Įkraunama...
Įkraunama...

Jubiliejinis gimtadienis

Apklausa: Ką pasirinktumėte jubiliejaus proga (kai rinktis galima tik vieną dalyką)? (55 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Artėja gimtadienis. Vyras spaudžia daryti "balių" su draugais, nes jam tai labai svarbu ir smagu (per jo gimtadienius taipir darom), tačiau man labiau norisi kur nors išvažiuoti (dviese ar netgi ir vienai) arba ko nors brangaus tik man (gal ir kokio deimančiuko ax.gif ). O kokia jūsų nuomonė ar patirtis? Ką pasirinktumėte ar buvote pasirinkusi?
Atsakyti
Rinkčiausi kelionę su mylimu žmogum smile.gif Jei lėšos neleistų - kelionę sau smile.gif Tačiau, nereikia pamiršti, kad draugai vistiek pasveikins. 4u.gif
Atsakyti
siai minutei- kelione tik sau....ryt gal imciaus ir antra puse biggrin.gif
Atsakyti
Nuo vaikystės mėgstu dideles šventes su draugais, kad ir be dovanų, tai rinkčiausi ŠVENTĘ.
Atsakyti
o tu nežiūrėk, ko kas norėtų ir ką pasirinktų ax.gif daryk tą, ko labiausiai nori pati, juk čia tavo diena 4u.gif
Atsakyti
Kelione su mylimu zmogumi... ax.gif
Atsakyti
Artėja mano jubiliejus ir man iškilo tokia dilema, greičiausiai rinksiuos kelionę su MB wub.gif
Atsakyti
As rinciausi kelione su MB wub.gif, bet nesigauna blush2.gif
Atsakyti
Siaip tai rinkciaus kelione dviese. Bet duokle reikia atiduoti artimiesiems ., draugams. Siaip ar taip jubiliejus 30m. niekur nepabegsi... unsure.gif
Atsakyti
net nedvejodama rinkciausi kelione 4u.gif
Atsakyti
Tik kelione dviems.
Atsakyti
Norėčiau rinktis kelionę, bet žinau, kad jubiliejaus proga sveikintojų bus vis tiek , todėl ir baliaus išvengti nepavyks. Taigi, kartais ir ne nuo norų priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti