Įkraunama...
Įkraunama...

Grigiškės: Pelėdžiukas

Kas lankot šį darželį? smile.gif

Pasidalinkite. doh.gif

Girdėjau labai gerus atsiliepimus apie "Pelėdžiuką", kad darželis yra super. Ar tai tiesa? thumbup.gif
Atsakyti
As irgi noreciau suzinoti daugiau apie si darzeli, nuo keliu metu i ji priima, kada reikia uzsirasyti. Maniskiui sausi sueis metai, noretumem jau nuo metuku leisti. Bukit geros mamos patarkit, bo nesinori bet kur ikisti kojos, kur nederetu kiski.
Atsakyti
Kalbejau su bendradarbe, sake labai gera direktore ir pati tik ka kalbejau tikrai pasirode labai maloni. O gal kazka zinot apie Rugeli arba Lokiuko giraite?
Atsakyti
Mes leidom savo vaika (1,5 m.) i Lokiuka. Lopselinuku kelios grupes. Grupeje 10-14 vaiku. Maziausiam buvo 1 metai. Dirba 2 aukletojos, viena iki pietu kita po ir seimininkele. Viena aukletoja man patiko, kita nelabai, grieztesne buvo. Dar viena karta atejus pasiimti vaika radau ji su soske, nors jis pas mus niekad soskes neturejo. Itariu kad ta soske per visa grupe keliauja. Kai klausiau pas direktore del maitinimo alergiskam vaikui, tai sake kad pritaiko kiekvienam ir alergizuojanciu produktu neduoda, reikia tik sarasiuka pateikti, taciau praktikoje tai nepasitvirtino. Bet siaip maitina skaniai, jei ko vaikas nesuvalgo, duoda namo parsinesti. I darzeli daznai atvaziuoja iv. kurybines grupes, taciau mano vaikui tai nepatiko, daug zmoniu, triuksmo, jis labiau issigandes buvo, nei susidomejes (teko buti kartu su juo). Aukletojos su vaikais zaidzia, eina i lauka, gali ir savo zaislu i grupe atnesti. Del pampersu problemu nera, priima su jais ir pakeicia. Jei jau nenauduoja, tai dar geriau. Pratina prie puoduko. Mazesnius vaikus ir rytais pamigdo. Kai pratinau prie darzelio, leido grupeje kartu su juo buti. Bet man l.nepatiko, kad ju grupeje daznai serga vaikai. Mano lanke 3 men. tai sirgo kas 2 savaites. Nors name pries darzeli ir nustojus lankyti per ziema sirgo viena karta. Ir taip dauguma vaiku. Todel dabar darzelio nebelankom.
Apie peledziuka nieko nezinau, bet man ten labai aplinka patinka, daug gamtos, lokiuke sito nera.
I rugeli buvau nuejusi pasizvalgyti, bet manes net neiledo, pasake, kad grupeje jau 20 vaiku ir daugiau nepriima.
Atsakyti
QUOTE(širdelė+ @ 2005 05 15, 13:57)
Kas lankot šį darželį?  smile.gif

Pasidalinkite. doh.gif

Girdėjau labai gerus atsiliepimus apie "Pelėdžiuką", kad darželis yra super. Ar tai tiesa? thumbup.gif


