Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vardų reikšmės
Supermamų klubas > Naudingi patarimai > Vaikų vardai > Bendros diskusijos apie vardus
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
teise_k
Idomu kokia Kamilio vardo reiksme g.gif book.gif
6Combo9
Kamilis-lotynų: „patarnaujantis, - i aukojant“.Vardadienis liepos 18d. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Baniukas @ 2009 06 16, 15:22)
4u.gif Ačiū
*

Nera uz ka mirksiukas.gif
teise_k
[quote=6Combo9,2009 06 16, 22:39]
Kamilis-lotynų: „patarnaujantis, - i aukojant“.Vardadienis liepos 18d. smile.gif

Didelis dekui 4u.gif

6Combo9
[quote=teise_k,2009 06 17, 11:36]
[quote=6Combo9,2009 06 16, 22:39]
Didelis dekui 4u.gif
*

[/quote]
Nera uz ka mirksiukas.gif
Erivera
Sveiki,

noreciau suzinoti Evelitos vardo reiksme? Dekui!
Borkowa
Sveikutes,as cia gal biskuti ne i tema,bet gal kas zinot daugiau info apie varda Lukrecia anglijoje?Ar jis cia naudojamas,ar normalus jiems vardas?Niekur nerandu info apie tai doh.gif ,o vardelis man grazus tik noretusi kad ir cia normalus butu,nes cia mes ir gyvename g.gif
iquana
Sveikutės, nutariau pažiūrėti Gitos (ne Gitana) vardo reikšmę bet niekur nerandu atsakymų. Gal kuri žino šio vardo reikšmę ir būtų gerai jei parašytumėte.
Arvena
QUOTE(iquana @ 2009 06 17, 15:37)
Sveikutės, nutariau pažiūrėti Gitos (ne Gitana) vardo reikšmę bet niekur nerandu atsakymų. Gal kuri žino šio vardo reikšmę ir būtų gerai jei parašytumėte.
*

Žodynas sako, kad tai Brigitos trupinys. o Brigita iš airių mitologines deivės Brighid: keltų bright "(dorovės) jėga"
melinelis
Kada vardo Vėjūnė vardo diena ir kokia reikšmė?
6Combo9
QUOTE(Erivera @ 2009 06 17, 13:54)
Sveiki,
noreciau suzinoti Evelitos vardo reiksme? Dekui!
*

Neranda tokio vardi g.gif

QUOTE(melinelis @ 2009 06 17, 22:21)
Kada vardo Vėjūnė vardo diena ir kokia reikšmė?
*

Vėjūnė-lietuvių: vėj- (vėjas) + -ūn- – „vėjavaikiškas, -a“. Sis vardas vardadienio neturi. smile.gif
AiNi
Ieškojau vardo Adrianas reikšmės. Radau tik "tamsus" g.gif Gal dar kokių reikšmių žinot ar tik viena tokia yra kažin? g.gif nes man ji nepatinka biggrin.gif , o vardas sąraše mūsų ax.gif
l'eau
adrianas reiškia 'iš hadros (miestas italijoje)'. tamsus būtų 'atra'. kitokios reikšmės be nurodančios kilmę šis vardas neturi rolleyes.gif
zalmarge
QUOTE(iquana @ 2009 06 17, 13:37)
*

Sveikute, radau tokias sio vardo reiksmes:
1. Is Sanskrito (indu kalbos)- daina, balade
2. Is vokieciu trumpinys nuo Brigita
l'eau
brigitte (šis vardas airių kilmės) trumpinys būtų gitta / gitte. gita pateikiamas kaip atskiras vardas, kurio reikšmė - 'daina' iš sanskrito smile.gif tarkim ghita jau būtų margaritos mažybinė forma. lietuviškai ištarus visi šie vardai skamba vienodai, bet gita vistiek bus 'daina' smile.gif
AiNi
QUOTE(l'eau @ 2009 06 19, 15:31)
adrianas reiškia 'iš hadros (miestas italijoje)'. tamsus būtų 'atra'. kitokios reikšmės be nurodančios kilmę šis vardas neturi rolleyes.gif
*

Aš www.day.lt radau tą reikšmę g.gif
Adrianas, Adriana – lotynų: „tamsus“; vardas kilęs iš Adrijos jūros pavadinimo, turint omenyje žmogų, gyvenantį prie Adrijos jūros „adrijietis“
l'eau
reikšmės 'tamsus' šis vardas tikrai neturi smile.gif day.lt ne visada galima tikėti, norint kad nukopintų nuo day.lt reiktų klausti čia smile.gif

