Įkraunama...
Įkraunama...

Vardų reikšmės

mano dukrytes vardas Nora.Tai trumpinys is Eleonora.Hebraju kalba,"Dievas mano sviesa". lotuliukas.gif
Atsakyti
visad patiko vardas Klaudija, bet kai pamaciau reiksme, praejo noras duoti si varda. nors vis dar graziai skamba.
Atsakyti
labutis esu naujoke,vasario men tapsiu mama biggrin.gif nezinau kas gims,bet vardus su vyru issirinkome; jei mergaite-KAMILE,jei berniukas-DANAS ax.gif
Atsakyti
Vaikučių neturiu. tai ar man apie save pasakot, ar apie vardus, kuriuos esa išrinkę savo vaikams? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(balta_lelija @ 2007 01 02, 11:24)
Vaikučių neturiu. tai ar man apie save pasakot, ar apie vardus, kuriuos esa išrinkę savo vaikams?  unsure.gif

mirksiukas.gif tai juk įdomu kai ir savo vasrdą kilmę ir reikšmę žinai. Aš žinau savo, man patinka ( vengrų iš graikų Helena „šviesioji“) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 02 sausio 2007 - 12:05
QUOTE(grange @ 2007 01 02, 12:04)
mirksiukas.gif  tai juk įdomu kai ir savo vardą kilmę ir reikšmę žinai. Aš žinau savo, man patinka ( vengrų iš graikų Helena „šviesioji“) ax.gif

Tuomet gero skaitymo ax.gif
Kai buvau mamytės pilvelyje, ji turbūt labai laukė dukros. nes kiek teko girdėti, visi jos sugalvoti vardai buvo moteriški. tai ir Jovita, ir Inga, ir... gal ji būtų ir toliau galvojusi, bet, vieną šaltą žiemos dieną man nusibodo lindėti mamytės pilvelyje ir išlindau į gyvenimą.
mamytė gavo ir rožių, ir šiaip, o man pirmoji suteikta dovana buvo vardas. ir visai kitoks, nei tie išvardinti, galvoti mamytės. buvau pavadinta Ievos vardu.(Ieva – hebrajų (sen. žydų): „gyvybinga, gyvenimo davėja“). pasirodo šis vardas buvao labai brangus mano tėveliui. tačiau vėliau pravertė ir man...
Kūdikystėje buvau "ligų maišiukas", turbūt visos vaikiškos ligos mane puolė. tačiau būdama kokių 2-jų metukų kai pasveikau, tai labai sunkiom ligom ir iki šiol nesiskundžiu smile.gif
Atsakyti
SVEIKUTES NERANDU KA REISKIA VARDAS AIRONAS ax.gif
Atsakyti
QUOTE(seksimeske @ 2007 01 10, 22:22)
SVEIKUTES NERANDU KA REISKIA VARDAS AIRONAS  ax.gif


o bandei ieškoti užsienio psl įvedusi anglišką variantą? O bendrai, toks yra? mastau.gif
Atsakyti
Kai rinkome varda, butinai pasiziuredavau ir ka jis reiskia.
Atsakyti
Mano sūnelio vardas Danielius, o jo reikšmė - Dievas tavo teisėjas thumbup.gif
Atsakyti
mano pacios vardas Reda, tai ilgai jos reiksmes neradau, tik dabar radau - tipo is anglu kalbos - raudona. siaip anxciau kai ziuredavau, tai rasdavau Rėda, bet cia is vis ne i tema doh.gif bet pagal pirmaja vardo reiksme atitinku charakteri - esu tikra rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.......... blink.gif siaip nesigailiu kai toki varda turiu...
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2007 01 13, 18:09)
mano pacios vardas Reda, tai ilgai jos reiksmes neradau, tik dabar radau - tipo is anglu kalbos - raudona.  siaip anxciau kai ziuredavau, tai rasdavau Rėda, bet cia is vis ne i tema doh.gif bet pagal pirmaja vardo reiksme atitinku charakteri  - esu tikra rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.......... blink.gif  siaip nesigailiu kai toki varda turiu...

Cia lyg vaiku vardu reiksmiu klausia g.gif
Atsakyti