Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Priemonės, skatinančios įdegį saulėje
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kūno priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4
*Avril*
Sveikos merginos,
noriu jusu patarimo arba tiesiog pasidalinkite savo patirtimi... 4u.gif
Po sav. skrendam i siltus krastus,gal patarsite koki krema naudoti,kad greiciau ir rudziau idegtum....
girdejau,kad yra spec.kremai spartinantys idegi,o ne apsaugantys...
buciau dekinga uz info....
bucka
as pati kazkada turejau Nivea losijona. bet nezinau, kazkokio ypatingo poveikio nepastebejau schmoll.gif o gal per daug tikejausi ir laukiau "stebuklo" blush2.gif
Vijurka
QUOTE(bucka @ 2008 04 14, 16:34)
as pati kazkada turejau Nivea losijona. bet nezinau, kazkokio ypatingo poveikio nepastebejau  schmoll.gif o gal per daug tikejausi ir laukiau "stebuklo" blush2.gif
*

Pritarsiu. Niveos losjonu buvau patenkinta tik pirmą savaitę, kada ir aplinkiniai pastebėdavo, kad odos atspalvis, kaip sveikai įdegus saulėje, toks rausvas pro rudumą. Bet vėliau tas poveikis dingo. blink.gif Pirkau tamsesnio atspalvio. Ir nusivyliau. unsure.gif Kažin, kodėl taip?
ingutis
as irgi sukuriau tokia tema, taciau patarimu nelabai sulaukiu g.gif esu buvusi parodoj ir ten tikrai reklamavo kremus ( ir ne nivejas ir ne kokius kitus kuriuos paprastai perkame) brangesnius, negu iprasti, taciau jie labai geri ir labai graziai galima idegti,skirti esant labai kaitrioje sauleje tik, deja neatsimenu kaip jie vadinasi g.gif
Riuriu
Kremukai kurie man patiko tai Australian gold 12 sp, Clarins , o dabar MB nupitko La Prairie kazoki, man patiko, labai lygus idegis, yra bronzos ar aukso daleliu, isties grazus idegis gaunas.
Bet kokiu atveju tau reikalingas kremukas apsauga+idegio skatinimas.
nezinau ka gali sau leisti, paarekomenduociau is pigesniu Australian Gold (Soliariumuose galima isigyt) tikrai geras apsauga su bronzantais.

bet vistiek laikausi nuomones, geriau idegti graziai, nei daug ir greitai smile.gif
ingutis
tai be abejo! mes net 12 dienu vaziuojame turkija, tai del to ir norisi pacioj pabaigoj keliones buti graziai irudus thumbup.gif

kazkaip net nepagalvojau, kad su soliariumo kremuku galima teptis esant sauleje.. g.gif
*Avril*
thumbup.gif aciu uz atsiliepimus
TIK KAZKODEL ABEJOJU,KAD KREMAI SKIRTI DEGINIMUISI SOLIARIUME TINKANTIS DEGINIMUI SAULEJE
bucka
o as dar prisiminiau, kad turejau "BERGASOL" firmos (Prancuzija) losijona, kuris sustiprina idegi ir padeda jam ilgiau issilaikyti (uzfiksuoja). tik aisku ji reikejo teptis jau po to kai paguli sauluteje. zodziu tai drekinanti priemone su mango sviestu, abrikosu aliejumi ir glicerinu. man labai patiko thumbup.gif odyte labai svelni budavo, neissausejo nuo saules voniu. galite, mergaites, pabandyti nusipirkti mirksiukas.gif
Malena
QUOTE(bucka @ 2008 04 16, 12:44)
o as dar prisiminiau, kad turejau "BERGASOL" firmos (Prancuzija) losijona, kuris sustiprina idegi ir padeda jam ilgiau issilaikyti (uzfiksuoja). tik aisku ji reikejo teptis jau po to kai paguli sauluteje. zodziu tai drekinanti priemone su mango sviestu, abrikosu aliejumi ir glicerinu. man labai patiko  thumbup.gif odyte labai svelni budavo, neissausejo nuo saules voniu. galite, mergaites, pabandyti nusipirkti  mirksiukas.gif
*

