Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

Mano tai išgėręs ypač knarkia doh.gif
Atsakyti
Maniskis knarkia, bet per ilgus metus ausys issidresiravo jo knarkimo negirdeti biggrin.gif Erzina nebent tada jeigu mane kankina nemiga, o cia dar i ausi knarkia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Itza* @ 2010 07 29, 22:40)
Maniskis knarkia, bet per ilgus metus ausys issidresiravo jo knarkimo negirdeti  biggrin.gif  Erzina nebent tada jeigu mane kankina nemiga, o cia dar i ausi knarkia  lotuliukas.gif

4u.gif pasmane tas pats lotuliukas.gif
Atsakyti
Labukas mirksiukas.gif
Mano paskutinius metus knarkia kaip dramblys,negaliu normaliai išsimieguoti. Vyras knarkia ir ant šono ir ant nugaros,v.ž košmaras. Kartais miegam atskirai ir priežastis vyro knarkimas doh.gif Šiaip jis turi problemu su nosim,kiek kartu prašiau nueiti pas lorą ir alergologą bet mano prašymai lieka tik prašymais,jis niekur neeina ir knarkia sau laimingas toliau smile.gif
Atsakyti
maniskis irgi siaubingai knarkia, bet vienintele iseitis buvo miegoti atskiruose kambariuose lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniski labai knarke, kol neissioperavo kreivos nosies pertvaros, nes jau labai reikejo ir del chroniskos nuolatines slogos. Dabardaug geriau, bet kartais pasitaiko. Nupirkau purskala nupo knarkimo net i gerkle pries miega, kuris sutraukia gleivine ir neleidzia jai nusileisti taipzemai. Nesipurskia doh.gif sake jam nereikia, jis kai miega negirdi nieko doh.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites! 4u.gif
Nezinau, gal kuri jau siule si metoda, gelbiantis nuo knarkimo, nes neskaiciau visos temos, bet as anksciau irgi labai kankinausi, nes vyras knarkia tiesiog nezmoniskai, o jei dar isgeres doh.gif
Zodziu, sia problema isprendem gan efektyviai ir pigiai. As naudoju ausu kistukus bigsmile.gif
Isidedi, kai atsiguli i lova ir miegi ramiausiai, o mielasis knarkia pasoneje mirksiukas.gif
Visi patenkint mirksiukas.gif , visi laimingi ax.gif
Kainuoja nebrangiai, yra pirkti bet kurioje vaistineje, 5 lt uz 2 poras smile.gif

Tikiuosi, kam nors padesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loreley @ 2010 08 29, 14:23)
Zodziu, sia problema isprendem gan efektyviai ir pigiai. As  naudoju ausu kistukus  bigsmile.gif
Isidedi, kai atsiguli i lova ir miegi ramiausiai, o mielasis knarkia pasoneje  mirksiukas.gif
Visi patenkint mirksiukas.gif , visi laimingi  ax.gif
Kainuoja nebrangiai, yra pirkti bet kurioje vaistineje, 5 lt uz 2 poras smile.gif

Ausų kištukus esu naudojusi įsitriukšmavus kaimynams doh.gif (vyras, dėkui Dievui, neknarkia), tai sunkiai įsivaizduoju, kaip įmanoma juos naudoti nuolat unsure.gif - diskomfortas tikrai nemenkas. Beje išbandžiusi esu įvairių - vaistinėse brangesni, o ten, kur prekiaujama darbo drabužiais ir pan., berods apie litą tekainuoja pora (ausis nuspaudžia vis tiek visi vienodai biggrin.gif ).
Atsakyti
Mano tai knarkia kai guli ant nugaros....sakes tik jau pradedu zengti viena koja i sapnu karalyste ir prasideda orkestrai doh.gif tada imuosi priemoniu lotuliukas.gif ispiriu i koja,pajudinu,poto normaliu tonu liepiu verstis ant sono -bet tiek miega,kad nepajegia,poto kantrybe trunka pati pradedu sukti ji ant sono ir apsisuka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Itza* @ 2010 07 29, 22:40)
Maniskis knarkia, bet per ilgus metus ausys issidresiravo jo knarkimo negirdeti  biggrin.gif  Erzina nebent tada jeigu mane kankina nemiga, o cia dar i ausi knarkia  lotuliukas.gif


Nezinau, kaip jus ipratot doh.gif As pauglysteje su mama miegojau, tai ji knarkia oho, o dabar mano vyras, kuris 8 metus neknarke (del ko labai visoms isgyriau), pradejo knarkti kaip mano mama doh.gif ph34r.gif frusty.gif

tai tesiasi jau 3 nakti, ir jei tai ne slogos pasekme, kuria dabar turi, jis numes man tuos 5 ar 10 kg, nes kitaip eis miegot ant sofos arba tvarkytis pertvara (zinau, kad buvo luzusi nosis jam, bet nesutvarke jos, kai reikejo, nes reikejo i kelione vaziuot). schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Palloma @ 2010 09 30, 23:02)
Mano tai knarkia kai guli ant nugaros....sakes tik jau pradedu zengti viena koja i sapnu karalyste ir prasideda orkestrai  doh.gif  tada imuosi priemoniu  lotuliukas.gif  ispiriu i koja,pajudinu,poto normaliu tonu liepiu verstis ant sono -bet tiek miega,kad nepajegia,poto kantrybe trunka pati pradedu sukti ji ant sono ir apsisuka  doh.gif


As ir baksnoju i sona, sakau verskis, o jei per miegus nepajaucia, verciu pati lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Loreley @ 2010 08 29, 14:23)
Sveikos, mergaites!  4u.gif
Nezinau, gal kuri jau siule si metoda, gelbiantis nuo knarkimo, nes neskaiciau visos temos, bet as anksciau irgi labai kankinausi, nes vyras knarkia tiesiog nezmoniskai, o jei dar isgeres  doh.gif
Zodziu, sia problema isprendem gan efektyviai ir pigiai. As  naudoju ausu kistukus  bigsmile.gif
Isidedi, kai atsiguli i lova ir miegi ramiausiai, o mielasis knarkia pasoneje  mirksiukas.gif
Visi patenkint mirksiukas.gif , visi laimingi  ax.gif
Kainuoja nebrangiai, yra pirkti bet kurioje vaistineje, 5 lt uz 2 poras smile.gif

Tikiuosi, kam nors padesiu smile.gif

na sprendimas geras tiems kas neturi mažu vaiku biggrin.gif

mes išsprendem tą problemą kai mūsų tetukas pradėjo miegoti kitame kambaryje thumbup.gif
Atsakyti