Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.10

niuma puiki suknyte thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 07 29, 20:03)
Sveikutės,
štai ir manoji Karen Milen suknutė pagal niumą hihihi.gif
Nėriau vien iš motyvų. Naudojau dvigubus Maxius. Jau ir pasipuošt ja spėjau  ax.gif


OoOoOo kokia fainutė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 07 29, 20:03)


Žavinga suknutė, labai daili wub.gif
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 07 29, 22:36)
nertos atskirai, poto sujungtos... 141 gelyte  mirksiukas.gif

Aciukas, reiks pasididint,gal issifruosiu thumbup.gif
Atsakyti
Niuma - labai labai gražu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 07 29, 20:03)

Ir šiek tiek iš arčiau
user posted image

nuostabus sukniukas smile.gif 4u.gif
matosi gi kad ne vien mum moteriskem patinka thumbup.gif
Atsakyti
Niuma - labai labai thumbup.gif
Atsakyti
Niuma, labai, labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 07 29, 18:18)
Nevisai i tema bet turiu kompakta su irasu mokantis mezgimo pagrindu, jei kam reikia, prasom, (nors ir angliskai, bet viskas labai vazdziai) 4u.gif

Aš norėčiau blush2.gif nes nelabai turiu kas parodyti,mama nelabai pamena,o kas ir truputį moka tai neturi laiko.Tiesa aš nusižiūrėjau viena suknike pas BIELRA albumuke tik vėl problema nemoku čia įkelti,tai prašyčiau jūsų pagalbos blush2.gif
Atsakyti
Niuma, kaip grazu! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O as savo rudosios niekaip neiveikiu.... liko dar kelios eiles bangu apacioj ir rankoves. Maciau, kazkur seniai buvai ikelus japoniskas schemutes to lankeliu rasteliu ir buvo, jei neklystu, labai grazus tavo to rasto uzbaigimas. Jei suprasi apie ka as cia tauskiu blush2.gif , gal galetum pakartot, ar nuoroda imest, kur jos buvo idetos (nes dabar verciu vis puslapius ir nerandu verysad.gif )
Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saldinike @ 2008 07 30, 09:09)
Aš norėčiau blush2.gif nes nelabai turiu kas parodyti,mama nelabai pamena,o kas ir truputį moka tai neturi laiko.Tiesa aš nusižiūrėjau viena suknike pas BIELRA albumuke tik vėl problema nemoku čia įkelti,tai prašyčiau jūsų pagalbos blush2.gif


Paprasciausiai atsistok ant tos sukneles ir nukopijuok virsuje esanti adresa ir mestek cia.., nes neaisku apie kokia kalbi.. blush2.gif
Atsakyti
4u.gif NIUMA daili suknute thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dar kartelį visom dėkoju už gražius atsiliepimus aciuks.gif Pačios žinot, kad tokie įvertinimai- kaip balzamas širdžiai ir skatina toliau ir toliau krapštytis ir kurti naujai wub.gif Užtai dabar bandau išsirinkt, ką toliau raizgyt, nes siūlai į stalčius netelpa blush2.gif
Šiaip, turbūt pirmas darbukas, kuriam ir pati priekaištų neturiu, nes kaip ir dauguma, savo nėrinius/mezginius vertinu kritiškai
qqte, prajuokino tavo komentaras hihihi.gif
Mate, neatsimenu, kokias nuorodas buvau įdėjus, gal ne aš tada mastau.gif
Bet va kokį naudingą psl radau, kitos merginos įdėtą Mezginių apdaila thumbup.gif Gal čia kurį raštelį išsirinksi 4u.gif
Atsakyti