Mano vaikinui 2m ir 2 men. Ka tik pradejome lankyti peledziuka.Vaiku grupeje daug sarase apie 20, o kol kas buna apie 10. Kaip ir visada atsiskiriam su asarom, bet kai paklausi ar rytoj eisi ir ar patiko, tai sako kad patiko ir kad eis. Paziuresim.
Atsakyti
Ir mes jau pradejom lankyt si darzeli ax.gif
Gaila, kad tik su asarom tenka pastoviai issiskirti, ir kaivaikuti pasiimu, jis man atrodo toks liudnas, nes anksciau visad budavo judri linksma, o dabar tokia atrodo nuvargus, liudna, vis ant ranku prasosi.Turbut strsas jai , kai palieku tarp svetimu... cry.gif Mes einam i "Skruzdeliuku "grupe, tai aukletoja visai maloni pasirode, o ir seimininkele taip pat labai faina thumbup.gif Dar tik 1sa. kaip lankom, tai daug pasakyt neturiu ka, bet direktore, ta itikrai labai faina thumbup.gif , labai paprastas ir malonus zmogus wub.gif
O grupej siuo metu , tikrai daug vaikuciu sarase, nors realiai tai buna 8-12vaikuciu.Bevaik puse ju, tai tokie verksniukai, vis mamos saukiasi cry.gif Kol kas man darzelis- tai labai liudna tema sad.gif
O nuo kada mazdaug vaikai pradeda skirtis be asaru?
Atsakyti
QUOTE(Skorpione @ 2005 09 16, 12:45)

O nuo kada mazdaug vaikai pradeda skirtis be asaru?

Kiekvienam labai individualiai. Nėra tokios taisyklės, kad ateina tam tikras amžius ir vaikai jau be ašarų eina į darželį. Yra net ir tokių šešiamečių, kuriems pasilikti ryte darželyje labai sunku. Tai priklauso labai nuo daug ko.
Atsakyti
QUOTE(ieva.s @ 2005 08 18, 17:37)
Kalbejau su bendradarbe, sake labai gera direktore ir pati tik ka kalbejau tikrai pasirode labai maloni. O gal kazka zinot apie Rugeli arba Lokiuko giraite?

Mes planuojame nuo birzelio men. pradeti lankyti Rugeli, uzsirasiau sunu pries metus - nes mes i rusu grupe norime, o ten tik viena tolkia ir yra. Tai irgi vedeja sake, kad vaiku turetu grupeje buti apie 20, bet lanko maziau. Yra ten visokiausiu uzsiemimu, uz papildoma mokesti moka vaikus lietuviu ir anglu kl, spektaklius stato. Tik aplinka ju nesutvarkyta - zaidimu aiksteles nekokios g.gif Bet paziuresime, kaip mums seksis - vaikas taip megstantis bendrauti, gal ir pavyks greitai adaptuotis mirksiukas.gif Vedeja lyg buvo ir maloni, pasakodama apie darzeli, bet kazkaip simpatijos nesukele. Bet svarbiausia aukletojos, kaip jos sutars su vaikais. Galesiu tik vasara parasyti, kaip mums sekasi 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zinot, ar siuo metu grupes , kur nuo 2m., ar labai pilnos? g.gif Norejqaom eit nuo pavasario, bet sake, kad gali nebut vietu, ta iri nejom, bet dabar pagalvoju, gal vasara kiek laisviau...gal priimtu...
Atsakyti
Kaip gaila, bet mūsų kol kas nepriima... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti

mes irgi nuo rugsejo bandysim kulniuot i peledziuka ax.gif , skruzdeliuku grupe. Bet dekui kad nors truputi mus nuraminot, nes baugu palikt viena su aukletojom, o teks blink.gif , bus matyt kaip ten mums seksis
Atsakyti
QUOTE(mamy 24 @ 2006 08 04, 22:40)
mes irgi nuo rugsejo bandysim kulniuot i peledziuka  ax.gif , skruzdeliuku grupe. Bet dekui kad nors truputi mus nuraminot, nes baugu palikt viena su aukletojom, o teks  blink.gif , bus matyt kaip ten mums seksis


mamy24 , kaip sekasi lankyti darzeli?

mes irgi jau nuo kitos savaites ateisim i si darzeli... baugu...
mano maziukas paprasati yra labai bendraujantis, tikiuosi,kad darzely jam patiks.
Kad butu maziau asaru, bandysime taip, kad tevelis vestu i darzeli. As tik kita savaite vesiu, porai valandu.
Man jau dabar skauda sirdi, bet ka jau padarysi... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olrai: 05 rugsėjo 2006 - 17:19