Įkraunama...
Įkraunama...

Žirmūnai: Žirmūnėliai

Brangiosios mamytės!!!

Gal kurį turite info apie šį darželį...??? Būčiau laaaaabai dėkinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

sweikos,

jo ir man idomu butu apie ji ka nors suzinoti, nes kaip tik nuo rydienos leisiu savo mazaja (2 metukai) i ta darzeli. Tai parasysiu kokia nuomone susidariau, taciau butu idomu jei kas parasytu apie ji is ilgesnes savo patirties;)

Seip kai nuejau as uzrasyti savo mergaite, tai kaip ne visur labai keistai pasirode didelis aukletoju mandagumas, direktore labai paprasta ir sauni.

tik dabar nezinau kaip reiks atsilyginti kai taip geranoriskai mus prieme.
Atsakyti
FORUMO TEMOJE "PASIŪLYKITE DARŽELĮ" AR "PADĖKITE IŠSIRINKTI DARŽELĮ" YRA DIDELIS APRAŠYMAS APIE JĮ SU NUOTRAUKĖLĖMIS
Atsakyti
QUOTE(ailona @ 2005 05 10, 09:13)
FORUMO TEMOJE "PASIŪLYKITE DARŽELĮ" AR "PADĖKITE IŠSIRINKTI DARŽELĮ" YRA DIDELIS APRAŠYMAS APIE JĮ SU NUOTRAUKĖLĖMIS

Kažkaip man labai nesiseka surasti... blush2.gif Suradau tema "pasliūlykite darželį", bet ji buvo uždaryta. Gal galėtum tiksliau parašyti kur rasti tą informaciją. Didelis AČIŪ!!! 4u.gif
Atsakyti
Ten lanko mano vaikinas jau ketvirti metai, mes lankyti pradėjom nuo 1 m. ir 3 mėn. , o čia nuoroda su aprašymu Vilniaus miesto l/d. "Žirmūnėliai", Visiems rekomenduoju , aš juo labai patenkinta, sėkmės jums.
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2005 05 10, 20:45)
Ten lanko mano vaikinas jau ketvirti metai, mes lankyti pradėjom nuo 1 m. ir 3 mėn. , o čia nuoroda su aprašymu Vilniaus miesto l/d. "Žirmūnėliai", Visiems rekomenduoju , aš juo labai patenkinta, sėkmės jums.

DIDŽULIS AČIŪ!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif LABAI PAGELBĖJOT thumbup.gif
Atsakyti
skambinausi šiandien į šį darželį, šnekėjau su pavaduotoja, tai ji man pasakė, kad vargu ar net pavasarį pavyks pakliūti, nors pagal gyvenamą vietą ji mums priklauso, ko gero teks nešt kyšį sad.gif
Atsakyti
Reikia neskambinti, o paprasciausiai nueiti ir pasikalbeti. labai faina ten direktore, visus labai uzjaucia ir stengiasi kaip imanoma padeti. Aisku uz toki geruma visada reikia atsidekoti...smile.gif(jei padeda).
Atsakyti
QUOTE(Ivetaa @ 2005 06 03, 08:09)
Reikia neskambinti, o paprasciausiai nueiti ir pasikalbeti. labai faina ten direktore, visus labai uzjaucia ir stengiasi kaip imanoma padeti. Aisku uz toki geruma visada reikia atsidekoti...smile.gif(jei padeda).

direktorė atostogauja g.gif, turbūt reiks kito darželio ieškot, nes man pasakė kad grupėj 24 vaikai, į tokią grupę tikrai nenorėčiau leist savo mažiaus
Atsakyti
QUOTE(Ivetaa @ 2005 06 03, 09:09)
Reikia neskambinti, o paprasciausiai nueiti ir pasikalbeti. labai faina ten direktore, visus labai uzjaucia ir stengiasi kaip imanoma padeti. Aisku uz toki geruma visada reikia atsidekoti...smile.gif(jei padeda).

Kaip atsidekoti, apsvieskite? mirksiukas.gif
Atsakyti

nu del atsidekojimo, tai cia kiekvienas pagal savo galimybes... , bet manau kaip ir kiekvienam pinigus gauti yra geriau nei kokia nors dovanele, nors tai ir butu 50 lt.
Bet cia reiketu ziureti pagal savo kisene, nes kaip ir sakiau direktore tikrai nepasiputus ir labai maloni, todel ji pagal pinigus tikrai nevertins. Bet manau, jei zmogus padare tau paslauga tai reiktu ir sumoketi...smile.gif
O del grupes, taj pas mus irgi sake, kad yra 18, bet tiek yra sarasiniu , ju visu niekada nebuna. paprastai kiekviena diena lanko 13-14 vaiku.
Atsakyti
na mamikes, turiu klausimeli...prasymeli...

gal kas gyvenat Siaures miestely (aisku, kad tokiu turi buti;)) ir vedat vaikuti i ši darzeli?
Klausiu, nes pati turiu gimdyti rugpjucio pradzioje ir galvoju, kad gal atsirastu kokia mamyte, kuri man padetu, kiekviena ryta nuvesdama man mano dukryte i darzeli (2 metukai). Aisku uz tam tikra menesini mokesti:)

Iveta
Atsakyti