Kur ir uz kiek galima rasti?
^^liutuke
QUOTE(Malena @ 2008 04 16, 18:00)
*

Koks dabar tavo kremukas mylimukas ? rolleyes.gif Galvoju tavo isgirtaji Tickled pink isigyt pabandymui bigsmile.gif
Palomina
pernai vasara buvau gavus Decleor Tan Accelerator Pre-Sun Care kremuko meginuka.. tinka ir veidui ir kunui..
raso kad ji reikia pradet naudot maziausiai pries 3-5 dienas pries pradedant deginimosi sezona (na zodziu atostogas saulej).. aisku deginantis reikia naudot ir krema su apsauga..
tai tas kremas kaip as suprantu padeda greiciau idegti g.gif
apie poveiki nieko negaliu parasyt, nes is meginuko (5 ml) nesuprasi gi.. konsistencija lengva, kiek prisimenu, lyg nebuvo lipnus g.gif
pati mastau vasarai isigyti
bucka
QUOTE(Malena @ 2008 04 16, 17:00)
*

as ji pirkau "Boots" parduotuveje berods uz kokius 5 svarus (tada nukainavimas buvo) blush2.gif pabandykite, mergaites, pasiziurineti www.boots.com. tik va nezinau kaip ten butu su persiuntimu i LT g.gif o jis atrodo va taip mirksiukas.gif

beje va cia visos Bergasol priemones mirksiukas.gif
Eddy
Yra įdegio kosmetika ne tik apsauganti nuo kenksmingu poveikiu..bet ir spartinanti ir suteikianti papildoma-bronzini atspalvi,(kaip ir kosmetika soliariumams.TIK NE TA PATI!) 4u.gif
Summer-In-Paris
Aš irgi norėčiau sužinoti, kokie kremai SU SPF skatina tamsesnį įdegį deginantis saulėje 4u.gif Nors ant visų tų „nivėjų“ rašo, kad skatina įdegį, tačiau rezultato jokio nepamačiau nuo tų kremukų... Na, tik tiek, kad apsaugo nuo nudegimų, bet įdegio tikrai neskatina. Gal kokie brangesni-geresni yra? g.gif

Su soliariumo kremu manau iškart nudegimas garantuotas doh.gif schmoll.gif
dovila
yra tokie aliejukai garnier skatinantys idegi tokiuose juoduose buteliukuose.bet nebandziau ju tai nieko negaliu daugiau pasakyt blush2.gif
Malina
QUOTE(*Avril* @ 2008 04 14, 16:15)
Sveikos merginos,
noriu jusu patarimo  arba tiesiog pasidalinkite savo patirtimi... 4u.gif
Po sav. skrendam i siltus krastus,gal patarsite koki krema naudoti,kad greiciau ir rudziau idegtum....
girdejau,kad yra spec.kremai spartinantys idegi,o ne apsaugantys...
buciau dekinga uz info....
*

Atsiprasau uz poster_offtopic.gif bet patarciau pries vykstant i siltus krastus pagerti betakarotina ar specialius papildus, skatinancius idegi bei apsaugancius oda. Ir tikrai tada greiciau idegsite, nenudegsite ir idegis issilaikys ilgiau. Patikrinta ne viena karta, o skatinantys idegi kremai, na galbut, jie tinka deginantis prie juros ar ezero Lietuvoje, .
Summer-In-Paris
QUOTE(dovila @ 2008 04 28, 20:05)
yra tokie aliejukai garnier skatinantys idegi tokiuose juoduose buteliukuose.bet nebandziau ju tai nieko negaliu daugiau pasakyt  blush2.gif
*

Nusipirkau praeitą vasarą ax.gif Berods SPF 4. Poveikio nulis, tik tiek, kad nenudegiau schmoll.gif

Papildyta:

user posted image

Gal kas ką nors iš šitos firmos esat bandžiusios?
Eddy
Ziurekit,kiek pririnkau skatinanciu grazu idegi sauleje losjonu pavadinimu internete..per keliolika min.manau tai dar ne visi... smile.gif
ir visu ju imanoma isigyti..ne tik sarmoje...reikia tik dometis..
info tikrai rasite internete apie juos..jei angliskai skaitote..

