Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus r.: Marijampolio lopšelis-darželis

Marijampolio lopšelis-darželis

Sveiki, norėčiau išgirsti atsiliepimų apie šį l/d. Planuoju vesti vaiką nuo 2009 metų.
Mano pirmas įspūdis visai geras. Labai maloniai priėmė direktorė, aprodė aplinką, visas grupes, patį darželį.
Darželis lietuvių, lenkų. Vaikai priimami nuo rugsėjo 1 d., liepos mėnesį darželis atostogauja, dirba nuo 7.00 iki 18.00.
Labai įdomu kokie atsiliepimai apie auklėtojas?
Atsakyti
Sveiki, ruosiames apsigyventi Kalveliuose, ir jau pradejau dairytis darzelio. Negi niekas nelanko sio marijampolio l/d? O kaip jus Antoschka, jau lankot, gal jus galetumet ka nors papasakoti daugiau, jau is patirties?
Atsakyti
Nelankom, lankom kita, nes bijojome, kad iki 18 val. nevisada spetume is darbo atvaziuoti.
Atsakyti
O koki lankot? gal ka girdejote daugiau apie si darzeli? Kaip pasirinkot darzeli?
Atsakyti
Nieko negirdejome. Lankome Liepkalnio "Vetrunge". Pasirinkom, kad butu tarp darbovietes ir namu + geri atsiliepimai.
Atsakyti
Sveiki,
gal yra lankančių šį darželį ir galinčių pasidalinti įspūdžiais?
Atsakyti
QUOTE(357 @ 2010 11 15, 12:22)
Sveiki,
gal yra lankančių šį darželį ir galinčių pasidalinti įspūdžiais?

Sveiki ir as dukryte leidau i si darzeli bet nalabai jis man patiko , aukletoje ne kokia . verysad.gif
Tai teko iseiti is to darzelio ir ieskotis kitur
Atsakyti
QUOTE(28Ausra @ 2010 11 16, 13:36)
Sveiki ir as  dukryte  leidau  i si darzeli bet nalabai jis man patiko , aukletoje ne kokia . verysad.gif
Tai teko iseiti is to darzelio ir ieskotis kitur

oj, kaip liūdna.. verysad.gif
O kokio amžiaus grupėje buvote ir kas konkrečiai nepatiko?

Jei nenorite rašyti viešai, gal būtų nesunku parašyti į až 4u.gif dėkui iš anksto
Atsakyti

biggrin.gif sveikos mamos, gal galit parašyti, kokia situacija dabar ten Marijampolio darželyje,, mums jis priklauso pagal gyvenamą vietą, nors visai nepakeliui, bet ką darysi... tik va, kaimynė pasakojo, kad jos vaiką ten mušė. NOrėčiau išgirsti atsiliepimus tų mamų, kurių vaikučiai lanko šitą darželį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriro: 28 sausio 2014 - 20:15