Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 9, kiekvienam po paparčio žiedą

Labas,

Ypata:
Manau, kad vien vitaminai ir žolės negali efektyviai pagelbėti šitame reikale, deja...
Paradoksas, bet nereikia visko kabinti ant vitaminų ar žolių. Reikalas toks - kone du trečdaliai chemijos, kurią jums leidžia, yra gamtinės kilmės. Visi taksoliai, paklitakseliai, vinkristinai, etopozidai, tenipozidai... yra augaliniai. Doxorubicinas (raudonas) ir dar kiti -cinai - yra gamtiniai, iš grybelių ten visokių. Tai va, žolės žolėms nelygu.
Taip jau yra - oficialioji medicina šauna sunkiąja artilerija. Taip reikia. Žinot, kertant mišką, skiedros lekia. Taip, šalutinis poveikis. Tada tokie nesusipratėliai (kaip ir aš) bando sugalvoti, kaip tuos šalutinius poveikius nuslopinti. Pvz., sukrėtė mane, kai forumietės, gavusios doksorubicino, dievagojosi, kad nepakenkė širdžiai. Taip nebūna. Vienas dalykas nejausti, kitas - ignoruoti. Keli daiktai, ką paniekinamai vadiname papildais, anot mokslininkų, gali visiškai ar bent iš dalies apsaugoti širdies raumenį. Ir sujungiame - Santariškės šaudo sunkiąja artilerija, mes ginamės žolelėmis ir vitaminais, slopindami šalutinius poveikius. Rezultatas - kaip Dievas duos. Kartais duoda.

*gitana*:
TRIOVIT
Juk kartais bėdavojamės, kad negalima išsirinkti ten visokių vitaminų, nes jų tiek daug? Taip ir yra - vitaminų preparatų daug, marios... Bet kodėl onkologai skiria Triovit? Tokios sudėties kaip Triovit vitaminų daug, bet onkologai skiria Triovit. Kaip ten Tėvelis Landsbergis sakė? Kas galėtų paneigti?.. Jūs netikit? Aš tikiu. Juk geras onkologas turėtų žinoti, kad onkoligoniai turi gauti seleno bent 400 mcg, iš bėdos - 200 per dieną. Kiek jų yra jūsų Triovite? Perfrazuojant Tėvelį, kas galėtų paneigti, kad kartais nesulaukiame norimų rezultatų vien dėlto, kad tiesiog per mažai vartojame. Patikėkit, du puodeliai vaistažolių arbatos per dieną - tas pats kas nieko.

Gabija:
Gėriau aš prieš 2-chemo ir antrą operaciją tuos "Katės nagus", nežinau padėjo ar pakenkė. Sugėriau apie 50 dėžučių operacijos. Dabar "valgau" 3-ą chemo.

Katyčių nagai... Pas mus parduodamų kačių nagų pakuotės užtenka mėnesiui. Manau, kad ir kitų gamintojų pakuotės užtenka mėnesiui. Jūsų minimos 50 dėžučių reiškia, kad Jūs gėrėte ketveris metus. Mano manymu, geriau neprisirišti prie vieno daikto. Juk ir mišrainytę kaip darome? Agurkiukas, pomidoriukas, krapai, svogūniukai, alyvuogės...


rasų lanka:
2 mėnesius vartojau vitaminus, skirtus moterims, kur labai daug B grupės vit. Rezultatas - vėl auganti mioma ir dar ne viena, o keletas. Vitaminai buvo prirašyti nuo mastopatijos. Ilgai jų negėriau, bet kai onkologė-ginekologė palaimino, (nes viskas buvo gerai) rezultatas po 4 mėn toks koks yra. Prieinu išvados, kad būtent man B vit. augina visokius dalykėlius. Gal kartai skirtingiems organizmams skirtingai jie ir veikia.

