Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vyras knarkia...
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Vyrai ir moterys > Įpročiai, ydos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Agotukas
Jau ganetinai velu, o as sedziu cia ir... girdziu kaip tabaluojasi gretimo kambario tapetai nuo vyto knarkimo doh.gif Tai kaip, moteros, su tuo kovojat, isskyrus tai, kad iki velumos SM sedit?
Adile
Kankinuosi doh.gif ... ka cia daugiau bedarysi... Isbandyta daug...
O siaip nakti tai uz noesies nuciupus palaikau... ant kito sono verciu... paausi pakutenu... Gudrauju kiek tik fantazija leidzia. Karta mintimis "hipnotizuot" bandziau... cry.gif Va ax.gif
Mes net specialia pagalve pirkom "Tempur" ar kaip ji ten vadinas firmos, nu sako, kad ant jos miegant neknarki, nes ten kazkaip ypatingai galva pasideda. Nesamoneee!!!! Knarkia taip pat.
Nu dar liko pleistrai nuo knarkimo nebandyti...
Gal kas zino kokiu "vaistu" nuo tos bedos mirksiukas.gif
Agotukas
Nu man tai tik vienas dalykas padeda doh.gif Jis pas mane knarkia tik ant nugaros guledamas, tai as anksciau svelniai padedavau ant soniuko pasiverst wub.gif O daba svorio priaugo, permaitinau ko gero unsure.gif nebeapverciu as jo cry.gif cry.gif cry.gif
Adile
QUOTE(Agotukas @ 2005 04 17, 22:16)
Nu man tai tik vienas dalykas padeda  doh.gif Jis pas mane knarkia tik ant nugaros guledamas, tai as anksciau svelniai padedavau ant soniuko pasiverst  wub.gif O daba svorio priaugo, permaitinau ko gero  unsure.gif nebeapverciu as jo  cry.gif  cry.gif  cry.gif
*

Reikia sona pakutent svelniai... tada pats apsivercia biggrin.gif Tik vat atitaikyt reikia... nes kai kada tai traktuoja kaip kvietima pasimylet mirksiukas.gif Na, bet tai vistiek geriau nei knarkimo klausytis biggrin.gif
Agotukas
QUOTE(Jolyta @ 2005 04 17, 23:21)
Reikia sona pakutent svelniai... tada pats apsivercia biggrin.gif Tik vat atitaikyt reikia... nes kai kada tai traktuoja kaip kvietima pasimylet  mirksiukas.gif  Na, bet tai vistiek geriau nei knarkimo klausytis biggrin.gif
*

Aaaaaa... O as neiskentus kartais ir apspardydavau blush2.gif svelniai rolleyes.gif Tik vyru teisems nepraneskit ph34r.gif
Adile
QUOTE(Agotukas @ 2005 04 17, 22:27)
Aaaaaa... O as neiskentus kartais ir apspardydavau  blush2.gif  svelniai  rolleyes.gif  Tik vyru teisems nepraneskit  ph34r.gif
*

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
O as znaibausi, kai svelnumeliai nepadeda ax.gif
Suveikia zaibu, bet pabunda ir pyksta ko cia znaibausi ir miegot neduodu...
Beje, o nuo kada vyrai lovoj turi kokias nors teises? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Agotukas
Kur jau ten per tokia skura iznybsi schmoll.gif Na , nera tas mano vyras nutukelis, kad kur giebsi, ten papas rolleyes.gif Nu bet gera meskina ant savo galvos turiu doh.gif Svarbiausia, kad pats savo knarkimo negirdi bash.gif prabunda ir pyksta umn.gif atseit ko cia rekauji, tyliai tyluteliai as cia...
Zamba
Pas mane ta pati bėda, vyras knarkia. Bet kai pagalvoju, tai anksčiau to nebuvo g.gif . Nežinau ar tai susyję, bet mano brangusis naktimis konsertuoti pradėjo, kai priaugo svorio.
Agotukai, o pas jus kaip?
Agotukas
Manau, kad cia tikrai nuo virssvorio verysad.gif Maniskis vasara kirmelines ataugos pasalinimo operacija apturejo, po to est negalejo, tai kad sukudo rolleyes.gif bet tada ir knarkimo nebebuvo thumbup.gif O po to ir vel - sofkute, laikrastukas, telikas, alutis, desryte .... garsus snopavimas naktim... knarkimas mad.gif
Sinuhe
Mano vyras be viršsvorio, ale knarkia tai bet kokia poza gulėdamas - dzin ar ant šono, ar ant nugaros biggrin.gif Ne vien svoris manau čia įtakos turi ax.gif
Upsiukas
ir mano sakramentas knarkia...
zadinu, pagalve ausis dengiuos, bet nedaug paded. o ypac skardziai knarkia po baliuku doh.gif
Agotukas
QUOTE(Sinuhe @ 2005 04 18, 23:03)
Mano vyras be viršsvorio, ale knarkia tai bet kokia poza gulėdamas - dzin ar ant šono, ar ant nugaros biggrin.gif Ne vien svoris manau čia įtakos turi ax.gif
*

