Įkraunama...
Įkraunama...

Vardų reikšmės

kai aš skaitau, man rašo "italų iš lotynų", bet italų-lotynų kalba kaip ir neminima g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo insi: 11 gegužės 2008 - 09:30
nezinau man tai labai kvaila kai zmones kabinasi prie kiekvieno zodzio ir del vieno sakinio baisios diskusijos kyla.matyt neturite ka veikti einate per visas temas ir kabinejates na sorry,kad taip rasau,bet jau uznervavo blink.gif
Atsakyti
aš tik paklausiau, kas išrado italų-lotynų kalbą. baisių diskusijų irgi nekilo. o jei taip jautriai į klausimus reaguojat ir smailikus išverstom akim dėliojat - ikalkit valerijonų arba eikit pasivaikščiot - geras oras lauke mirksiukas.gif
Atsakyti
o ka uzdrausite man smailus deti?na jau ne...........o ta pati galeciau ir jums pasiulyti.
Atsakyti
Mes, pries jau apsistodami ties galutiniu vardo variantu, dar paziurejome jo reiksme. Del visa ko... rolleyes.gif
Atsakyti
O man įdomu sužinot,ar Kornelija šventas vardas. Mes ir pas kunigą klausėm, bet jis taip ir neatsakė,sako Kornelijus-šventas,o kaip Kornelija? gal kas žino?
Atsakyti
nu Kornelija tai nezinau ar sventas ar ne,bet stai ka jis reiskia:
Lotyniskas vardas ir reiskia „sedula, korneline vysnia“. Vardadieniai :kovo 31d. mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas zinote Keira vardo reiksme g.gif ???
Atsakyti
Gal kas žinote vardo Deivaras reikšmę? Niekur internete nerandu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilja: 26 gegužės 2008 - 21:45
o as nezinau ka mano maziuko vardas reiskia???....vyrui tas vardas labai patiko...tai ir pavadinom maziuka Armandu...gal kas zinot reiksme??/
Atsakyti
4u.gif Man graziausias arnas thumbup.gif o jai kada dar bus mergaite pawadinciau ja meida, goda arba guste biggrin.gif o berniuka gwidu arba wakariu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijasmalize84 @ 2008 05 30, 10:55)
4u.gif  Man graziausias arnas  thumbup.gif  o jai kada dar bus mergaite pawadinciau ja meida, goda arba guste  biggrin.gif  o berniuka gwidu arba wakariu  wub.gif


bet tema apie vardų reikšmes mirksiukas.gif
Atsakyti