Vitaminai moterims? Nėra tokių, kaip ir nėra rašalo penktai klasei, pieštukų šeštokams, Lietuvos gaublio... Nėra stalo įrankių moterims. Nėra jų ir vyrams. Kaip ir nėra vitaminų nuo mastopatijos. Jeigu taip paskyrė, kuom aš tikiu, tai arba tik reklama, arba gydytojo neišprusimas.
Nekaltinkit savęs dėl miomų. Miomos veisiasi visai dėl kitų dalykų, tikrai ne dėl vitaminų. Kur mastopatija - ten ir miomos. Hormonų pusiausvyra, reiškia, išbalansuota. Tokiu atveju jokie vitaminai negelbės. Vitaminai yra toks daiktas - jų trūksta, susergame; jų negauname visai - mirštame (kaip piratai be svogūnų jūroje). Taigi, vitaminai yra toks daiktas, kurių trūkumas numarina, bet pertelius neprailgina gyvenimo iki 200 metų.
Manau, kad Jūsų išvada, kad B grupė kažką augina, yra klaidinga, turint omeny, kad anamnezėje minite miomas ir mastopatiją. Tiesa, tais atvejais kava ar arbata (ir žalia) tikrai yra tabu, bet ne vitaminai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaistininkas: 21 rugpjūčio 2008 - 00:41
Labas Vaistininke,
tai kaip tu manai, ar ,,Katės nagai" padeda. Skaičiau kad reikia vartoti pusmetį, po to pertrauka. O ką tada bandyt vartot. Gal ,,ausinį ūsą". O kaip dėl klimakso, aš jau nuo balandžio vartoju cefaklimaną ir meflovaną. Iškarto tikrai geriau buvo, dabar vėl daugiau muša prakaitas. Nežinau gal dėl to kad ir taip karšta. Patark, ar ir čia daryti pertrauką ir vartoti kitus vaistus?
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 08 20, 21:36)
Sveika,Adis, 4u.gif
Noriu Jums dar kartą padėkoti,kad pasidalinote savo patyrimu apie biocheminius kraujo tyrimus.

Mano daktarė, tai vadina „liaudies universitetais“. Ne iš manęs, tai iš ko nors kito būtumėte sužinoję. smile.gif. Aš manau, kad tam ir skirta šitas forumo skyrelis: dalintis. O jau kiekvienas ką nors atsirinks sau.
QUOTE(rasų lanka @ 2008 08 20, 21:36)
Gydytoja atsakymą pakomentavo kaip gerą,nors yra keli nukrypimai nuo normos.Todėl dabar galvoju,ar tikrai jau jie geri.Pvz.:
  - bendras baltymas yra 57,1    norma 64,0-82,0
  - chloro                      109      norma 98 - 107
  - šlapalo                      6,8      norma 2,5 - 6,4
  - ALT                          4        norma 15 - 51  (šis rodiklis yra vienas iš kepenų
rodiklių.Gydytoja sakė,kad nieko tokio ,kad toks mažas.Daug blogiau būtų ,jei viršytų normas.) g.gif Bet juk kai mažas irgi negerai.Taip ir likau nesupratusi.Visi kiti rodikliai normos ribose.
Sėkmės Jums. 4u.gif

Iškart ramiau ir geriau pasidarė, ar ne. smile.gif Svarbu TAS ŽINOJIMAS ir kažkokia garantija, kad situacija valdoma.
Geras kraujas, tokie nedideli nukrypimai nieko baisaus, mano viršijo 2-3 kartus. Vienu tarpu net 4-8 kartus. Pvz.: ALAT buvo 150, o norma – max 37, ALT buvo 395, norma max 51. Nieko, su vaistukais, vėliau be jų grįžo į normą. (Beje, chemija buvo taikoma net esant padidėjimui, pavyko sumažinti iki maximaliai galimų leistinų ribų ir gan greitai per savaitę).
Kažkada buvau jau įkėlusi nuorodą, čia labai išsami informacija apie visokius tyrimus ir jų reikšmes:
Tyrymai ir jų reikšmės;
O čia, iš ten pat, apie Jūsų ALT:
ALT/ ALAT (GPT) arba alanininė aminotransferazė.
Patvirtina Jūsų gydytojos žodžius: diagnostinės reikšmės sumažėjimas neturi.
(Labai smalsu, kuri gydytoja Jus gydo ar F., ar Š., ar Ž. Išduokit paslaptį. tongue.gif)