Ane g.gif O ant pilvo guledamas knarkia? Tokia poza maniskis spakainas hah.gif tik , kad visa nakti neismiega taip verysad.gif Matyt , jauciasi ant savo pilvo kaip ant pagalves guledamas doh.gif
November
[quote=Sinuhe,2005 04 18, 22:03]

Mano" brangenybe"irgi be virssvorio,ale knarkia ir guledamas ir sededamas,o ipac po stikliuko:nors is namu bek.Viska isbandziau,bet teko susitaikyt.Kartais nakti sulakstau parukyti 3kartus,kol uzmiegu. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ir ant pilvo knarkia,gal tik tyliau truputi. smile.gif smile.gif smile.gif
laukinukė
Man tai svarbiausia spėti užmigti iki knarkimo seanso, tada jau dzin - nieko negirdžiu. Bet jei nesuspėju, tai tada šakės - ir alkūne patrankau, ir bandau apversti, o kartais, kai visai visai šakės ir nervai ant ribos - išeinu kitan kambarin. Ale, seniai jau buvau išėjus g.gif , gal imu priprast?
Mikutė
maniškis irgi knarkia ir ant šono ir visaip kaip nori. jei užmiegu pirma tai gerai , bet jei jis pirmas tai šakės. mes kol kas neturim vaikų, o kaip pas tas kurios turi ir diedas nerialai knarkia, jei vaikas mažas ir dar viename kambaryje guli ar leliaus neprikelia?
mano draugės vyras pasidarė nosies pertvaros operacija tai dabar knaria tik ant nugaros gulėdamas, man tai butų idealus variantas. dabar maniškis dantis tvarkosi (pagaliau priverčiau), o sekantis žingsnis tai bus ėjimas pas gydytoją dėl nosies pertvaros, be to man atrodo kad viršsvoris didelę itaką darbo, nes anksčiau taip nekrankdavo, o sportuoti tingi.
o kas tai per pleistrai nuo knarkimo?
November
QUOTE(Asdi @ 2005 04 19, 09:27)
maniškis irgi knarkia ir ant šono ir visaip kaip nori. jei užmiegu pirma tai gerai , bet jei jis pirmas tai šakės. mes kol kas neturim vaikų, o kaip pas tas kurios turi ir diedas nerialai knarkia, jei vaikas mažas ir dar viename kambaryje guli ar leliaus neprikelia?
mano draugės vyras pasidarė nosies pertvaros operacija tai dabar knaria tik ant nugaros gulėdamas, man tai butų idealus variantas. dabar maniškis dantis tvarkosi (pagaliau priverčiau), o sekantis žingsnis tai bus ėjimas pas gydytoją dėl nosies pertvaros, be to man atrodo kad viršsvoris didelę itaką darbo, nes anksčiau taip nekrankdavo, o sportuoti tingi.
*

Na vaiko neprikelia,dabar kai paaugo tai megdzioja kaip tetis knarkia smile.gif smile.gif smile.gif
Zamba
QUOTE(Asdi @ 2005 04 19, 10:27)
*

