Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės, skatinančios įdegį saulėje

Koki eterini pilate?
Atsakyti
man tai labai grazus idegis buna kai deginuosi pasitepusi morku fitoliu. bet minusas nekoks kvapas, ir nelabai patogu tepti, bet idegio efektas thumbup.gif
Atsakyti
o tas morku fitolis buna oranzines spalvos ant kuno?Beja idegis greit nenusiplauna?
Atsakyti
Sveikutės, visos temos neskaičiau, tad jei ką nepykit jei pasikartosiu, bet superinis įdegis būna kai į tarkim skaidrų johnson's baby aliejuką yra įpilama šiek tiek jodo, ir ištepamas kūnas prieš einant degintis wink.gif
Atsakyti
Loretutttia as tai bijociau teptis aliejuku,bijociau sudegt sauleje.Beja kiek girdejau jodas sausina oda,bet aisku ko nepadarysi del grazaus idegio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2011 08 08, 01:08)
Loretutttia as tai bijociau teptis aliejuku,bijociau sudegt sauleje.Beja kiek girdejau jodas sausina oda,bet aisku ko nepadarysi del grazaus idegio  biggrin.gif

Nu aš dar nesudegiau biggrin.gif Ir odos man tikrai neišsausino, bet patikėkit tirai gražus įdegis smile.gif Vat, drąsuolės pabandykit 4u.gif
Atsakyti
Vasara jau neužilgo, keliu temą į viršų bigsmile.gif

Kažin, kuris vetesnis dėmesio? g.gif

Australian Gold Dark Tanning Intensifier Oil ar Australian Gold Bronzing Dry Oil Intensifier Spray ax.gif

Ant abiejų rašo tą patį:

ColorBoost™ Intensifier develops faster, darker color that lasts longer
Carrot, Sunflower, and Annatto Oil amplify color
Banana extract deepens the darkest color
Vitamins A and E, skin nourishing antioxidants, soften and smooth
Beach inspired Native Coconut fragrance
No sunscreen - No mineral oil

Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2012 05 05, 18:23)
Vasara jau neužilgo, keliu temą į viršų  bigsmile.gif

Kažin, kuris vetesnis dėmesio?  g.gif

Australian Gold Dark Tanning Intensifier Oil ar Australian Gold Bronzing Dry Oil Intensifier Spray  ax.gif

Ant abiejų rašo tą patį:

ColorBoost™ Intensifier develops faster, darker color that lasts longer
Carrot, Sunflower, and Annatto Oil amplify color
Banana extract deepens the darkest color
Vitamins A and E, skin nourishing antioxidants, soften and smooth
Beach inspired Native Coconut fragrance
No sunscreen - No mineral oil


Mane irgi sie purskaliukai domina blush2.gif Beja is kur geriau siustis butu,anksciau zinojau nebrangu puslapi kur sios firmos produktais priekiauja bet db uzmirsau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2012 05 06, 22:55)
Mane irgi sie purskaliukai domina  blush2.gif Beja is kur geriau siustis butu,anksciau zinojau nebrangu puslapi kur sios firmos produktais priekiauja bet db uzmirsau  doh.gif


Pasiskaičiau dar atsiliepimų ir jau užsisakiau Australian Gold Bronzing Dry Oil Intensifier Spraydrugstore.com smile.gif Tik šeši doleriai su centais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2012 05 06, 23:03)
Pasiskaičiau dar atsiliepimų ir jau užsisakiau Australian Gold Bronzing Dry Oil Intensifier Spraydrugstore.com  smile.gif Tik šeši doleriai su centais  mirksiukas.gif

Gal jau teko ir išbandyti? bigsmile.gif

Bandau išsirinkti tarp šito, kur pirkai ir Australian Gold Dark Tanning Exotic Oil Spray, jei teko rankiotis atsiliepimus, kuo jie skiriasi iš esmės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 13 birželio 2012 - 09:43
QUOTE(aistuliaa @ 2012 06 13, 10:35)
Gal jau teko ir išbandyti?  bigsmile.gif

Bandau išsirinkti tarp šito, kur pirkai ir Australian Gold Dark Tanning Exotic Oil Spray, jei teko rankiotis atsiliepimus, kuo jie skiriasi iš esmės?


Savąjį išbandžiau jau. Kvapas nuostabus, padrėkina odą, tikrai traukia saulę, o ir rudumas labai dailus bigsmile.gif

Atsakyti
Aš tokį užsisakiau ilgai galvojus biggrin.gif su apsauga jis

user posted image
Atsakyti