Pro Tan sneaky Peak Moisturizing Accelerating Tanning Lotion
Hoss Sauce Rebel Sun Bronzer Tanning Lotion
Australian Gold Dark Tanning Accelerator
Australian Gold Dark Tanning Spray
Australian Gold Dry Oil Spray
Pro Tan Sweet Emotion Tanning Lotion
Australian Gold Fast Action tanning lotion
Australian Gold Bearly Legal tanning lotion
Deviant Boutique from Three Wishes Chrome Tanning Lotion
Deviant Boutique from Three Wishes Mischief Tanning Lotion
Three Wishes Top Hat Tanning Lotion
Three Wishes Torment Tanning Lotion
Cotton Candy Pure Sugar Tanning Lotion
Designer Skin Born To Be Bronzed Tanning Lotion
Swanky Girl Diva Las Vegas Tanning Lotion by Synergy
Cotton Candy Cocoa Caramel Bronzing Tanning Lotion
Cotton Candy Maple Nut Brownie Bronzing Tanning Lotion
Designer Skin Smile! Your're Dark Bronzing Tanning Lotion
Hoss Sauce Sparkling Bronzer Tanning Lotion
Tan Genie from Three Wishes Latif Cool Bronzing Tanning Lotion
Hoss Sauce Ultra Dark 2 Tanning Lotion
Cotton Candy Chocolate Cherries Bronzing Tanning Lotion
Ultimate Sweet Deception Tanning Lotion
Designer Skin Bronze Anarchy Tanning Lotion
Supre Hempz Black Label Hydromax Select Maximizer Tanning Lotion
Supre Hempz Black Label Hydromax Select Bronzer Tanning Lotion
Ultimate Enchanted Bronzing Tanning Lotion

jei reikes pagalbos ,galit kreiptis.. 4u.gif
Summer-In-Paris

Skirti deginimuisi soliariume. Čia kalbama apie kremukus su SPF 4u.gif
Irma77
As kai nuvaziuoju prie ezero vasara pasiimu toki misinuka. Vanduo ir jodo keletas lasu. Aisku kremukas ir po to kai jis isigeria i oda as pursiuosi tuo misinuku. Na poveikis gaunasi kaip prie juros kad butum. Siaip as esu is tu kurios greitai ir rudai dega. Tai man problemu kaip ir nera. O dabar naudoju Jonsons kremuka nakciai. Draugas siaip tai pastebejo kad irudus o as pati to nelabai. Ir beja man jis maloniai kvepia ir gerai kuna drekina.
bucka
QUOTE(Irma77 @ 2008 05 01, 15:44)
As kai nuvaziuoju prie ezero vasara pasiimu toki misinuka. Vanduo ir jodo keletas lasu. Aisku kremukas ir po to kai jis isigeria i oda as pursiuosi tuo misinuku. Na poveikis gaunasi kaip prie juros kad butum.
*

o jodas odos nenudazo? g.gif idomu butu pameginti, bet kadangi as baltaode ir degu pirmiausia raudonai, tai kazi koks poveikis butu ax.gif
Eddy
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 05 01, 17:18)

Skirti deginimuisi soliariume. Čia kalbama apie kremukus su SPF 4u.gif
*

ax.gif
Tanning Lotions for the outdoors and SPF's
g.gif

This is the tanning lotion that made Australian Gold famous. It can be used in a tanning bed our outdoors.
apsaugai nuo saules ,kam nebutina idegti yra:
AG SPF 15
AG SPF 30
nuraminti idegusiai odai,sumazinti skausma,jei padauginot sauleje -yra:
Australian Gold Aloe Freeze Spray Gel