Maniškiui taip pat siūlė daryti nosies pertvaros operacija, bet pažįstami, kas darėsi atkalbėjo g.gif Mat po operacijos pagerėjimas trupmalaikis, o paskui vėl viskas išpradžių doh.gif
Isila
aš tai imu baksnoti su alkūne jam į pašone mad.gif prikeliu, liepiu nebeknarkt ir viskas. tada stengiuos kuo greičiau užmigt.... nėr vaistų nuo šito... cry.gif
Miaška
Skaitau skaitau, bet niekas taip ir nepasiūlo, kaip nuo šiso bėdos gelbėtis... sad.gif
Maniškis knarkia nuolat: ant nugaros, ant šono, ant pilvo miegodamas, ar kai užsnūsta sėdėdamas prie teliko, kai buvo kūdutis, ir kai apriebėjo... Žodžiu, baisi bėda. Miegu ne tik kitoje lovoje, bet ir kitame kambaryje - pas vaikus, prižadina savo koncertais visus, tada imu mobiliaką ir skambinu jam - į kitą kambarį, tik taip aptyla kelioms minutėms. Nežinau kaip gelbėtis. O jau po baliukų - nu tikrai uždusint norisi, nėra vietos visame daugiabutyje, kur to klaikaus knarkimo nesigirdėtų... cry.gif
*Fortūna*
Aš nusipirkau kamštukus į ausis. Šiek tiek padeda smile.gif
Malvyna
Aš tai labai norėčiau, kad maniškis tik knarktų, bet jis dar ir dainuoja kai užmiega, bet kaip garsiai cry.gif iškart iš miegų pabundu. Vieną kartą tai įrašiau į telefoną jo dainavimą kai ryte daviau paklausyti tai nepatikėjo, kad turi tokį talentą. thumbup.gif
Agotukas
QUOTE(Malvyna @ 2005 04 24, 14:35)
Aš tai labai norėčiau, kad maniškis tik knarktų, bet jis dar ir dainuoja kai užmiega, bet kaip garsiai cry.gif iškart iš miegų pabundu. Vieną kartą tai įrašiau į telefoną jo dainavimą  kai ryte daviau paklausyti tai nepatikėjo, kad turi tokį talentą. thumbup.gif
*

Ajetus... Kaip tai dainuoja blink.gif blink.gif blink.gif
Mikutė
vakar per sveikatos laidą per TV reklamavo nuo knarkimo pleistrus kažkokius, juos reikia ant nosies užklijuoti. nežinau kiek kainuoja ir ar padeda, bet jei kaina bus ikandama tai būtinai reikės pabandyti. aš tai galiu blogiausiu atveju i kita kambari išeiti ar ką, bet nepatogiausia kai miegi kur nors svečiuose ir niekas kitas negali užmigti nuo jo knarkimo. doh.gif
Malvyna
Dainuoja jisai kaip operos solistas galima sakyti, bet zodzius nelabai aiskiai taria. doh.gif
*Violeta*
QUOTE(Malvyna @ 2005 04 27, 10:04)
Dainuoja jisai kaip operos solistas galima sakyti, bet zodzius nelabai aiskiai taria.  doh.gif
*

hah.gif megalol.gif
Aš irgi nuo savo gražuolio knarkimo baigiu jau mega_shok.gif fool.gif wacko.gif
ko tik nedarau ir gražiuju ir piktuoju. Net grikių pagalvę įsigijom, bet tai kad jis ant jos net nesiruošia miegot doh.gif ph34r.gif
Agotukas
QUOTE(Vio @ 2005 04 28, 15:27)
hah.gif  megalol.gif
Aš irgi nuo savo gražuolio knarkimo baigiu jau mega_shok.gif  fool.gif  wacko.gif
ko tik nedarau ir gražiuju ir piktuoju. Net grikių pagalvę įsigijom, bet tai kad jis ant jos net nesiruošia miegot doh.gif  ph34r.gif
*