Kleckutė
Dukters vardas reiškia "gimusi naktį"
Sūnaus - "turintis gerą klausą" ir "turtas - turtingas"
Kristele
mano berniuko vardo reikšmė - hebrajų (senovės žydų): „sūnus“ thumbup.gif
Rūtkė
Man labai graži vardo Urtė reikšmė smile.gif - Dievo dovana wub.gif
točna
Žinau, esu deivė
Zemaiciuke
dukros vardas reiskia "teisingumas", kai pavadinom net nezinojom reiksmes, o kai suzinojom likom laabai patenkinti. is tiesu ji kol kas labai teisinga 4u.gif
agle
kai pradejau dometis ka reiskia vardai buvo jau per velu keisti savo maosios varda- Neda- radau kad tai pacios maziausios elektronines daleles judejimo greitis, tai jau tokia panele aktyvia turime biggrin.gif o mano vardas reiskia Zibute is graiku kalbos , tinka akys tikrai melynos, o mano vyriskis Liutauras- tai liaudis tauta, nors kitur raso kad pasiputes , gal yra tokio bruozo biggrin.gif
crazy4you
Maniskis vienas ramus, kitas ismintingas biggrin.gif Del ramumo kol kas baisu... Galetu toks but, nes jau nuo to nenuoramos pavargau doh.gif
Sweduke
Rinkom ir pagal reiksme, ir pagal tarima smile.gif . Manau, kad vardo reiksme, jei jau ja zinai, priduoda vardui prasmes.
Musu dukryte vardu Pia, kas reiskia garbinga, maloninga, pamaldi .
renatux32
O aš savo panelytei daviau vardą pagal situaciją, kadangi gimimas buvo sunkus ir ją teko atgaivinti, tai ji dabar yra Gaivilė GAIVA+ VILTIS....kol buvo mažesnė vis sakydavo kad jai nepatinka toks vardas, nes nėra nei vienos pažįstamos tokiu vardu, dabar jau sako kad gražus ir gražiai skamba....
Realybe
QUOTE(akademija @ 2005 02 01, 17:02)
as savo mergaite ketinu pavadinti Nefertite.tai reiskia"graziausioji atejo".man ji bus pati graziausia.vyras isgirdes tiki varda juokiasi.sako tai sunu vadinsim gal adolfu(tipo hitleris) arba josifu(tipo stalinas).dar norejau mergaitei kleopatros varda duoti.reiksme:"garbe+tevas".na nezinau mergaitei siuos vardus sugalvojus gal nuo mokyklos laiku.bet....tuoj ilisiu i www.day.lt,gal kils kokiu minciu? tongue.gif
*

Neissivaizduoju,kaip lietuvei mergaitei toki varda galima duot.. Kad ir kokia grazia reiksme turi g.gif
feme
Mano sunus Joris-pavasario ir zalumos dievas...Pagoniskas vardas,senoliai stebisi jei pasakai vardo reiksme...

Mirka
mano mazytes dukrytes vardo reiksem- grazioji .. 4u.gif
aciai
sūnau svardo reikšmė - "auksas, auksinis"
eggle20
Maniskes pupos vardo reiksme tautos viltis:)Varas jos Vilte daveme visai nezinodami reiksmes tiesiog labai torejom ir laukem leliuko tad tokia ji musu viltis 4u.gif
.Serena.
mano sunaus vardo reiksme labai paprasta, ugningas lotuliukas.gif jau pats vardas isduoda reiksme biggrin.gif
aimute
mano vaiko vardo reiksme - sumanus, apgalvotas thumbup.gif
juliciukas666
Majus-rysis su Dievu mirksiukas.gif O vat Mykolas...reikia pasidomet! ax.gif
alincikita
mano sunaus vardo reiksme pirmas zmogus bigsmile.gif -jis tikrai pirmas zmogus kuri mes paleidom i pasauli biggrin.gif
muminukas
QUOTE(eggle20 @ 2010 08 03, 16:09)
Maniskes pupos vardo reiksme tautos viltis:)Varas jos Vilte daveme visai nezinodami reiksmes tiesiog labai torejom ir laukem leliuko tad tokia ji musu viltis 4u.gif
*

