Įkraunama...
Įkraunama...

Bananų dieta/Bananinis gėrimas

Šį gėrimą reikia gerti 2 dienas. Per jas galima netekti -3 Kg


Šio gėrimo paruošimo būdas:

2 apelsinų, 1 citrinos, susmulkinto vieno banano, 1 arbatinio šaukštelio medaus. Gėrimą padalinti į 4 dalis, kurias gerti dienos bėgyje.

Papildomai galima: kavos puodelis arba arbata. Vanduo.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 29 gegužės 2012 - 09:54
Labas, gėrimas tikrai manau skanus smile.gif
bet ar ne per mažai kalorijų dienai?



Sulčių dietos taisyklės:
(radau štai čia)
http://alfa.lt/straipsnis/138188

* laikantis sulčių dietos savaitę vartojamos vien tik sultys;
* sulčių dietos geriausia laikytis, kai gausu šviežių vaisių ir daržovių;
* sulčių per dieną reikia išgerti daug — nuo 8 iki 12 stiklinių;
* pirmosiomis dietos dienomis gali varginti pilvo pūtimas, laisvesni viduriai. Tai įrodymas, kad organizmas pradeda valytis;
* po savaitės dietos tris dienas reikia valgyti neriebias košes, troškintas daržoves, trintų daržovių sriubas ir nevartoti sūraus, rūgštaus, rūkyto maisto;

Atsakyti
man gavosi pilnos 4 stiklinės tai gan normaliai nes tas gėralas buvo gan toks sotus smile.gif


beto šiandien jau baigiau ta dieta ir numečiau 3 kg bet sportuodama ax.gif

ištverti buvo tikrai gan įmanoma nes gerimas gan skanus smile.gif
bet aš viska su mixeriu suplakdavau smile.gif
Atsakyti
Aš esu gėrus bananų gėrimą 4u.gif Bet tik vieną dieną gerdavau ,ne dvi .Ten dedasi bananas ,raugintos pasukos ,kiaušinio baltymas ir medus .Laaabai sotu ,numalšina apetitą thumbup.gif
Atsakyti
Merginos,sakykit o gal galima tas tris dienas vien banaus valgyt?
Kazkur skaiciau dieta su bananais visa savaite 6kg nukrito g.gif
Atsakyti
Skaniai atrodo sitas bananinis gerimukas bigsmile.gif

Negrizta iskart atgal tie pamestieji -3kg? Nesunku antraja diena istverti?

Gal dar kas nors isbande ,labai idomu butu atsiliepimus isgirsti rolleyes.gif Jeigu karta i savaite pasilaikius po 1-2 dieneles tokios iskrovos,o kitomis dienomis nevalgyti po 19val. ,ar imanoma butu liekneti, ar tai labiau tiktu tik svorio palaikymui,kaip manot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Madilana @ 2008 07 28, 19:28)
Skaniai atrodo sitas bananinis gerimukas  bigsmile.gif

Negrizta iskart atgal tie pamestieji -3kg? Nesunku antraja diena istverti?

Gal dar kas nors isbande ,labai idomu butu atsiliepimus isgirsti rolleyes.gif  Jeigu karta i savaite pasilaikius po 1-2 dieneles tokios iskrovos,o kitomis dienomis nevalgyti po 19val. ,ar imanoma butu liekneti, ar tai labiau tiktu tik svorio palaikymui,kaip manot?  g.gif



na man asmeniškai negrįžo, antraja diena galima tikrai ištverti mirksiukas.gif aš nevalgau po 18val. o svoris reguleriai po biškutį irgi krenta. ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
išmėginau bananinį gėrimą. Tik kaip visada šiek tiek pakoregavau pagal save: vietoj vieno apelsino ėmiau greipfrutą, ir per dieną gėriau po dvigubą normą ax.gif
Rezultatais esu labai patenkinta - per dvi dienas nukrito 2,5 kg
Per išeigines buvo didelis balius, privalgiau, maniau, kad visi kg pareis atgal g.gif Svoris liko lygiai toks, koks buvo prieš balių thumbup.gif

Gėrimą rekomenduoju, kaip tikrai skanų ir veiksmingą thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Klausykit, o jus su tirščiais valgot ar tik sultis išsispaudžiat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 29 gegužės 2012 - 09:33
Merginos norejau paklausti, jei neplakt su mikseriui o paprastai susmulkint ir sutrinti, nieko tokio, tiktu? Ar butinai su mikseriu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Paauglė. @ 2008 08 13, 12:55)
Klausykit, o jus su tirščiais valgot ar tik sultis išsispaudžiat?

aš darysiu ryt pirmą kartą ,tai ,be abejo ,gersiu su tirščiais ,sočiau ,vien sulčių mažokai išeitų biggrin.gif
Atsakyti
As va, viena dienele po bananu gerimuko, pavalgiau normalaus maisto, bet nepersivalgiau ir po 19 val. - ne kasnio burnon, ir vistiek tik shast- ir parskrido atgal daugiau nei puse numestuju doh.gif +1.3kg svrstykles siryt parode verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 29 gegužės 2012 - 09:34