Grikiu pagalve isbandytas reikalas ax.gif neveikia visai schmoll.gif
Monika
as manau, kad maniskiui kuo paankiausios salygos knarkimui - per diena ziariai pervargsta, ant pilvo kas nereiketu kabo, nosies pertvara persisukus, o jei dar alucio pries miega ikala, tai doh.gif
mane uosviene pamokino, kaip galima bandytti gelbetis - kai tik isisiubaus, prie ausies pradeti cepseti
nakti neapsikentus ta ir pradejau daryti, tai jis pabudes i mane toooookiom akim paziurejo umn.gif , nu bent jau trumpam liovesi.
jis knaria visom pozicijom guledamas, tai kartais neapsikenciu, pasizadinu, ir sakau - nu kaip tau manes negalia, tu taip knarki, kaip man uzmigti? unsure.gif padeda thumbup.gif (matyt, sazine budri per nakti lieka)
ir dar del nosies pertvaros operaciju - mano mamai pries 5 metus dare, nieks neataugo, o jei ir ataugtu, nebutu taip blogai, kaip buve
Stiprybes, likimo seses wub.gif
Vasarėlė
Žiuriu knarkimas- vyru palydovas ir "draugas". Maniškis, kad ušplėšia, kartais su pašnekėjimais. ko tik nedarau: ir už nosies griebiu, ir ant šono verčiu, galiausiai perpykus prižadinu ir į kitą lovą iškomandiruoju. Užmigti prieš jo knarkimą man neišeina, nespėju, nes tik jis padeda galvą ant pagalvės ir lūžta.
Kai kantrybė trūko, nutempiau pas nosies gydytoją. Tai sakė reikia pertvarą operuot, bet daug kas ir sakė, kad niko gero nepadeda tos operacijos. Dar įdomiai tas gydytojas šnekėjo, kad Vilniuj ir dar kažkur yra laboratorijos kur žmogus maždaug parai užmigdomas ir tiriama nuo knarkia. Kaži, ar veiksminga g.gif
O dėl tų pleistrų tai ir aš susidomėjau, arba galvoju gal šiaip vaistinėj paprašyti ko nors nuo knarkimo. Gal yra kokių priemonių.
Drum
Maniškis irgi naktim reumoja. Ko aš tik nedariau. Dabar išeitį esu radus, nors ir ne visada padeda, bet naudos yra. Kai pradeda knarkti švelniai už smakro paėmus atlošiu galvą atgal. Kol taip guli - neknarkia. listen.gif
sigitulka
QUOTE(Vasarėlė @ 2005 04 29, 15:20)
Tai sakė reikia pertvarą operuot, bet daug kas ir sakė, kad niko gero nepadeda tos operacijos.
*

Tai tikrai doh.gif . Maniškiui išoperavo, bet kaip kriokė, taip kriokia. Tiesa, sloga nebekamuoja taip, kaip anksčiau smile.gif
Nidi
Tos pacios bedos doh.gif Nu neimanoma blink.gif
Skaiciau, kad jau daromos operacijos: implantuojama plokstele i minkstaji gomiuri.LAukiam, kol ir i Lietuva ateis sios operacijos metodika ir taikymas ax.gif
Griaustinė
Šiaip tai mano vyras sako, kad aš knarkiu blink.gif blush2.gif
Gal dėl to, kad labai kietai miegu paskutiniu metu? ax.gif
Maniškis knarkia tik po baliaus smile.gif
jėga
Vaje, Agotuk, tokią temą užvedei doh.gif Skaitau tavo postus - lyg aš pati rašyčiau. Miegot neįmanoma blink.gif Knarkia visom pozom. Ir vartau, ir baksnoju, ir nosį kemšu, ir pagalvę užmetu ir neapsikentusi pendelį įvarau biggrin.gif Nieks nepadeda. Tik jis neapsikentęs mano baksnojimų, į kitą kambarį išeina. Tada bent kiek tyliau palieka tongue.gif
Prieš kelis metus pirkom spec. Bauer pagalvę. Sumokėjom, blyn, 400 Lt blink.gif - Š... Efekto jokio schmoll.gif