Australian Gold Aloe Freeze Gel w/Lidocaine

4u.gif gero įdegio
ingutis
QUOTE(bucka @ 2008 05 01, 21:42)
o jodas odos nenudazo?  g.gif idomu butu pameginti, bet kadangi as baltaode ir degu pirmiausia raudonai, tai kazi koks poveikis butu  ax.gif
*

as esu bandziusi soliariume, man patiko, dar bandysiu biokarotina pagerti, ir apsilankysiu nagavitos parduotuvej, nete prisiskaiciau, kad ten dar yra kremuku ypac skatinanciu idegi, birzelio pradzioj jau busiu grizusi is turkijos, tai pranesiu kaip sekesi 4u.gif
Summer-In-Paris
Šiandien nusipirkau Monoi de Tahiti aliejaus. Skaičiau, kad apsaugo nuo nudegimų ir šiek tiek skatina įdegį... nekantrauju išbandyti blush2.gif
bucka
QUOTE(ingutis @ 2008 05 06, 20:48)
as esu bandziusi soliariume, man patiko, dar bandysiu biokarotina pagerti, ir apsilankysiu nagavitos parduotuvej, nete prisiskaiciau, kad ten dar yra kremuku ypac skatinanciu idegi, birzelio pradzioj jau busiu grizusi is turkijos, tai pranesiu kaip sekesi 4u.gif
*

butinai pasidalink ispudziais! mirksiukas.gif
-Nikute-
QUOTE(*Avril* @ 2008 04 16, 09:24)
thumbup.gif aciu uz atsiliepimus
TIK KAZKODEL ABEJOJU,KAD KREMAI SKIRTI DEGINIMUISI SOLIARIUME TINKANTIS DEGINIMUI SAULEJE
*

as sauleje deginausi kremu skirtu degintis soliariume, man pasirode kad efektas dar didesnis thumbup.gif
merginos, pakartosiu savo mokytojos zodzius: MUSU KUNAS TAI PALETE NEBIJOKIME LIETI SPALVU. Tai yra,kad kiekviena esam kitokia ir nebijokime bandyti ivairias priemones taip kaip mums atrodo geriau... juk nenusinuodisime, nuodu kosm parduotuveje nepardavineja rolleyes.gif
^^liutuke
QUOTE(-Nikute- @ 2008 05 08, 09:59)
as sauleje deginausi kremu skirtu degintis soliariume, man pasirode kad efektas dar didesnis thumbup.gif 
merginos, pakartosiu savo mokytojos zodzius: MUSU KUNAS TAI PALETE NEBIJOKIME LIETI SPALVU. Tai yra,kad kiekviena esam kitokia ir nebijokime bandyti ivairias priemones taip kaip mums atrodo geriau... juk nenusinuodisime, nuodu kosm parduotuveje nepardavineja rolleyes.gif
*

Sakyciau labai neprotinga taip elgtis 4u.gif Juk saulej deginantis gauname zymiai didesne doze zalingu spinduliu ir butinas kremas su SPF.. juk ant visu soliariumo kremu ne veltui rasoma, kad tinka naudoti tik soliariume ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 04 28, 17:33)
Aš irgi norėčiau sužinoti, kokie kremai SU SPF skatina tamsesnį įdegį deginantis saulėje 4u.gif Nors ant visų tų „nivėjų“ rašo, kad skatina įdegį, tačiau rezultato jokio nepamačiau nuo tų kremukų... Na, tik tiek, kad apsaugo nuo nudegimų, bet įdegio tikrai neskatina. Gal kokie brangesni-geresni yra? g.gif

