Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

knarkimas- yra liga. ir pavojinga liga. ji net yra mirtina. ir sia liga serga nemazai zmoniu, taciau retas kuris gydosi, nes nezino sios ligos pasekmiu. vaistais isgydyti nelabai imanoma, tik operacija. o jos kainos skirtingos, vienur raso kad iki tukstancio, kitur kad apie keliolika tukstanciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiutiute: 14 sausio 2010 - 15:55
Kazkaip nelabai tikiu, kad tas knarkimas gali but toks pavojingas, juk jau nuo senu senoves zmones knarkia, tik dabar gal kazkas is sito bando pasipelnyt. Mano vyras taip pat knarkia, kai buna pavarges, bet keli kumstukai i sona ir padeda, geriau jau kumscius i darba paleist negu vienai miegot smile.gif
Atsakyti
pavojinga tuo, kad jei per daug uzspaus gerklas, gali zmogus visai neikvepti. to pasekme- uzdusimas. o is pats knarkimas yra susijes su ivairiomis ligomis.
anksciau niekas taip nesidomejo, todel ir nebuvo zinoma, kad jis toks pavojingas. o siais laikais is visko norima pasipelnyti.
Atsakyti
MAno ir knarkia,ir ant šono ir jau bet kaip,seniau taip nebuvo,na priaugo 5-6 kg,bet tikrai iki stambaus jam dar toli...aš pavargau,pykstu,iki 1-2 val ji ir judinu,paskui jau galiu miegot,nežinau ar pavargstu jau ,ar jis nutyla sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Upsiukas @ 2005 04 18, 23:19)
ir mano sakramentas knarkia...
zadinu, pagalve ausis dengiuos, bet nedaug paded. o ypac skardziai knarkia po baliuku doh.gif



Aha po baliaus knarkimas suintensyvėja, gerai, kad baliavoja retai smile.gif O šeip jeigu užknarkia, tai pajudinu gerai...padeda, nors jis nelabai suvokia kodėl aš jį judinu.
Atsakyti
Knarkia ir mano, todėl aš bandau visada pirmesnė užmigti, kad negirdėčiau biggrin.gif biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Kai mano knarkia, pažadinu ir paprašau apsiverst ax.gif
Atsakyti
mano irgi dazniausiai knarkia. unsure.gif bet tik kai ant nugaros. Tai zadinu, gerai kad nepyksta. O kai uzmiegu tai nieko negirdziu jau lotuliukas.gif
Atsakyti
miega tetis, knarkia... ateina sunus apsnudes , bando pazadint , neina, trenkia su mano pagalve(as tuo metu nemiegojau dar), nepadeda, tada aplaize zanda ir nustojo tetis knarkti biggrin.gif
Atsakyti
Ipratau jau prie jo knarkimo.Kol pati nemiegu dar apkumsciuoju,o toliau nebegirdziu cool.gif
Atsakyti
miego apneja neperzvelgiau visu zinuciu, bet idedu nuoroda apie knarkimo liga. reikia butinai gydyti, kad nepasidarytu dar blogiau.
Atsakyti
Ir mano knarkia, ausų kištukai tam yra mirksiukas.gif
Atsakyti