Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

Na as tokios problemos neturiu, mano vyras miega kaip kudikis thumbup.gif tyliai, ramiai, bet va kaip prisimenu namus , net verkt norisi kaip gaila mamos cry.gif mano tete knarkia, miegodamas ivairiausiomis pozomis, bet tas knarkimas toks siaubingas, jei eidavom su broliu is sokiu tai 3 aukste sustodavom pasiklausyt, ar tete knarkia, o mes gyvenom4 aukte, ir girdedavom, tai isivaizduoju, kaip mamai reikia salia jo miegot doh.gif o jei dar drinks_cheers.gif tai tada siaubas, knarkimas su pokalbiais budavo, nepavydziu jums moterytes g.gif beje girdejau, kad neknarktu reikia pasvilpaut, bet nezinau ar veikia ax.gif
Atsakyti
Vaistineje yra tokios vadinamos"soskes" nuo knarkimo, geresne kainuoja apie 40 Lt.Girdejau kad tikrai padeda..Tik va neaisku kaip vyrui isiulyt ta soske
Atsakyti
Dar labai gerai padeda, kai šalia gulėdama pačepsi. Rimtai suveikia... Tik gali būti, kad vienas visą naktį vis bandys knarkti, o kitas visą naktį čepsės biggrin.gif Dar (kai miegama kiek atokiau vienas nuo kito) labai gerai padeda į sutuoktinį paleista pagalvė ar koks kitas stambesnis daiktas (na didesni minkšti vaikų žaislai pvz.) laugh.gif
Šiap būna pagalvės spec. formos. Dėl atitinkamos galvos padėties miegant sako nustoja knarkt. smile.gif
Atsakyti
Prisiminiau namus: pastebėjimas antvoris čia nieko dėtas, tėtis kaulų rinkinys - knarkia kaip tankas, mama - stamboka irgi knarkia, mano brangusis normalaus kūno sudėjimo irgi knarkia (bet čia dėl nosies pertvaros kažkada sulaužyta buvo ir neatitaisyta normaliai). Mama turėjo nusipirkus ta "soske" - tai tikrai nieko nepadėjo schmoll.gif schmoll.gif
Ir kitas mano pastebėjimas, švilpimas padeda, bet reikia kelias minutes negarsiai švilpti. Labai seniai kažkur buvau perskaičiusi, tai ant tėvelių išbandžiau. Kažkur svečiuose teko vienam kambary miegoti (greičiau kentėti nuo knarkimo) - tai mano švilpimas padėjo. Nebeknarkė tol kol aš užmigau.
Atsakyti
Atsimenu, kad mano tėvas garsiai knarkdavo. Aš labai jautriai miegodavau, tai visuomet pabusdavau, kai tik pradėdavo knarkti. Vienu žodžiu nei pati išsimiegodavau, nei jam duodavau miegoti (pastoviai žadindavau).
Dabar dar geriau pasidarė. Pati pradėjau knarkti. Anksčiau to nebuvo, na bent jau niekas to nesakydavo. Dabar pastoviai mane pačią žadina, kad neknarkčiau. Kaip su šia problema kovoti tikrai nežinau. Reikia tikriausiai kreiptis į gydytojus ir bandyti ligos ieškoti, nes kiek aš žinau, tai sveikas žmogus neturėtų knarkti, nebent aš klystų. Beje mano nosis nebuvo nei laužyta, nei šiaip stipriai sutrenkta.
O iš kur ir dėl ko tas knarkimas atsirado aš net neįsivaizduoju g.gif
Atsakyti
Na negaliu iš jūsų patarimų dėl knarkimo, iš juoko net apsiverkiau.
Mano ir knarkia visom pozom. O jau po baliaus doh.gif . Bet kažkaip jau pripratau, o kai jau negaliu apsikest išeinu į kita kambarį miegot. Kai kartais reikia pas tėvus miegot vienam kambaryje vyrui su broliu, tai bratka be miego būna.
Maniškis ir netikėjo, tai į telefoną įrašiau ir daviau pasiklausyti tai mirė iš juoko.
Atsakyti
Va ir pas mane ta pati problemėlė, tai kol kas ją sprendžiu ausų kamštukais doh.gif .
Kas dėl rimtesnių priemonių, tai teisingai Vasarėlė minėjo, kad Vilniuje yra miego laboratorija. Info apie tą laboratoriją visai netyčia suradau žurnale "Sveikas žmogus". Tos įstaigos pilnas pavadinimas Sapiegos ligoninės Miego sutrikimų laboratorija (tel.8-5 270 98 03). Ten jie daro polisomnografijos tyrimą, kurio metu vertinami įvairūs parametrai. Populiariai kalbant, ten pas juos nuvažiuoji iš vakaro, miegi visą naktį ir tave stebi gal kokių 5 gydytojų komanda. Įdomumo dėlei paskambinau ir paklausiau, kokia tyrimo kaina, tai pasakė 400 Lt. Gal kada neapsikentus reikės šita paslauga pasinaudoti... Tik kaip ten nutempti brangiausiąjį schmoll.gif
Jei esate ką nors girdėjusios apie šį tyrimą, būtų labai įdomu išgirsti atsiliepimus.
Atsakyti
Kazi kaip ta vyra ten uzmigdyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2005 05 13, 15:51)
Kazi kaip ta vyra ten uzmigdyt  g.gif

Aš irgi dėl to paties abejoju smile.gif Jei mane ten kas atvestų ir sakytų "dabar miegok, o mes tave stebėsime", tai 100% neužmigčiau. Nu bet čia turbūt nuo žmogaus priklauso. Mano brangusis tik padeda galvą ant pagalvės ir jau knarkia, tai gal ir toj laboratorijoj užmigtų biggrin.gif Tik klausimas, kokie argumentai priverstų jį ten nuvažiuoti g.gif
Atsakyti
Ale kas butu, jei sumoketum babkes, jis ten kaip nors uzmigtu, bet neknarktu laugh.gif
Atsakyti
maniškis irgi knarkia... kažkaip taikausi... Dažnai paprašau pakeisti padėtį, kartais padeda. o geriausia turbūt būtų nusipirkt ausų kamštukus smile.gif Tai nesigirdėtų nieko thumbup.gif gaila, kad ši priemonė tinka tik atostogų metu, nes ir žadintuvo su tais ausų kamštukais neišgirstum... o vyras pas mane linkęs nuspausti žadintuvą, apsiversti ant kito šono ir toliau miegot...
Atsakyti
Turiu du būdus: geruoju arba bloguoju

gerajam priskirčiau perbraukimą per nosį ir burną; pašnibždėjimą; burnos užspaudimą; stumtelėjimą..

o blogajam - be jokių gailesčių iš alkūnės į šoną... juk miegantis žmogus savęs nekontroliuoja, tad tenka šalimais gulinčiam pakontroliuot... [prieš naudojant šį metodą, atsiklauskit iš anksčiau]
Atsakyti