Vaistininke , vaistai veikia širdį, o dar šitokie. Tik va ta širdelė sugeba save gydyti. Man buvo pasakyta, kad yra negrįžtami nedideli pakitimai, dabar rašoma – „persitvarkiusi savaiminė kairiojo skilvelio geometrija“. Medikė patikino, kad viskas grįžo į vietas, gal aš ne taip supratau? Rusijoje tai net vaistai skiriami širdžiai apsaugoti nuo chemijos pakenkimų, ypač doksorubicino. Todėl ir žmonių sąmonėje jie tokie blogi, nes turi daug šalutinių „sunkių“ poveikių. Veikia beveik visus ligonius, ne kažkokie pavieniai poveikiai.
Gerbiamas Vaistininke, kad jau pasirodėt po tokios pertraukėlės būtų nuodėmė tuo nepasinaudoti, tongue.gif. Norėčiau dar išgirsti Jūsų asmeninę nuomonę apie taip vadinamą aliejaus čiulpimą, kurį mini „rytų“ gydymosi šalininkai , net ir mūsų E. Šimkūnaitė ir F. Taunytė. Ar išties toks dalykas gali turėti valomąjį poveikį, kaip yra teigiama: valo limfą. Procedūra tikrai nekenksminga ir nesunkiai atliekama. Paskutiniojoje F. Taunytės knygoje „Kiek sveria siela“ nemažai sudėta liaudiškų (dar prie sovietų plačiai naudotų) onkologinių ligų gydymo receptų. Ką Jūs apie juos manot? Tai ir garsusis Ševčenkos degtinės+aliejaus mišinys, taip vadinamas profesoriaus Savicko receptas su pelynais, kraujažole, jonažole ir t. t. Ką Jūs iš vis galvojate apie šių dviejų moterų patirtį? Kiek tai yra – labai tiktų rusiškas žodis „basnios“ - pasakėčios, kiek tai yra čiuopiamai naudingi dalykai?
Atsakyti
QUOTE(vaistininkas @ 2008 08 21, 01:36)
Bet kodėl onkologai skiria Triovit? Tokios sudėties kaip Triovit vitaminų daug, bet onkologai skiria Triovit. Kaip ten Tėvelis Landsbergis sakė? Kas galėtų paneigti?.. Jūs netikit? Aš tikiu. Juk geras onkologas turėtų žinoti, kad onkoligoniai turi gauti seleno bent 400 mcg, iš bėdos - 200 per dieną. Kiek jų yra jūsų Triovite? Perfrazuojant Tėvelį, kas galėtų paneigti, kad kartais nesulaukiame norimų rezultatų vien dėlto, kad tiesiog per mažai vartojame. Patikėkit, du puodeliai vaistažolių arbatos per dieną - tas pats kas nieko.

Noriu reabilituoti onkologus, galbūt ir TRIOVIT-ą. Sąlyginai pigus. Kažkada kainavo apie ~ 13 Lt, dabar subrango, kaip ir viskas. Tad skiria iš įpratimo.
N. B.
Gamtoje nuostabus seleno (Se) šaltinis salierai.
Seleno gausime valgydami grūdinius produktus (avižas, kviečius, kvietines, miežines kruopas), jūros produktus (midijas, austres), riešutus (ypač graikiškus), saulėgrąžų sėklas, sausus pusryčius, tuno konservus, pupeles, šparagus, aguročius, patisonus, grybus.
Ne tiek mažai produktų?
Internetinė išmintis doh.gif
Selenas nuo vėžio ir senatvės
Baisoki abu dalykai, ar ne? mirksiukas.gif

QUOTE(vaistininkas @ 2008 08 21, 01:36)
Perfrazuojant Tėvelį, kas galėtų paneigti, kad kartais nesulaukiame norimų rezultatų vien dėlto, kad tiesiog per mažai vartojame. Patikėkit, du puodeliai vaistažolių arbatos per dieną - tas pats kas nieko.

