Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

Maniskis su isoperuota pertvara, bet vistiek knarkia. As irgi spardau - tai i jo ciuzini, tai i koja, ai, kur papuola...
Atsakyti
QUOTE(menasmyleti @ 2008 02 09, 19:00)
hmm. kazin ar liko vyru kurie neknarktu?.. maniskis irgi knarkia, bet cia del nosies pertvaros, kreikia operuotis daktarai taip sake, kazkada seniai seniai.. bet tas jo knarkimas manes tai nenervuoja, jei pirma uzmiegu,o taip dazniausiai ir buna thumbup.gif bet jei jau jis pirmas uzmigs, tai doh.gif reikia ieskoti xanax'o, nes kitaip uzmigt nlb eina, nebent paguldyciau ant sono biggrin.gif


na, suradau tema kaip tik sau!! maniskis knarkia ir ant nugaros ir ant sono guledamas, negaliu salia miegot, net atsikeliu nakti ir su visa patalyne einu i vaiku kambari kad bent kiek pamiegociau
Atsakyti
QUOTE(babuuushka @ 2008 02 09, 19:42)
na, suradau tema kaip tik sau!! maniskis knarkia ir ant nugaros ir ant sono guledamas, negaliu salia miegot, net atsikeliu nakti ir su visa patalyne einu i vaiku kambari kad bent kiek pamiegociau


Tai tada tau yra ir dar viena tema "miegas atskiruose kambariuose" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zhiurke @ 2008 01 30, 17:03)
Mano neknarkia, jis KRIOKIA. Is pradziu kaip gera zmona kentejau, paskui spragsejau pirstais, plojau, svelniai verciau ant sono nes tada tyliau knarkia arba nustoja isvis. bet cia trumpam, paskui vel ant nugaros apsivercia ir kriokio toliau. uzmesdavau pagalve ant veido. jau kai davede tai sugrudus buvau kojiniu (svariu) i gerkle. Bet issigandau , kad netycia neuzdustu. dabar nebesiceremoniju. Dedu koja is dusios i pasone su alkune, tai apsivercia mikliai. tik paskui skundziasi, kad amziais musuosi.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
da tokio ginklu arsenalo nebuvau isbandzius - teks jauciu.. nes SHAKES jau doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(babuuushka @ 2008 02 09, 19:42)
na, suradau tema kaip tik sau!! maniskis knarkia ir ant nugaros ir ant sono guledamas, negaliu salia miegot, net atsikeliu nakti ir su visa patalyne einu i vaiku kambari kad bent kiek pamiegociau



Mano vyras nelabai knarkia, nebet butu isgeres... tai tokiu atveju iseitis viena, kai jis guli ant sono ir knarkia, tai "reguliuoju" jo galvos padeti kol pataikau ant tokias, kad neknarkia. dazniausiai padeda biggrin.gif
Atsakyti
kai as uzmiegu-gali nors ir is patrankos saudyt,bet uzmigt kai knarkia... fool.gif,maniskis jei ant nugaros miega-tai visas oktavas turbut isgraina,tad as atsuku jam uzpakaliuka,jis apsikabina ir ramu.tikiuos neprades ir ant sono knarkt blink.gif
Atsakyti
MB be galo knarkia, draugai, kuriems teko nakvoti vienoj patalpoje arba net viename name, sake kosmaras TOKS knarkimas, kaip tu pakenti ! doh.gif. Man kol netapau nescia ir dabar kai turime maza leliu, jo knarkimas visai netrukde, nes tiesiog as negirdedavau to knarkimo, taciau dabar : viska girdziu ir sakes miego kaip nebuta sad.gif
Atsakyti
QUOTE(dratux @ 2008 02 11, 15:00)
kai as uzmiegu-gali nors ir is patrankos saudyt,bet uzmigt kai knarkia... fool.gif,maniskis jei ant nugaros miega-tai visas oktavas turbut isgraina,tad as atsuku jam uzpakaliuka,jis apsikabina ir ramu.tikiuos neprades ir ant sono knarkt blink.gif

aš irgi dabar taip darau, padeda thumbup.gif
Atsakyti
ateis laikas, kai jus svajosit apie bet koki (net ir knarkianti vyra)... deja nebus ne tokio..
Atsakyti
QUOTE(blandinukas @ 2008 02 14, 21:20)
ateis laikas, kai jus svajosit apie bet koki (net ir knarkianti vyra)... deja nebus ne tokio..

o kodel turetu nebut??????? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Preila @ 2008 02 14, 20:32)
aš irgi dabar taip darau, padeda thumbup.gif

bet jei ant sono ims knarkt blink.gif
Atsakyti
[quote=dratux,2008 02 15, 03:10]
o kodel turetu nebut??????? g.gif
Papildyta:

knarkiantys ilgai negyvena

o jeigu rimtai - vyrai neknarkia.
Cia jie taip naktim verkia.
Atsisuka i salia gulincia..pasiziuri...susiraukia...nusipurto..ir toliau verkia...
Atsakyti
[quote=blandinukas,2008 02 15, 07:09]
[quote=dratux,2008 02 15, 03:10]
o kodel turetu nebut??????? g.gif
Papildyta:

knarkiantys ilgai negyvena

o jeigu rimtai - vyrai neknarkia.
Cia jie taip naktim verkia.
Atsisuka i salia gulincia..pasiziuri...susiraukia...nusipurto..ir toliau verkia...
[/quote]
user posted image Pati bent supratai ką parašei? biggrin.gif
Atsakyti