jei vardas Viltė, tai ir reikšmė tik viltis - jokio taut nesimato varde g.gif
guste87
maniskes Emilija-verzli nepralenkiama smile.gif galiu pasakyti,kad tokia ir yra biggrin.gif
laurarrr
o musu tiesiog Ausra wink.gif
pukuotukas14
Mano mergytes vardas Evelina,is keltu kalbos reiskia riesutas wub.gif Kai rinkau varda butinai norejau kad turetu prasminga,grazia reiksme.(o va mano reiskia zemdirbys doh.gif ,nu ne kas biggrin.gif )
pana
Gal kas zino ka reiskia vardas MEIDA ? :mirksiukas:
matuske
mano mazyliu varduku reiksmes: EMA - "Dievas su mumis" ir JORIS - zalumynas, zaluma smile.gif
berniukui varda rinkausi tarp Joris ir Titas, tai vardo reiksme padejo apsispresti (TITAS vardo reiksme - laukinis karvelis)
4u.gif
Gailė
kadangi 11 menesiu teko planuoti, kol uzkibs, sakaiau jei dievas duos ir bus berniukas, tai atsilyginimui pavadinius Matu, taip ir buvo: Matas – hebrajų (sen. žydų): „Dievo dovana“
kubnicka
sūnau vardo reikšmė -„labai didelis, didžiausias“ thumbup.gif
delfiniukasss
Na as esu tos nuomones, jog vaikucio vardo reiksme reiketu pasidometi!!!! ax.gif biggrin.gif Vis tik vardai gyvenime si ta reiskia.... Kaip kazkuri jau rase, man mano vardas vaikystej labai nepatiko, net sakiau, kai uzaugsiu pasikeisiu.... Bet dabar susigyvenau su juo, o ir reiksme man labai grazi.... biggrin.gif Ir reiksme atitinka poziuri i gyvenima..... ax.gif
linciux8
As irgi uz tai, kad vardo reiksme vaikuciui labai svarbi, gi ta vardo reiksme jis visa gyvenima nesis su savimi. smile.gif
smarty_978
Vardo reiksme tikrai svarbi ir nesuprantu tevu, kurie vaikus vadina tik del to, kad graziai skamba, o reiksme net nepasidomi.... doh.gif
jediara
QUOTE(linciux8 @ 2012 08 26, 22:21)
As irgi uz tai, kad vardo reiksme vaikuciui labai svarbi, gi ta vardo reiksme jis visa gyvenima nesis su savimi.  smile.gif
*

drinks_cheers.gif vardo reikšmę tikrai reikia žinoti. Mano vardo reikšmė kovotoja, tarsi ir kovoju visą gyvenimą doh.gif
lininis-mano
visada pries duodami vaikui varda gerai apgalvojam isstudijuojam jo reiksme, kilme, kartais atrodo vardas visai nieko, bet kai paziuri jo reiksme doh.gif ,kartais isgirsti vaiko varda ir galvoji apie ka tevai galvojo duodami toki varda g.gif
applejuice
Reiksme pasiskaitau tik todel, kad isitikinti, ar nereiskia nieko kvailo (kaip pvz Klaudija, o toks grazus vardas) ir ar neturi reiksmes, kurios nenoreciau asocijuoti su savo vaiku. Bet tikrai neieskau konkrecia reiksme turincio vardo, kaip pavyzdziui drasus, galingas, geras.....
Sunute
QUOTE(applejuice @ 2013 02 21, 02:19)
Reiksme pasiskaitau tik todel, kad isitikinti, ar nereiskia nieko kvailo (kaip pvz Klaudija, o toks grazus vardas) ir ar neturi reiksmes, kurios nenoreciau asocijuoti su savo vaiku. Bet tikrai neieskau konkrecia reiksme turincio vardo, kaip pavyzdziui drasus, galingas, geras.....
*

Manyčiau, kad procesas panašus į slapyvardžio pasirinkimą smile.gif. Sutikit, tuo perduodat apie save tai, ką norit perduoti. Išgirsta vėl kiekvienas pagal asmeninę patirtį (saldžiarūgštė, laki ir t.t... smile.gif ). Tas pats ir su vardo suteikimu.
Fungu
Manau, vardas yra svarbus ir priduoda kažko žmogui, duoda įtakos jo charakteriui. Dėl to rinkau vardą labai atsakingai, sužinodama visą vardo priešistorę, jo reikšmę ir t.t. Juk vardas duodamas visam gyvenimui, ir norėčiau, kad tai būtų neatsiejama mano vaiko dalis, kad vardas būtų kaip specialiai vaikui sukurtas.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.