Įkraunama...
Įkraunama...

Naujamiestis: Mažylis

Keista, niekas neparašo apie šį darželį. Atsiprašau jei nepastebėjau.
Įdomu, ką mano kiti?
Atsakyti
O gal tu gali kuo plačiau aprašyti? Koks tiksliai adresas Algirdo g-ėje? Nes kol kas nieko apie jį nebuvau girdėjus, nors gyvenu šalia unsure.gif Labai domina viskas: jau greit eisim į darželį ir šiuo metu kaip tik renkamės:
ar yra eilės,
kiek grupėje vaikų,
nuo kokio amžiaus priima,
ar tai privatus, ar valstybinis darželis,
auklėtojos...
ar dažnai į lauką vedama - koks kiemas,
kokių užsiėmimų turi vaikai ir t.t. ax.gif
Atsakyti
kitose temose apie darželius apie jį l. gerai atsiliepia, o čia niekas nieko nerašo g.gif
pasidalinkit patirtim, a? ax.gif
Atsakyti
Mano mažius į šį darželį eina jau paskutinius metus, į priešmokyklinę grupę. Pats darželis ir kolektyvas thumbup.gif Darželis valstybinis, yra lyg tai Valdorfo grupę, bet maniškis ėjo į paprastą. Darželis yra kieme, tad aplinkui yra pakankamai tylu ir ramu, aikštelės tvarkingos, vaikai būna kieme 2 kartus dienoje, jei oro sąlygos geros. Aišku, šiek tiek prašo paremti darželį, bet kur be to neapseinama. Yra logopedė, taip pat šokių, anglų kalbos būreliai. Aš esu labai patenkinta, rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
MAno leliukui metukai ir penki mėnesiai. Gyvenimas verčia jau leisti mažiuką i darželį. L. norėjau į "Mažylio" darželį, nes girdėjau gerų atsiliepimų, bet ten pasakė, kad turiu užsirašyti mažiausiai prieš pusę metų.
Gyvenu Naujininkuose, čia darželiuose nėra vietų (lietuviškuose), todėl teks vaiką leisti į rusišką darželį. JIs yra Dzūkų gatvėje 21A, pavadinimą užmiršau. Gal kas žino ką apie jį?
Atsakyti
Gal kas nors vedate vaikus į trimečių grupę, kurios aukletojos yra Vitalija Vainilavičiūtė ir Jūratė (nežinau pavardės). Būčiau labai dėkinga, jei parašytumėte ar auklėtojos geros (netingi užsiimti, neleidžia fiziskai ir emociskai skriausti vienus vaikus kitiems ir pan.), ketinu leisti į šią grupę savo vaikus nuo rudens.
Atsakyti
Mes uzsirasem i si darzeli nesenai, sake daug labai norinciu musu amziaus biggrin.gif
Atsakyti
SB, o kada zadi pradet leist i darzeli? As ir galvoju, kur netoliese leist savo pupa pavasari. Jie pasiseks cia, tai gal busim vienoj grupej biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpione @ 2006 01 23, 16:16)
SB, o kada zadi pradet leist i darzeli? As ir galvoju, kur netoliese leist savo pupa pavasari. Jie pasiseks cia, tai gal busim vienoj grupej  biggrin.gif


Nuo kovo 1 d mes ruosiames eiti i Geniuku Kalve, nes niekur kitur musu nepriima. O paskui pereisim i kita darzeli, kuris bus arciau namu.

p.s. dar nieko neaisku, zinok greiciausia mes grisim i lentvari, ten ir eisim.

O i Mazyli didziausia eile, ne pagal gyvenamaja vieta paskutiniai eilej busit.

O tu dirbi kazkur salia?
Atsakyti
sveikos,

QUOTE(pavasare @ 2005 09 25, 16:57)
Mano mažius į šį darželį eina jau paskutinius metus, į priešmokyklinę grupę. Pats darželis ir kolektyvas thumbup.gif Darželis valstybinis, yra lyg tai Valdorfo grupę, bet maniškis ėjo į paprastą. Darželis yra kieme, tad aplinkui yra pakankamai tylu ir ramu, aikštelės tvarkingos, vaikai būna kieme 2 kartus dienoje, jei oro sąlygos geros. Aišku, šiek tiek prašo paremti darželį, bet kur be to neapseinama. Yra logopedė, taip pat šokių, anglų kalbos būreliai. Aš esu labai patenkinta, rekomenduoju smile.gif



Viska, Pavasare labai gerai aprase, as panasios nuomones. Mes lankom Valdorfo grupe, tik gaila, kad aukletojos kartais labai daznai keiciasi.
Aukletojos pageidauja, kad vaikai nesinestu savo zaislu, nes jie nepasidalina jais. Deja, ne visiems tevams susitarimai galioja. Mes kas ryta kovojam su savo vaiku, kad jis nesinestu zaislu, bet jis neklauso, mat kiti vaikai vis tiek atsinesa, kodel jam negalima....ach, bet turbut visuose darzeliuose buna tokiu dalyku. panasiai su susitarimu, kosinciu, sloguojanciu ar serganciu vaiku nevest i darzeli...vieniems tas negalioja, o as istisus menesius kartais namuose sedziu....bet nuo teveiu tai jau priklauso.

QUOTE(ifigenija @ 2006 01 09, 12:37)
Gal kas nors vedate vaikus į trimečių grupę, kurios aukletojos yra Vitalija Vainilavičiūtė ir Jūratė (nežinau pavardės). Būčiau labai dėkinga, jei parašytumėte ar auklėtojos geros (netingi užsiimti, neleidžia fiziskai ir emociskai skriausti vienus vaikus kitiems ir pan.), ketinu leisti į šią grupę savo vaikus nuo rudens.


As, nieko negirdejau, apie tai, kad jei ne pagal gyv. vieta, tai busi paskutinis eilej.

O man ta aukletoja Vitalija, visai nieko , jos pacios dukra su mano vaiku i ta pacia grupe eina.
Atsakyti
Sakykit, mamos, kaip žinoti, kuris darželis priklauso pagal gyvenamą vietą? Mes gyvenam Ševčenkos gatvej, tai gal Mažylis mums priklauso? Kaip sužinoti? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
As nezinau kaip suzinot, gal kazkaip panasiai kaip ir apie mokyklas.... g.gif
Geraiusia tai turbut nueit ir paklaust tiesiai sviesiai.

Sita gi, o as norejau papasakot, kad musu vyresnelis siame darzelyje pradejo lankyt priesmokykline grupe, tai mes dar labiau patenkinti. Labai saunios aukletojos. smile.gif
Atsakyti