Diena iš dienos, metų metus, turėtų būti poveikis, ne toks greitas, bet turėtų...
Tada ir su ta kava išeitų, kad puodelis arba du nieko tokio (parafrazuoju Jūsų mintį apie vaistažolių arbatas), bet metų metus, diena iš dienos...nieko gero. O aš turiu SIAUBINGĄ priklausomybę kavai – gerai, stipriai, kaip ir juodajam šokoladui. Mėgstamiausias tas, kurio niekas nevalgo 99,9% stiprumo. 85% iš bėdos tinka. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 21 rugpjūčio 2008 - 11:07
[quote=neiti,2008 08 20, 23:56]
modute drinks_cheers.gif

ech tas klimaksas ziauru, o dabar kai taip karsta tai isvis, iseini is duso ir po pusvalandzio vel slapia...susiradau sena veduokle, tai truputi atsivesinu
[/quote

Cia dar nieko,bet kai buvau isvaziavusi atostogu i Italija,tai sakes,muse prie zemes,visa diena isvaiksciodavau kaip must gavusi iki kol pradedavo leistis saulute.Nu nepavydziu moterims pietietems ,negaleciau gyventi kur silta.

Beja,vakar pasiklojau grynos vilnos patalyne,ten parasyta,kad palaiko normalia kuno temperatura,nu is tikruju ismiegojau nesuprakaitavus,ziuresim kaip toliau bus ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pinacea @ 2008 08 19, 12:26)
Mano mamytei buvo priesh 4 metus 51 metai.. lygiai ta pati istorija - susitrenke avarijos metu krutine, po pusmecio uzciuope guziuka.. skirti buvo 4 chemijos kursai, spinduliai ir hormonai. Viskas butu buve labai gerai, bet hormonus gydytoja"pamirsho".... dabar uz tai ir pasekmes tokios..
Tegu mamyte nepergyvena, jei ir supiktybejes bus, ishoperuos, krutis vezys - nieko baisaus.

O kraujo tyrimas parodo ar guzas piktybinis?Dabar jai seimos gydytoja padare viso kuno tyrimus ir jokiu pakitimu nera.
Atsakyti
Modutė
ar ,,Katės nagai" padeda


Padeda. Tai geras imunomoduliatorius, tad jei reikia imunitetą pareguliuoti, tiks. Onkologijoje labiausiai tinka sergantiesiems kraujo ligomis.
Bet aš labiau mėgstu mišinius.
Kaip ir dėl Jūsų klimakso – geriausiai mišinukai, nes su jais galima koreguoti ne vieną organą ar funkciją, bet kelis. Pvz., sauja dobilų, sauja gudobelių lapų, sauja sukatžolių, pusė saujos valerijonų. Jei napašalintos kiaušidės, sauja dar kiečio paprastojo. Visi augalai – mūsų pievose, per savaitgalį galite prisirinkti visai žiemai (tik sukatžolė ne visur auga). Už dyką. Kai turėsite už dyką, nekils minčių taupyti, „skriaginti“.


Adis
Norėčiau dar išgirsti Jūsų asmeninę nuomonę apie taip vadinamą aliejaus čiulpimą, kurį mini „rytų“ gydymosi šalininkai , net ir mūsų E. Šimkūnaitė ir F. Taunytė. Ar išties toks dalykas gali turėti valomąjį poveikį, kaip yra teigiama: valo limfą. Procedūra tikrai nekenksminga ir nesunkiai atliekama. Paskutiniojoje F. Taunytės knygoje „Kiek sveria siela“ nemažai sudėta liaudiškų (dar prie sovietų plačiai naudotų) onkologinių ligų gydymo receptų. Ką Jūs apie juos manot? Tai ir garsusis Ševčenkos degtinės+aliejaus mišinys, taip vadinamas profesoriaus Savicko receptas su pelynais, kraujažole, jonažole ir t. t.


