Įkraunama...
Įkraunama...

Vardų reikšmės

Mano sunelio vardas Rūtenis reikia draugą....
Atsakyti
Siaip jau reiktu ziureti, kokioje aplinkoje vaikas gyvens, nu jei Lietuvoje, tai Megan pvz. niekada neduociau, juolab Nefertite. Gal nebent tada reiktu duoti du vardus, kad zmogui butu paprasciau ir turetu alternatyva biggrin.gif pvz. Nefertite Grazvyda rolleyes.gif
As is savo vaikystes pamenu toki epizoda, kai ejome skambinti i Vilnius is Nidos pasto. Ten stovejo tokia iskili ponia Yndine Nasvityte. Skambina ir saukia per visa sale:- Cia UNDINEEEEEEE SKAMBINAAAA..moteriske jau zilais plaukasi, stambaus sudejimo..nu tikrai Brunhilda, o ne undine.
Atsakyti
Mes planuojame savo suneli pavadinti Airiumi, taciau vardo reiksmes taip pat niekur nerandame...
Atsakyti
QUOTE(zivirute @ 2005 03 20, 12:11)
Mano sunelio vardas Rūtenis reikia draugą....

Labai grazus vardas.
O mes saviski Faustu pavadinsim. Patiko pats vardas, o kai prasme issiaiskinom - laimingas, palaimintas, tai is viso apsisprendem galutinai.
Ir man dzin kas si varda sieja su Getes ,,Faustu".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dark: 30 kovo 2005 - 18:58
Dukros vardas MILENA reiskia ''ZMONIU MEILE'',ar ne grazu?
Atsakyti
Pamaschiau apie Nefertite... o kas, jei mergina ishaugus nebus tobula grazuole? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eos @ 2005 03 31, 18:30)
Pamaschiau apie Nefertite... o kas, jei mergina ishaugus nebus tobula grazuole? g.gif

Va va, todel man ir nepatinka labai jau prasmingi vardai. Kas jei Grazina-baisi kaip karas, Teisutis-aferistas, Gintare-tamsiai rudom akim ir juodais plaukais bei sokoladine oda?
Atsakyti
saviskio tai kelias reiksmes radau biggrin.gif lietuviskame saite marcus - uzdraustas, issaugotas, o angliskame - warlike, kiles is romenu, karo dievo marso, turbut karingas vaikis bus, o dar ir gimes sausio 13 g.gif
Atsakyti
manau saunu, kai vardas parenkamas atsizvelgiant i reiksme smile.gif ir reiktu stengtis, kad jis nebutu koks dviprasmiskas t.y. kad nesiasocijuotu su kuom nereikia. Kazkas labai teisingai rase, kad reik atsizvelgt kur vaikas gyvens (bent uzaugs, nes vyresniem del vardo nedaug problemu).
O del senesniu vardu, taj reiktu juos pasaugot, nes jei jau pvz Jonu ir Janinu neliks, taj kaip jonines svest!??? g.gif g.gif g.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Eos @ 2005 03 31, 19:30)
Pamaschiau apie Nefertite... o kas, jei mergina ishaugus nebus tobula grazuole? g.gif

juo.............. g.gif pazhinojau 1 Grazhina doh.gif , nu tikras pasitychiojimas ish merginos, ja reiktu tiesiai i extremalius pokychius transportuoti blush2.gif , o ypach, kai pas mus ivaizdis yra viskas, tikrai sunku mergaitei skintis kelia i gyvenima, o dar vardas - kaip damoklo kardas doh.gif
Atsakyti
blush2.gif gal kas zhinot netychia kada Diletos vardadienis??? ir ka jis reishkia???
buvo baisi vyro uzhgaida toki vardeli vaikui duoti ax.gif

o jeigu gims berniukas - greichiausiai duosiu varda Laimis 4u.gif
nors daugeliui su baro dalyviu asocijuojasi, nesu nei vienos serijos machiusi ir net neisivaizduoju kox ten jis buvo blush2.gif
Atsakyti
O gal kas žinot vardo Nėjus reikšmę? Kažkur nugirdau ir visai nieko toks smile.gif Originalus thumbup.gif
Atsakyti