Uuui, negaliu, kaip pykstu ant knarklio mad.gif
inore
Aktuali problema, maniskis kartais taip uzknarkia kad baisu. Tai as ėmuosi kraštutinių priemonių, prie lovos stovejo vandens puodelis tai užpyliau tai kaip pašoko blink.gif galvojau namas sugrius. Bet veiksminga tik tam kartui. doh.gif Ir dar kas labai nervina kad jis netiki, kad taip baisiai knarkia, tai paėmiau ir įrašiau tą jo knarkimą, poto jokių priekaištų nebuvo. biggrin.gif
Voverė
O mano vyras pradėjo knarkti tada kai nutuko. Negaliu pernešt aggressive.gif bash.gif
Kutuliukas
Knarkimo problemą norėčiau spręsti taip - kai vyras užknarkia (jis pas mane dar ir išsižiojęs knarkia), atsinešti saują druskos ir pripilti į burną. Savo mintimis pasidalinau su mama... Tai ji davė dar geresnį receptą - sako atsinešk maltų pipirų thumbup.gif Suveiktų garantuotai ir problema išsispręstų akimirksniu. Netikit? Ir visai nebrangu. Tingiu tik naktį į virtuvę pėdint, nors noras žmogui padėt milžiniškas. Et reikia įprast tradicinius prieskonius prie lovos laikyt. Bet kad brungiausias nematytų - bo kartą paragavęs ir juos matydamas šalia neis miegot...taigi mum blūdydamas trukdys laugh.gif
Jurgitele
Na as tokios problemos neturiu, mano vyras miega kaip kudikis thumbup.gif tyliai, ramiai, bet va kaip prisimenu namus , net verkt norisi kaip gaila mamos cry.gif mano tete knarkia, miegodamas ivairiausiomis pozomis, bet tas knarkimas toks siaubingas, jei eidavom su broliu is sokiu tai 3 aukste sustodavom pasiklausyt, ar tete knarkia, o mes gyvenom4 aukte, ir girdedavom, tai isivaizduoju, kaip mamai reikia salia jo miegot doh.gif o jei dar drinks_cheers.gif tai tada siaubas, knarkimas su pokalbiais budavo, nepavydziu jums moterytes g.gif beje girdejau, kad neknarktu reikia pasvilpaut, bet nezinau ar veikia ax.gif
Jurgitasim
Vaistineje yra tokios vadinamos"soskes" nuo knarkimo, geresne kainuoja apie 40 Lt.Girdejau kad tikrai padeda..Tik va neaisku kaip vyrui isiulyt ta soske
Kutuliukas
Dar labai gerai padeda, kai šalia gulėdama pačepsi. Rimtai suveikia... Tik gali būti, kad vienas visą naktį vis bandys knarkti, o kitas visą naktį čepsės biggrin.gif Dar (kai miegama kiek atokiau vienas nuo kito) labai gerai padeda į sutuoktinį paleista pagalvė ar koks kitas stambesnis daiktas (na didesni minkšti vaikų žaislai pvz.) laugh.gif
Šiap būna pagalvės spec. formos. Dėl atitinkamos galvos padėties miegant sako nustoja knarkt. smile.gif
erika*saule
Prisiminiau namus: pastebėjimas antvoris čia nieko dėtas, tėtis kaulų rinkinys - knarkia kaip tankas, mama - stamboka irgi knarkia, mano brangusis normalaus kūno sudėjimo irgi knarkia (bet čia dėl nosies pertvaros kažkada sulaužyta buvo ir neatitaisyta normaliai). Mama turėjo nusipirkus ta "soske" - tai tikrai nieko nepadėjo schmoll.gif schmoll.gif
Ir kitas mano pastebėjimas, švilpimas padeda, bet reikia kelias minutes negarsiai švilpti. Labai seniai kažkur buvau perskaičiusi, tai ant tėvelių išbandžiau. Kažkur svečiuose teko vienam kambary miegoti (greičiau kentėti nuo knarkimo) - tai mano švilpimas padėjo. Nebeknarkė tol kol aš užmigau.
Liambukas
Atsimenu, kad mano tėvas garsiai knarkdavo. Aš labai jautriai miegodavau, tai visuomet pabusdavau, kai tik pradėdavo knarkti. Vienu žodžiu nei pati išsimiegodavau, nei jam duodavau miegoti (pastoviai žadindavau).
Dabar dar geriau pasidarė. Pati pradėjau knarkti. Anksčiau to nebuvo, na bent jau niekas to nesakydavo. Dabar pastoviai mane pačią žadina, kad neknarkčiau. Kaip su šia problema kovoti tikrai nežinau. Reikia tikriausiai kreiptis į gydytojus ir bandyti ligos ieškoti, nes kiek aš žinau, tai sveikas žmogus neturėtų knarkti, nebent aš klystų. Beje mano nosis nebuvo nei laužyta, nei šiaip stipriai sutrenkta.
O iš kur ir dėl ko tas knarkimas atsirado aš net neįsivaizduoju g.gif
uolma
Na negaliu iš jūsų patarimų dėl knarkimo, iš juoko net apsiverkiau.
Mano ir knarkia visom pozom. O jau po baliaus doh.gif . Bet kažkaip jau pripratau, o kai jau negaliu apsikest išeinu į kita kambarį miegot. Kai kartais reikia pas tėvus miegot vienam kambaryje vyrui su broliu, tai bratka be miego būna.
Maniškis ir netikėjo, tai į telefoną įrašiau ir daviau pasiklausyti tai mirė iš juoko.
urtukas
Va ir pas mane ta pati problemėlė, tai kol kas ją sprendžiu ausų kamštukais doh.gif .
Kas dėl rimtesnių priemonių, tai teisingai Vasarėlė minėjo, kad Vilniuje yra miego laboratorija. Info apie tą laboratoriją visai netyčia suradau žurnale "Sveikas žmogus". Tos įstaigos pilnas pavadinimas Sapiegos ligoninės Miego sutrikimų laboratorija (tel.8-5 270 98 03). Ten jie daro polisomnografijos tyrimą, kurio metu vertinami įvairūs parametrai. Populiariai kalbant, ten pas juos nuvažiuoji iš vakaro, miegi visą naktį ir tave stebi gal kokių 5 gydytojų komanda. Įdomumo dėlei paskambinau ir paklausiau, kokia tyrimo kaina, tai pasakė 400 Lt. Gal kada neapsikentus reikės šita paslauga pasinaudoti... Tik kaip ten nutempti brangiausiąjį schmoll.gif
Jei esate ką nors girdėjusios apie šį tyrimą, būtų labai įdomu išgirsti atsiliepimus.
Agotukas
Kazi kaip ta vyra ten uzmigdyt g.gif
urtukas
QUOTE(Agotukas @ 2005 05 13, 15:51)
Kazi kaip ta vyra ten uzmigdyt  g.gif
*

