Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės, skatinančios įdegį saulėje

QUOTE(Jūros*gėrybė @ 2011 06 03, 11:10)
Saulės kremai ir odos vėžys Publikavo Andy , 2008-05-10 09:28 .

Tik pasidalinu, ką pati perskaičiau  4u.gif


Labai daug idomios informacijos. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 05 22, 20:54)
as tai nesuprantu kaip galima degintis sauleje pasitepus tik kazkokiu alieju misiniu...nu arba laimingi zmones turi oda tolerantiska saulei arba durni...

as turiu sviesia oda, kuri greit nudaga, visad tepliojuosi apsauginiais kremais....


niekada nesitepu apsauginiu kremu pries degindamasi, nors ir esu gan sviesios odos, bet raudonai idega tik krutine. dazniausiai tepuosi kremu skirtu teptis po deginimosi.

QUOTE(StOp! @ 2011 06 02, 19:06)
labai gera tema!

būtų įdomų gal kurios naudoja kokių įdegį spartinančių kremukų?

aš pavasarį išgėriau 90 kapsulių betakarotino. bet jokio poveikio nematau  schmoll.gif


as jau virs 2men. geriu bio-carotene. po menesio pradejau eiti i soliariuma ir dabar jau sekmingai deginuosi sauleje. siuo metu tikrai esu neblogai idegusi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2011 06 04, 16:22)
niekada nesitepu apsauginiu kremu pries degindamasi, nors ir esu gan sviesios odos, bet raudonai idega tik krutine. dazniausiai tepuosi kremu skirtu teptis po deginimosi.


pavudziu jums wub.gif man kremai nuo saules yra isigelbejimas...jetau kiek as vargadavu vaikystej ir paauglestej, kada dar nebuvo tokiu isradimu g.gif ar mano mama tiesiog nezinojo... pastoviai nedegdavau iki pusliu ir lupdavausi kelis kartus doh.gif siaip kremukai ir aliejukai man nepadeda schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 06 04, 21:27)
pavudziu jums  wub.gif  man kremai nuo saules yra isigelbejimas...jetau kiek as vargadavu vaikystej ir paauglestej, kada dar nebuvo tokiu isradimu  g.gif  ar mano mama tiesiog nezinojo... pastoviai nedegdavau iki pusliu ir lupdavausi kelis kartus  doh.gif siaip kremukai ir aliejukai man nepadeda  schmoll.gif


kiek laiko deginates sauleje? nes as tai nelabai turiu kantrybes ilgai guleti pliaze...
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2011 06 04, 20:35)
kiek laiko deginates sauleje? nes as tai nelabai turiu kantrybes ilgai guleti pliaze...


as i neturiu blush2.gif nuobodus uzsiemimas na bet kai jau bunu prie juros tai kokia 1-2 val pasivolioju...
Atsakyti
koki kremuka pasiulytume po deginimosi ?
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 06 05, 15:33)
koki kremuka pasiulytume po deginimosi ?


as naudoju sita, kremas kaip kremas smile.gif

user posted image


Atsakyti
As tai naudoju po deginimosi si geli user posted image, o deginimuisi nivea user posted image smile.gif
Atsakyti
as naudoju kokosu alieju ir pries deginantis ir po to,neissausina odos,ir tolygiai idegama
Atsakyti
Lovekity,kaip tau ta zele? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūros*gėrybė @ 2011 06 03, 04:10)
1. Šie du pavyzdžiai rodo, kad ne saulė yra odos vėžio priežastis.

2. Amerikos ligų kontrolės centro atliktas tyrimas parodė, kad 97% saulės kremų turi oxibenone (jis nėra nurodomas etiketėje).


Net akys susikryžiavo beskaitant doh.gif
Susimąstyti verta, ar visi cheminiai filtrai jau tokie saugūs, bet tokių kliedesių jau seniai neskaičiau.

1. Taigis kaipgis, straipsnio autorius ginčija odos vėžio institutų, garbių mokslininkų, dermatologų nuomonę. Saulė nėra vienintelė odos vėžio priežastis, bet yra viena pagrindinių, nes ji žaloja žmogaus DNR, kas priveda prie odos ląstelių mutacijos, suvėžėjimo.
Pamąstymui- kažkodėl odos vėžys dažniausiai pasireiškia ant neapsaugotų odos vietų- nosies, lūpų, ausų, rankų... Ir kažkodėl bent man apgamai (kurie potencialiai gali suvėžėti) kaip patrakę "auga" ant išorinių rankų pusių, bet ne ant vidinių, kurios pastoviai baltos...

2. Įdomus faktas... Visų pirma tokio UV filtro kaip oxibenone net nėra. Tokios studijos man rasti net nepavyko ir išvis nemanau, kad ji egzistuoja, nes tikrai ne visos priemonės nuo saulės Amerikoje turi oxybenzone (turbūt jis turėtas omenyje). Visų antra, absoliučiai visi UV filtrai yra nurodomi etiketėje, nes JAV saulės filtrai yra laikomi nereceptiniais vaistais, jų produkciją reguliuoja FDA (Food and Drug Administration). Tad aktyviosios medžiagos privalo būti nurodytos etiketėje, kaip ir bet kurio vaisto.

Merginos, netikėkit viskuo, ką internete perskaitot... Ypač tokiom klejonėm. Saugotis saulės yra būtina. Jei ne apsauginiais kremais, tai bent jau drabužiais, skrybėlėmis, liekant šešėlyje ir t.t. Jei ne dėl vėžio tai bent dėl raukšlių...

Jei norisi natūraliai įdegį paskatinti, galima pabandyti vartoti daug morkų, odą tepti šaltalankių, erškėtrožių, morkų aliejais (geriau mišiniuose, ne grynais). Tik, aiškų, vietoj įdegio oda gali pasidaryti oranžinė.
Dar juk yra priemonių, kurios suteikia įdegį tik vienam kartui, iki pirmo prausimosi, ne kaip standartiniai savaiminio įdegio kremai su DHA.
Atsakyti
QUOTE(DuNNo @ 2011 06 06, 01:33)
Lovekity,kaip tau ta zele? smile.gif


visai patiko vakar gan neblogai idegiau ir buvo kiek paraudusi oda pasitepiau siuo geliu pora kartu , dabar nebeliko raudonumo visai mirksiukas.gif patiko konsistencija nera riebus kremas ,o toks kaip vandenukas ant odos pasidaro ir vesina oda wub.gif
Atsakyti