Aliejus. Na neturiu nuomonės... Šimkūnaitę esu skaitęs dar iš žurnalų, bet apie jos pritarimą aliejaus čiulpimui nesu skaitęs, abejoju, ar ji pritartų, nors galiu klysti. Taynytė – kitas reikalas, labai nuklydusi į žiniuoniškumą, man tai nepriimtina (prisimenate, aš šaipiausi ir iš bebrų taukų). Šimkūnaitė pasakytų (o gal ir skaičiau...), kad bet kokio klampaus skysčio varinėjimas burnoje sustiprina kraujotaką joje, šalia dar limfmazgiai yra. Toks burnos ir limfmazgių masažas ir turi naudos. Kitokios nuomonės neturiu, bet gal mokslinis paaiškinimas yra, kurio nežinau. O kad tas aliejus pabąla burnoje, tai nieko keisto – butelyje suplakite vandenį su aliejumi, gausite baltą emulsiją. Turint omeny, kad burnoje yra dar ir seilių fermentų, tai emulsija pasidaro klampesnė ir tąsesnė.

Aliejus su degtine irgi neturi jokio mokslinio pagrindimo. Irgi nežinau. Geriau degtinytę išgerti. Bet šis metodas gali ir bėdų pridaryti – „ant tuščio“ skrandžio išgertas mišinys gali gerai vožtelėti kepenims – juk šnapsas su riebalais nėra geri kepenų draugai. Bet čia vėl mano nuomonė.


Noriu reabilituoti onkologus, galbūt ir TRIOVIT-ą. Sąlyginai pigus. Kažkada kainavo apie ~ 13 Lt, dabar subrango, kaip ir viskas. Tad skiria iš įpratimo.

Ekonominė situacija Lietuvoje nėra jau tokia gera, bet onkologai neturėtų spręsti socialinių problemų, skirdami pigesnį daiktą. Jei pigus, nesakau, kad blogas. Tiesiog reikėtų skirti tą preparatą, kuris yra tuo konkrečiu momentu tam žmogui reikalingiausias. Tą turėjau omeny, kai vakar Ypatai rašiau, kad nėra vitaminų moterims ar vyrams atskirai. Tiesiog yra vitaminai, kurie reikalingi konkrečiam tikslui, čia ir dabar.
Čia kaip ir Savicko receptas. Garbės žodis, negirdėjau tokio. Vėlgi - ar kiekvienam žmogui reikia tokių žolių tuo metu?

Gamtoje nuostabus seleno (Se) šaltinis salierai.

Aš visą laiką skeptiškai žiūriu į mineralų (ar vitaminų) gavimą iš daržovių. Lietuvos maisto produktų sudėties duomenys teigia, kad 100 g nevalytoje saliero šaknyje yra tik 1 mikrogramas seleno. Norint gauti iš saliero sveiko žmogaus seleno dozę (70 mcg), reikia suvalgyti 70x100=7 kg salierų. O norint gauti 200 mcg?... JAV duomenų bazė nurodo dar mažesnį seleno kiekį - 0,7 mcg/100 g.


Diena iš dienos, metų metus, turėtų būti poveikis, ne toks greitas, bet turėtų...
Tada ir su ta kava išeitų, kad puodelis arba du nieko tokio (parafrazuoju Jūsų mintį apie vaistažolių arbatas), bet metų metus, diena iš dienos...nieko gero.


Jūs visiškai teisi - diena iš dienos, metų metus... Ir tas poveikis būna. Bet mane į neviltį varo tokie dalykai – jei vaistažolių pakelis skirtas savaitei, tai žmonės jį geria mėnesį (tą vieną pakelį). Arba vartoja kokį nors vieną papildą po vieną tabletę ir laukia, kol užaugs sparnai. Tiesiog to neužtenka.
Dėl kavos – ji nebaisi, gerkit į sveikatą. Pasirodo, Jūs dar ir smaližė. Ji tik netinka toms moterims, kurios krūtyse turi guziukus – fibroadenomą. Kofeinas (kava, kakava, šokoladas, kokakola, arbata) skatina fibrozinio audinio bei fibrozinio skysčio gamybą – guziukas gali didėti, gali daugėti juose skysčio. Aš galvoju, kad gali turėti įtakos ir kiaušidžių cistų augimui. Yra duomenų, kad, jei moterys geria kavą ir turi krūtyse fibroadenomą, ji per pusmetį dingsta, jei nustoja gerti kavą. Bet čia kalba eina apie visišką atsisakymą, o ne sumažinimą.

