Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.10

QUOTE(ingriduska @ 2008 07 24, 08:12)
Ačiū už omentarus, ir dar nepelnytus:)

O man nepatinka kai ji guli, ji išryškina klubų RANKENAS, net bambos skylė matosi.Vis tie siūlai kiek beplatinu, apsivilkus ji patysta į apačią ir vistiek apgula,kaip sasika į celofaną įkišta:)


Viskas čia gerai! Tik ne klubų rankenas reikia sakyti, o MEILĖS rankenos! lotuliukas.gif
Atsakyti
FasolkosMama, labai graži suknelė, aš panašios norėčiau wub.gif

Akire3, gražus darbelis, spalva labai wub.gif o kaušelius susitvarkysi mirksiukas.gif

ingriduska, thumbup.gif labai gražu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 07 24, 09:12)
Ačiū už omentarus, ir dar nepelnytus:)

O man nepatinka kai ji guli, ji išryškina klubų RANKENAS, net bambos skylė matosi.Vis tie siūlai kiek beplatinu, apsivilkus ji patysta į apačią ir vistiek apgula,kaip sasika į celofaną įkišta:)

nu tai kad labai jau savikritiska esi-puiki figura ir ja reokia ryskinti
nu jei labai labai jau kliuva tai apsimausi kokias pedkelnes su gorsetu ir tada jau paciai net neklius thumbup.gif
prisiminiau bridzitos baisiakelnes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 07 24, 09:23)
nu tai kad labai jau savikritiska esi-puiki figura ir ja reokia ryskinti
nu jei labai labai jau kliuva tai apsimausi kokias pedkelnes su gorsetu ir tada jau paciai net neklius  thumbup.gif
prisiminiau bridzitos baisiakelnes  blush2.gif

Eureka, visai apie pėdkelnes su korsetu pamiršau. Ačiū TAU ŠIRDELE.
Ačiū visoms, liko jau visai mažai, o tada parodysim kas gavosi:)
Atsakyti
user posted image

Nu ir aš parodysiu, ką nunarpliojau savo auksui... Tik diržiuko nėra, bet nesidavė užrišt... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauriuke 80 @ 2008 07 24, 09:44)
  Nu ir aš parodysiu, ką nunarpliojau savo auksui...  Tik diržiuko nėra, bet nesidavė užrišt...  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Labai ir vaikas ir suknytė thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauriuke 80 @ 2008 07 24, 09:44)
user posted image

  Nu ir aš parodysiu, ką nunarpliojau savo auksui...  Tik diržiuko nėra, bet nesidavė užrišt...  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Na tikra Gintarė su lino suknele, labai gražu, labai jūriška, labai miela thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 07 24, 07:36)
Pirmiausia tai kojos yra reto gražumo ir man patinka kad jos nepaslėptos.Todėl ilgis thumbup.gif
MAn ,jei jau kabinėtis, kažkas ne taip su krūtinės kaušeliais, lyg ankštoki pasirodėsmile.gif
O visa kita liuks, supper ir labai labai gražu:)



QUOTE(bielra @ 2008 07 24, 07:51)
Akire3, gražu! Spalva  thumbup.gif  Tik kaušeliai iš ties per maži..  blush2.gif , reiktų jų didesnių arba kitokios formos.. O šiaip visuma man patinka  4u.gif

is tikro su tais kauseliais tikra beda, maniau issisuksiu lengviau, dabar pati matau kad kazkas ne taip. bet be ju negaliu, nes krutine maza.bandysiu nuardyt krutines apnerima ir is isorines krutines dalies puses po ora eilu prinert, gal dengs labiau sonus ir bus graziau.
o ilgi tikrai pratempsiu su lygintuvu. lotuliukas.gif

QUOTE(ingriduska @ 2008 07 24, 08:05)
ROdayti bandau user posted image


man tai grazu, ir kad prigula grazu. viskas ok. be ziurint i sia sukne, jokiu abejoniu nelieka - noriu ir as jos.

QUOTE(ingriduska @ 2008 07 24, 08:12)
O man nepatinka kai ji guli, ji išryškina klubų RANKENAS, net bambos skylė matosi.Vis tie siūlai kiek beplatinu, apsivilkus ji patysta į apačią ir vistiek apgula,kaip sasika į celofaną įkišta:)

man tos rankenos biski pasislepe kai pasijonis isissiuvo, nes ir kiek platinau, tai sukne kieta ir stovi ore. paskui jau neriau prigludusia.

QUOTE(Lauriuke 80 @ 2008 07 24, 08:44)
user posted image

  Nu ir aš parodysiu, ką nunarpliojau savo auksui...  Tik diržiuko nėra, bet nesidavė užrišt...  4u.gif  4u.gif  4u.gif

labai grzi ir lelyte ir suknyte.
Atsakyti
Akire, pabandyk "krūtinėlę" tokiu principu nusinerti..

user posted image
Atsakyti
Ačiū už pagirimus, 4u.gif 4u.gif 4u.gif Čia mes JŪROS ŠVENTEI ruošiamės.... biggrin.gif
Atsakyti
ingriduska, labai graži suknelė ryškėja, ir spalva super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2008 07 24, 10:22)
ingriduska, labai graži suknelė ryškėja, ir spalva super  thumbup.gif

Taip ir maniau, kad reikia įkelti ją jums,o jau tada ir nuotaika pakils, kai vertinimai geri:) DĖKOJU:)
Atsakyti