*

As turiu Clarins aliejuka, jo SPF 8 berods, na man atrodo tikrai skatina ir nenudegi mirksiukas.gif
Eddy
QUOTE(bucka @ 2008 05 08, 00:06)
butinai pasidalink ispudziais!  mirksiukas.gif
*

As geriu PRO-Tan firmos papildus..na ..padeda.. smile.gif
999999999
patarciau paieskoti kremuko su karotinu, nuo jo tikrai gretai ir graziai galima įdegti, turejau pati toki, bet pavadinimo napamenu, man buvo atvezus sesuo is kipro, sake jie patys toki tepasi. smile.gif
Girmantee
Sorry, is kart jei tokia tema buvo. Bet labai butu smalsu isgirsti jusu nuomones.
atviraj
as tai kazkada is Faberlic tokia norejau uzsisakyt, bet sake, kad sandely nebuvo, tai taip ir neisbandziau doh.gif
Girmantee
o kokiu kitokiu priemone neteko isbandyt?
tolla
Na, aš tai gėriau tabletes porą mėnesių prieš einant į soliariuma, kadangi mano oda nėra linkusi labai degti tai žinok po 20 min. soliariume iškart pasijautė įdegis smile.gif manau tinka ir prieš saulę, tik,žinoma, reikėtų porą mėnesių prieš deginantis pradėti vartoti smile.gif
999999999
QUOTE(neshwitink @ 2008 05 23, 23:49)
Na, aš tai gėriau tabletes porą mėnesių prieš einant į soliariuma, kadangi mano oda nėra linkusi labai degti tai žinok po 20 min. soliariume iškart pasijautė įdegis smile.gif manau tinka ir prieš saulę, tik,žinoma, reikėtų porą mėnesių prieš deginantis pradėti vartoti smile.gif
*

MANAU PO 20MIN.PASIJAUSTU BET KAM biggrin.gif KURIAM CIA SOLIARIUME TIEK LAIKO DEGINTIS LEIDZIA?BAISU, KAD NETAUSOJI SAVO ODOS schmoll.gif
dontstop
Bandžiau tokį kremą smile.gif Iš tikrųjų kažkiek padeda, bet labai minimaliai rolleyes.gif O kremas buvo, berods, Kolastynos g.gif
tolla
Ne iš karto smile.gif Aš į savaitę vieną kartą einu 10min. Gėriau beta-carotene...padėjo, tikrai smile.gif juo labiau, kad mano oda nelinkusi degti.
Akva17
reik i soliariuma eiti kas antra arba kas trecia diena, o ne i savaite karta. i savaite karta eini tada, kai nori palaikyti idegi, be daugiau neidegti smile.gif
gabria
Akva17 - einant kas pora ar tris dienas i soliariuma, tampi rudesne uz negra. schmoll.gif

Kazkur gera komentara skaiciau, kad viena panele isvyko i Londona (ten juk daug internacionalo), tai sako net apakau, pas mus Gedimino prospekte daug daugiau 17eciu, kurie rudesni uz pati juodziausia negra.

Tokios tokeles.

Nepalaikau tu, kurios mano, kad ruda oda - mada. Del to svilinas iki numirimo, ir vaiksto po to issisiepusios.
Girmantee
QUOTE(tolla @ 2008 05 26, 17:35)
Ne iš karto smile.gif Aš į savaitę vieną kartą einu 10min. Gėriau beta-carotene...padėjo, tikrai smile.gif juo labiau, kad mano oda nelinkusi degti.
*

geriu ir as karotina, bet vat man dar vasarai kokios nors priemones reikia graziai idegt.
Egluciuke_
QUOTE(tolla @ 2008 05 26, 16:35)
*