Tai ką, sėkmės, damos.
Atsakyti
QUOTE(vaistininkas @ 2008 08 21, 02:36)



Vitaminai moterims? Nėra tokių, kaip ir nėra rašalo penktai klasei, pieštukų šeštokams, Lietuvos gaublio... Nėra stalo įrankių moterims. Nėra jų ir vyrams. Kaip ir nėra vitaminų nuo mastopatijos. Jeigu taip paskyrė, kuom aš tikiu, tai arba tik reklama, arba gydytojo neišprusimas.
Nekaltinkit savęs dėl miomų. Miomos veisiasi visai dėl kitų dalykų, tikrai ne dėl vitaminų. Kur mastopatija - ten ir miomos. Hormonų pusiausvyra, reiškia, išbalansuota. Tokiu atveju jokie vitaminai negelbės. Vitaminai yra toks daiktas - jų trūksta, susergame; jų negauname visai - mirštame (kaip piratai be svogūnų jūroje). Taigi, vitaminai yra toks daiktas, kurių trūkumas numarina, bet pertelius neprailgina gyvenimo iki 200 metų.
Manau, kad Jūsų išvada, kad B grupė kažką augina, yra klaidinga, turint omeny, kad anamnezėje minite miomas ir mastopatiją. Tiesa, tais atvejais kava ar arbata (ir žalia) tikrai yra tabu, bet ne vitaminai.

Gerbiamas,Vaistininke,
Labai dėkinga Jums už pastebėjimus.Nustebau tikrai,kad turint miomas,mastopatiją
(beje dar turiu cistą ant kiaušidės)negalima vartoti arbatos ir kavos.Ar lietuviškų žolelių arbatos taip pat negalima vartoti? g.gif Labai būčiau dėkinga,jei tai pakomentuotumėte.
Taip pat dar vienas klausimėlis.Jūsų asmeninė nuomonė į Befungino(juodojo beržo grybo)vartojimą.Jis ,atseit, palengvina chemoterapinius poveikius,naikina piktybinius auglius arba pristabdo jų vystymąsį.Ar žtenka to kiekio kasdien ,kaip rašoma anotacijoje(po 1 valgomą šaukštą 3 kartus per dieną.)Ar būtina laikytis tam tikros dietos jį vartojant,nes vienur mini,kitur ne,anotacijoje taip pat nieko apie tai nerašo. g.gif Mūsų onkologė nieko prieš šio preparato vartojimą neturi.
Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
ax.gif Pavėlavau tikriausiai su savo klausimais vaistininkui Gaila. ax.gif

Papildyta:
QUOTE(adis @ 2008 08 21, 11:54)
.
(Labai smalsu, kuri gydytoja Jus gydo ar F., ar Š., ar Ž. Išduokit paslaptį. tongue.gif)

Mes pas N.Šatkauskienę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 21 rugpjūčio 2008 - 16:44
[quote=carvel,2008 08 21, 14:46]
[quote=neiti,2008 08 20, 23:56]
modute drinks_cheers.gif

ech Beja,vakar pasiklojau grynos vilnos patalyne,ten parasyta,kad palaiko normalia kuno temperatura,nu is tikruju ismiegojau nesuprakaitavus,ziuresim kaip toliau bus ax.gif .
[/quote]

Palangoje platintojai vos neįsiūlė dvigulės patalynės :paklodė, apklotas, 2 pagalvės už 4600 Lt + viengulė patalynė dovanų,/sakau man nereikia viengulės , duokit nuolaidą pinigais, tai ne/ + 2 šampūno plovimui.
Man kaip invalidei dabar tai velniški pinigai, o kiek toks komplektas realiai kainuoja g.gif ?
Pirmadienį-trečiadienį buvome Palangoje.Daug važinėjom su vyru dviračiais , vaikščiojom.Neteko išbandyti specialiai pirkto paplūdimio skėčio, nes saulės nelabai matėm.

