Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

As truputi pajudinu ir nustoja knarkti.Kartais tai jau net nebegirdziu.
Atsakyti
As truputi pajudinu ir nustoja knarkti.Kartais tai jau net nebegirdziu.
Atsakyti
maniskis tai gali knarkt bet kokia poza miegodamas doh.gif Net ant pilvo lotuliukas.gif Lengvas knarkimas netrukdo, o jei jau labai isismagina kumsteliu arba i sona iznybu, kad poza pakeistu. tas neilgam padeda, tad stengiuosi uzmigti kol sienos vel nepradejo drebeti biggrin.gif
jau pastebejau, kad svarbiausia nesusinervinti del knarkimo. Jei ramiai pabaksnodama migdausi, tai kazkaip ir uzmiegu. bet jei jau pradedu mintyse bambet, kad va jau kiek valandu, o as dar vis nemiegu, tuoj keltis maitint, ryt vel busiu neisimiegojusi ir t.t., tai tada jau tikrai ate miegui
Atsakyti
yra toks dalykas kaip dujokauke...labai padeda. Tik nakti, jei atsibusi, gali siektiek isgazdinti.
Atsakyti
QUOTE(Žoržetta @ 2008 03 17, 22:35)
maniskis tai gali knarkt bet kokia poza miegodamas doh.gif Net ant pilvo  lotuliukas.gif Lengvas knarkimas netrukdo, o jei jau labai isismagina kumsteliu arba i sona iznybu, kad poza pakeistu. tas neilgam padeda, tad stengiuosi uzmigti kol sienos vel nepradejo drebeti  biggrin.gif
jau pastebejau, kad svarbiausia nesusinervinti del knarkimo. Jei ramiai pabaksnodama migdausi, tai kazkaip ir uzmiegu. bet jei jau pradedu mintyse bambet, kad va jau kiek valandu, o as dar vis nemiegu, tuoj keltis maitint, ryt vel busiu neisimiegojusi ir t.t., tai tada jau tikrai ate miegui



drinks_cheers.gif bet nesinervinti nesiseka doh.gif , dažniausiai išeinu pas dukrą miegoti ax.gif
Atsakyti
Vis verciu saviski pas gydytojus nuet kad siuntima operaciaji duotu, bet tas bailiukas vis atidelineja, o per knarkimus nakti ir mergina prikelia
Atsakyti
As irgi kentejau kentejau, eidavau i darba neissimiegojusi, o man miego daug reikia, kol nusibaigiau visai. O tada pradejom atsikuose kambariuose miegoti ir viskas issisprende. Ir as jam netrukdau su savo judinimais (ir vartymusi, nes sukuosi kaip pelyte lovoj), sonu baksnojimais, rekimais is nevilties "verskis ant sono!" ir pan, ir pati issimiegu kaip karaliene mirksiukas.gif Savaitgaliais visad kartu susibegam miegoti, nes i darba eiti nereikia, tai kartais jo knarkima irasineju i mobilu (jei idomiai kaip nors, ne kaip visada knarkia, o as uzmigt negaliu) ir duodu ryte jam paklausyti laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(ManteRi @ 2008 03 24, 21:14)
Savaitgaliais visad kartu susibegam miegoti, nes i darba eiti nereikia, tai kartais jo knarkima irasineju i mobilu (jei idomiai kaip nors, ne kaip visada knarkia, o as uzmigt negaliu) ir duodu ryte jam paklausyti  laugh.gif


poruotisi reiketu savaitgaliais ...irasinet galesi veliau. Seksas laikinas. Knarkimas amzinas.
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.7 @ 2008 03 25, 01:39)
Knarkimas amzinas.


Ir su kiekvienais metais vis garsesnis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.7 @ 2008 03 25, 01:39)
poruotisi reiketu savaitgaliais ...irasinet galesi veliau. Seksas laikinas. Knarkimas amzinas.


Poruotis savaitgaliais ir lovoje - nuobodybe. Nesu dar tokia sena flirt.gif
Atsakyti
Seniau niekada negalvojau,kad knarkimas gali kazkam labai maisyti.Bet viena karta pas mane i svecius atvaziavo brolis su zmona ir ju draugas.Draugas labai fainas,malonus zmogus,bet jau knarkia,tai nebuciau patikejus,jei nebuciau savo ausim girdejus. doh.gif Jis miegojo antram aukste,kambarys tiesiai virs mano,as nakti prabusdavau nuo jo knarkimo blink.gif Tikrai tai baisi problema doh.gif Paskui ir galvoju,toks idomus zmogus,o merginos neturi,bet tai nezinau kuri galetu iskesti toki knarkima doh.gif
Atsakyti
Mano tėtis baiiiiiiiiiisiai knarkia. kai dar gyvenau su tėvais, užsidarydavau visas duris, bet vis vien girdėdavau. Kai išsikrausčiau gyventi į kitą miestą, net mama persikėlė į mano kambarį miegoti, nes knarkimas buvo žiaurus. Kad bent kiek sunormalizuotų situaciją, jis nusipirko kažkokį juokingą dakitą - ala tūtuką lotuliukas.gif Įsideda jis nakčiai, kažkokiu būdu yra prilaikomas liežuvis (ar kažkas kitas, kuris lemia knarkimą) ir tikrai knarkimas yra nuslopinamas. Jis netgi vežasi šitą daiktą į kompandiruotes, nes baiminasi, kad knarkimo gali neatlaikyti su juo kartu gyvenantis kolega biggrin.gif bent jau tam kartu šitas tūtukas padeda thumbup.gif bet atrodo žiauriai juokingai lotuliukas.gif

Įtariu, kad savo vyrą įkalbėti nusipirkti tą juokingą daiktą būtų sunku. Pradėjo jis kuo toliau,tuo labiau knarkti doh.gif Jis tai neigia, tad teks ir man įrašyti, kad būtų akivaizdus įrodymas, kad ne be pagrindo naktimis aš jį spardau tongue.gif
Atsakyti