Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.10

QUOTE(laimužėX @ 2008 07 24, 17:10)

user posted image
šita labai nieko, gal schemutė kur atsirastų?
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 07 25, 08:56)
user posted image
šita labai nieko, gal schemutė kur atsirastų?

Ką radau, sudėjau čia, čia ir čia. Jei bus sunkiai įskaitomos, tai galėsiu emailu atsiųst mirksiukas.gif
Papildyta:
Dar keletas naujų modeliukų mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image user posted image


Beveik visų suknyčių kurias dedu turiu bent kažkokius aprašymus, tai jei ką domina mielai pasidalinsiu. O kartu su modeliukais nededu, kad neapkraut puslapio bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimužėX: 25 liepos 2008 - 08:44
laba 4u.gif

kiek daug gražių sukniu wub.gif wub.gif wub.gif primezgėt ir prinėrėt, baltas pavydas jama, bet ant savo statinės ko nors narpliot nesiryžtu (nes iš to ir susidaro kitiems vaizdas kad tik bobos ir bobutės megztas suknias nešioja bigsmile.gif ) , vis tikiuosi kad nukratysiu lašinukų gabala, gal tada... blush2.gif

QUOTE(ingriduska @ 2008 07 24, 10:39)
Merginos nesakykite taip, nes aš visą gyvenimą buvau stora, labai labai stora. Tai man iki šiol tikrai atrodo kad aš su tom rankenom,kad tik jos ir matosi,o dar ta bamba taip negraziai, kaip sasyska. Ir kai sakot ,kad gera figūra, tai nuoširdžiai sakau, patikrinu ar ko nesupainiojot, ar tikrai apie mano kalbat:)
aš nuo 125 kg  ir iki 64 kg.niekaip nesutapatinu su savimi:)

tu du kart šaunuolė ir dėl suknios ir dėl tokių svorio rezultatų thumbup.gif thumbup.gif (jei nesunku, parašyk į až ka darei kad taip pavyko)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 25 liepos 2008 - 08:38
QUOTE(laimužėX @ 2008 07 24, 17:10)
o kad azartas nedingtų, įdedu naujų modeliukų, gal kurios jau ir buvo, bet gal kam ir patiks  g.gif  thumbup.gif
user posted image


Man šitos labai gražiai rankovės numegztos thumbup.gif


agnieszka.v, puiki, suknytė. wub.gif Gal gali pasidalinti, kaip reglaną numezgei? Žiūrint į nuotrauką atrodo, kad rankovei iš pažastų iš vis nenuleista. Ar ten rašto motyvas mažėja?
Manau, kad suknelės grožis išryškėtų dar labaiu, ją apsirengus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 25 liepos 2008 - 08:40
QUOTE(fiona35 @ 2008 07 24, 13:03)
Nagi apie šitą vis dar vargstu
user posted image



o šios schemutės nėra?
Papildyta:
QUOTE(laimužėX @ 2008 07 25, 09:18)
Ką radau, sudėjau čia, čia ir čia. Jei bus sunkiai įskaitomos, tai galėsiu emailu atsiųst  mirksiukas.gif
Papildyta:
Dar keletas naujų modeliukų  mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image              user posted image




o schemučių nėra?
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2008 07 25, 09:44)
o šios schemutės nėra?
Papildyta:
o schemučių nėra?

Kuri domina ? nes kaip rašiau, nenoriu visų dėt, kad neapkraut puslapio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 07 25, 00:43)
Štai ir mano paskutinis nėrinys  smile.gif

user posted image

grazu labai labai
daug graziau uz originala
sita pas mane stovi eilutej ir laukia kol as visus nebaigtukus pribaigsiu smile.gif

QUOTE(Mexxica @ 2008 07 25, 08:15)

Aš vakar buvau pažiūrėt siūlų, bet nenusipirkau dar  rolleyes.gif 
pažiūrėjau tokius silkid (šilkas su moheriu siūliniai), tokie atrodo gana malonūs, bet pardavėja sako, jei jautri, tai kanda vistiek  doh.gif 
tai nežinau ką daryt ... kai taip prisidedu kamuoliuką, tai nesuprantu, ar kanda, ar ne  unsure.gif
tai va, tokia dabar turiu dilemą - pirkti, nepirkti  ax.gif
gaila būtų darbo, jei paskui negalėčiau nešiot. o kitokių nieko gero nebuvo siūlų, jei tarkim kitai suknei pirkčiau, ne tai iš plonos moheros, o storesnių.
Sako pardavėja, kad dabar nesezonas, tai dėl to nieko gero.
Bet šiandien dar gal į kitą užeisiu pasižvalgyt  4u.gif

o jei pasuknele apsivilksi irgi kas?-mohera kai plona tai persvieciama bus-vistiek reiks pasukneles
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2008 07 25, 09:52)
Kuri domina ? nes kaip rašiau, nenoriu visų dėt, kad neapkraut puslapio  blush2.gif



domian pirma ir trečia, gali į až siųsti, bet jaučiu, kad tuoj visos norės.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2008 07 25, 10:06)
domian pirma ir trečia, gali į až siųsti, bet jaučiu, kad tuoj visos norės.smile.gif

Sukėliau abiejų suknelių schemas čia, norinčios prašom siūstis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2008 07 25, 11:16)
Sukėliau abiejų suknelių schemas čia, norinčios prašom siūstis  mirksiukas.gif


o gal antros suknekės schemutę galima būtų gauti?
Atsakyti
QUOTE(Salinga @ 2008 07 25, 10:20)
o gal antros suknekės schemutę galima būtų gauti?

Galima mirksiukas.gif čia
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 07 25, 10:03)
o jei pasuknele apsivilksi irgi kas?-mohera kai plona tai persvieciama bus-vistiek reiks pasukneles

Dėčiau, bet tik "kūną", o rankovių tai ne rolleyes.gif bet gal rankų taip negraužtų g.gif iškentėčiau gal 4u.gif
Atsakyti