Vakar eidama pajūriu sugalvojau , jei rasiu gintariuką , tai bus mano pasveikimo talismanas ir radau mažuliulą gintariuką.Gal geras ženklas?Šeip niekad nesu radusi.

Vakar į butą grįžau iš pajūrio šlapia kaip žuvis.Nepadėjo nė lietsargis.Bet pamačiau jūrą lietuje. Supykau, nes teko grįžti į Kauną.Pavažiavus 20 km nušvito saulė schmoll.gif , teko jungtis kondicionierių.

Baigiasi atostogos .Pirmadienį sėdu ant adatos. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabija.: 21 rugpjūčio 2008 - 18:12
QUOTE(rasų lanka @ 2008 08 21, 15:42)
Gerbiamas,Vaistininke,
Labai dėkinga Jums už pastebėjimus.Nustebau tikrai,kad turint miomas,mastopatiją
(beje dar turiu cistą ant kiaušidės)negalima vartoti arbatos ir kavos.Ar lietuviškų žolelių arbatos taip pat negalima vartoti? g.gif Labai būčiau dėkinga,jei tai pakomentuotumėte.
Taip pat dar vienas klausimėlis.Jūsų asmeninė nuomonė į Befungino(juodojo beržo grybo)vartojimą.Jis ,atseit, palengvina chemoterapinius poveikius,naikina piktybinius auglius arba pristabdo jų vystymąsį.Ar žtenka to kiekio kasdien ,kaip rašoma anotacijoje(po 1 valgomą šaukštą 3 kartus per dieną.)Ar būtina laikytis tam tikros dietos jį vartojant,nes vienur mini,kitur ne,anotacijoje taip pat nieko apie tai nerašo. g.gif Mūsų onkologė nieko prieš šio preparato vartojimą neturi.
Ačiū  aciuks.gif


Aplamai ką galima ir ko negalima valgyti , gerti?
Mane šie klausimai varo iš proto.Na išgėriau šiandien du puodukus kavos.Prasidės chemija, negersiu , nes nenorėsiu.
Kaip aš galiu maitintis žuvimi, jei nuo jos man alergija, o kvapas pykina, net be chemijos.
Jei paskaityti dviejų mokslininkų straipsnius ko negalima, tai sudėjus į vieną vietą, gausis sąrašas, kad galima tik kvėpuoti.
Kodėl tada miršta ir serga sveikuoliai?
Atsakyti
QUOTE(Gabija. @ 2008 08 21, 20:19)
Aplamai ką galima ir ko negalima valgyti , gerti?
Mane šie klausimai varo iš proto.Na išgėriau šiandien du puodukus kavos.Prasidės chemija, negersiu , nes nenorėsiu.
Kaip aš galiu maitintis žuvimi, jei nuo jos man alergija, o kvapas pykina, net be chemijos.
Jei paskaityti dviejų mokslininkų straipsnius ko negalima, tai sudėjus į vieną vietą, gausis sąrašas, kad galima tik kvėpuoti.
Kodėl tada miršta ir serga sveikuoliai?

Tai vadinasi "šiaudo griebimųsi". Visi vaistai "nuimti".Palikta stebėjimui 2 - iems mėnesiams,o po to tikriausiai - gimdos su visais priedais pašalinimas.Operacija būtų labai sudėtinga,nes jau pilvas pjautas 3 kartus dėl žarnyno(po operacijų pilna sąaugų).Bandau daryti viską,kad nereiktų gulti vėl ant operacinio stalo.Jei žinočiau,kad man gali padėti tai,ko net negaliu praryti - vis tiek tai vartočiau.
Dabar visas pajėgas mečiau į žoles ir bičių produktus.Tikiuosi stebūklo per 2 mėnesius lotuliukas.gif unsure.gif
Sveikatos Jums 4u.gif
Atsakyti