Aš irgi dėl to paties abejoju smile.gif Jei mane ten kas atvestų ir sakytų "dabar miegok, o mes tave stebėsime", tai 100% neužmigčiau. Nu bet čia turbūt nuo žmogaus priklauso. Mano brangusis tik padeda galvą ant pagalvės ir jau knarkia, tai gal ir toj laboratorijoj užmigtų biggrin.gif Tik klausimas, kokie argumentai priverstų jį ten nuvažiuoti g.gif
Agotukas
Ale kas butu, jei sumoketum babkes, jis ten kaip nors uzmigtu, bet neknarktu laugh.gif
stebukliuke
maniškis irgi knarkia... kažkaip taikausi... Dažnai paprašau pakeisti padėtį, kartais padeda. o geriausia turbūt būtų nusipirkt ausų kamštukus smile.gif Tai nesigirdėtų nieko thumbup.gif gaila, kad ši priemonė tinka tik atostogų metu, nes ir žadintuvo su tais ausų kamštukais neišgirstum... o vyras pas mane linkęs nuspausti žadintuvą, apsiversti ant kito šono ir toliau miegot...
Minnie
Turiu du būdus: geruoju arba bloguoju

gerajam priskirčiau perbraukimą per nosį ir burną; pašnibždėjimą; burnos užspaudimą; stumtelėjimą..

o blogajam - be jokių gailesčių iš alkūnės į šoną... juk miegantis žmogus savęs nekontroliuoja, tad tenka šalimais gulinčiam pakontroliuot... [prieš naudojant šį metodą, atsiklauskit iš anksčiau]
babouziuke
Oi mamulytės, tai bent gerą temą radot, as jau seniai sprendžiu šią problemą, bet pagaliau issprendžiau - išsiunčiau vyrą į kitą kambarį miegoti thumbup.gif . Dabar viena karaliauju dvivietėje lovoje, o mano dukrytė guli šalia - savo lovytėj.
Aš pati labai jautriai miegu ir negaliu užmigti netgi tada, kai kas nors šalia garsiai kvėpuoja, o jau nebekalbu apie knarkimą doh.gif
Tikriausiai labai daug laiko praeis kada mes vėl su vyru miegosime kartu, o tada aš ir pati jau tikriausiai knarksiu biggrin.gif blush2.gif
Manau, kad nuo knarkimo vaistų nėra g.gif
Aster
Kai mano vyras knarkia, aš jam šonus daužau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

O kai aš dantimis griežiu - jis kenčia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Nieko čia blogo tame knarkime, paukšt per šonus, apsiverčia ir abu miegame toliau thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.