Įkraunama...
Įkraunama...

Montignaco metodas

user posted image

Ši knyga iš tikrųjų gali pakeisti Jūsų gyvenimą!Michelio Montignaco metodas sukėlė tikrą revoliuciją dietetikos srityje ir dabar dažnai vadinamas dvidešimt pirmojo amžiaus mitybos gairėmis. Jo hipotezių teisingumą patvirtino moksliniai tyrimai ir penkiolikos metų bendradarbiavimo su medikais ir skaitytojais patirtis. Kaip pats autorius sako, jo tikslas – sutaikyti žmones su maistu, išmokyti juo mėgautis, tinkamai pasirinkti kuo įvairesnius produktus ir tapti tikrais gurmanais.

Ankstesne temele: CIA

Ten tikrai daug puikių patarimų ir receptų 4u.gif

Kviečiame jungtis drinks_cheers.gif Pakonsultuosim, pabarsim ir pasidžiaugsim rezultatais group.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisiuke: 10 liepos 2008 - 09:28
si dieta labai panasi i gi dieta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viltyte @ 2008 07 10, 21:45)
si dieta labai panasi i gi dieta ax.gif


taip ji labai panasi i GI dieta..bet yra ir skirtumu.. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Nuo siandien laikausi sriubos dietos, baigsiu vel busiu su jumis ax.gif
Atsakyti
eik eik alleks, kam tos sriubos... doh.gif as biski irgi nuklydau, dabar vel griztu i doros kelia pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2008 07 14, 22:57)
eik eik alleks, kam tos sriubos... doh.gif  as biski irgi nuklydau, dabar vel griztu i doros kelia pioneer.gif

Kad nesugebu saves suimti i rankas, o svoris vis auga...
Atsakyti
Sveikos. Norėjau paklausti ar daugumai pavyko sulieknėti šio metodo dėka? Ar nesugrįžo seni įpročiai? Ar svoris neataugo?
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2008 07 17, 17:28)
Sveikos. Norėjau paklausti ar daugumai pavyko sulieknėti šio metodo dėka? Ar nesugrįžo seni įpročiai? Ar svoris neataugo?

numeciu, bet kai apsileidau taip ir ataugo... bet tai buvo besaikis edimas
Atsakyti
QUOTE(alleksandra @ 2008 07 17, 17:46)
numeciu, bet kai apsileidau taip ir ataugo... bet tai buvo besaikis edimas

Tai to ir klausiau. Reiškias nauji mitybos įpročiai neprigijo.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2008 07 17, 20:46)
Tai to ir klausiau. Reiškias nauji mitybos įpročiai neprigijo..  unsure.gif

Eik tu... as taip duonos normalios pasiilgus buvau, bandeliu blush2.gif jei gali gyventi be silpnybiu, tai valio... bent po 6 nevalgyciau...
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2008 07 17, 17:28)
Sveikos. Norėjau paklausti ar daugumai pavyko sulieknėti šio metodo dėka? Ar nesugrįžo seni įpročiai? Ar svoris neataugo?


pavyko..numeciau kazkur 15 kg..paskui nuo absoliutaus rijimo ir nukrypimo ataugo 5..bet ne daugiau...

QUOTE(Izolda @ 2008 07 17, 20:46)
Tai to ir klausiau. Reiškias nauji mitybos įpročiai neprigijo..  unsure.gif


na bet kokios dietos pasilaikius grizta kilai jei vel edi...o jei prisilaikai cia tai negrizta..,,del iprociu...keleta igijau giliai..pvz: suvalgyti vaisiu 15 min pries pusrycius.man tas dabar iauge...be to, duonos nevalgyti su mesa..ir bulves..nu ju praktiskai nebenoriu..nzn kodel...dar ipratau kose valgyti...ir siaip ja megau, bet ipratau...ir siaip liko kazkokiu igudziu, sveikos mitybos..

man sitas metodas tikrai labai puikus..nera baisaus ribojimo ka valgyti ir kada..reik tik prisilaikyt siek tiek..
Atsakyti
Brangiosios, grizau, buvau be interneto miskuose. Bet dabar jau vel su jumis 4u.gif

Nesuprantu, ar cia man tik taip, ar ir kitoms, kad kai valgau pagal Monti, tai pagal kiekybe as daugiau valgau.

Beje, ar rasome duomenis savo (ugi, svori, kiek nori numesti ir t.t.)?
Atsakyti