As irgi geriau ir geriu beta-carotene smile.gif ir esu labai patenkinta, nes saule tada maziau zalos daro, greiciau galima idegti ir idegis ilgiau islieka... o siaip dar esu bandziusi kolastynos krema, kuris paspartina idegi. bet is tikruju tame kremuke yra papildomai prideta savaiminio idegio komponentu, todel ir atrodo, kad skatina idegi mirksiukas.gif
Girmantee
o kaip del Kolastynos firmos turbo aktivatoriaus? gal kuri bandet? atsiliepimu turit? http://www.svarosprekes.lt/product_info.ph...oducts_id=30659

o gal kitu pasiulymu turit?
žemuogienė
kažkada naudojau Kolastyna aliejuką, skatinantį įdegį. su 20 indeksu. tikrai oda greičiau saulutės spindulius pagauna, bet man jo pati konsistencija bjauri buvo - tas aliejus baisiai nesigeria, išsitepus paplūdimyje pradeda kibti visos dulkės ir smėlis, žodžiu nepatiko biggrin.gif
Cherry_
QUOTE(Girmantee @ 2008 06 01, 02:03)
o kaip del Kolastynos firmos turbo aktivatoriaus? gal kuri bandet? atsiliepimu turit? http://www.svarosprekes.lt/product_info.ph...oducts_id=30659

o gal kitu pasiulymu turit?
*

bet klad jis tik padeda geraiu idegti ir visiskai nesaugo nuo saules, tai is vis vargsele oda, dar daugiau spinduliu gauna sad.gif
ar as cia nedamau , koks ten indeksas?

QUOTE(žemuogienė @ 2008 06 02, 10:50)
kažkada naudojau Kolastyna aliejuką, skatinantį įdegį. su 20 indeksu. tikrai oda greičiau saulutės spindulius pagauna, bet man jo pati konsistencija bjauri buvo - tas aliejus baisiai nesigeria, išsitepus paplūdimyje pradeda kibti visos dulkės ir smėlis, žodžiu nepatiko biggrin.gif
*

naudojau ta aliejuka pernau, patiko, bet siemet jau nebepirksiu, man beje labai gerai isigerdavo ir saugojo labai gerai, nei oda nusilupo nei partaudo, atostogoge buvau 2 savaites , tai visi graugai raudoni vaiksciojo, oda luposi, o is mane is opradziu juokesi kad tipo saules bijau ir pan. o po to pavidejo
999999999
Lerbolario turi nemazai priemoniu skatinanciu idegi, beje jos kartu ir su spf, kas labai gerai smile.gif
Girmantee
QUOTE(999999999 @ 2008 06 02, 14:21)
Lerbolario turi nemazai priemoniu skatinanciu idegi, beje jos kartu ir su spf, kas labai gerai smile.gif
*

gal galima placiau? blush2.gif
999999999
QUOTE(Girmantee @ 2008 06 02, 16:04)
gal galima placiau? blush2.gif
*

pasiziurek i ju tinklapi, ten rasi visa informacija www.erbolario.lt smile.gif
ingutis
Sveikutes visos!
Jau grizau is turkijos thumbup.gif , grazi ir labai ruda.. taigi va, i nagavitos parduotuve taip ir nesuspejau nuvykti, todel uzejau i vu vaistine, tenai man parekomendavo seba med kremukus, nusipirkau du, vienas 20 filtriuku i saule, kitas jau po saules, labai patiko abu kremukai, nes tenai nera alkoholio ir alieju, o tai yra labai gerai (vaistininke sake), beto neriebus ir greitai susigeria. nei karto nesudegiau, o tik tolygiai rudavau. taip pat, kaip anksciau minejau, geriau bio karotina. taigi toksai butu mano receptas.
p.s uz du kremukus mokejau 80 litu.
999999999
L'erbolario turi priemoniu skatinanciu idegi su spf smile.gif
emiliuxas
atsargiau su tais kremais, as taip uzsidirbau pigmetiniu demiu, tai dabar vietoj idegio kremo naudoju balinanti doh.gif
Girmantee
gal kuri matet/naudojot krema su karotinu is Eurokos? niekaip pav neatgaminu doh.gif kaina apie 12 lt, tokioj rudoj ar tamsiai oranzinej bonkutej
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.