Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

yra tokie pleistriukai, klijuojami ant nosies, pavadinimu AIRY. (gintarinej vaistinej 20,28 mokejom, bet kaina gali svyruoti). siaip jie palengvina kvepavima esant slogai, bet veiksmingas ir siekiant atsikratyti knarkimo.
Atsakyti
mano vyras ir knarkia , bet aš nekreipiu dėmesio , o kai atsibosta pajudinu ir nustoja ax.gif
Atsakyti
mano vyras ir knarkia, nevisada, priklausomai nuo pozos, pajudinus nustoja
Atsakyti
kad visi tie knarkimo atsikratymo būdai labai trumpalaikiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sutė @ 2007 09 09, 17:20)
mano vyras ir knarkia , bet aš nekreipiu dėmesio , o kai atsibosta pajudinu ir nustoja  ax.gif

tai gerai ,kad nustoja, o jai vel knarkia kai tik uzmiega ir taip visa nakti.baisu. lotuliukas.gif
Atsakyti
mano brangusis kaip ir tikriausiai kievienas vyras - knarkia.. niekas nepadeda.. nupirkau jam tu pleistriuku ant nosies, tai truputi geriau.. biskuti uzkanrkia dar, bet jau ne pastoviai..

manau, kad tai pati geriausia priemone..
Atsakyti
QUOTE(egliute @ 2007 10 03, 01:22)
mano brangusis kaip ir tikriausiai kievienas vyras - knarkia.. niekas nepadeda.. nupirkau jam tu pleistriuku ant nosies, tai truputi geriau.. biskuti uzkanrkia dar, bet jau ne pastoviai..

manau, kad tai pati geriausia priemone..


Pati geriausi priemone ausu kimstukai. Nieko negirdziu ir niekada dar taip gerai nemiegojau kaip dabar thumbup.gif Gali knarkti kiek nori...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zanet: 04 spalio 2007 - 05:21
mano vyras knarkia visose miego pozicijose. ant sono, ant nugaros, ant pilvo... ir tas knarkimas toks siaubingas. kartais net kvapa uzima... nezinau kaip gelbeti ir gelbetis, nes tai jau darosi nebepakeliama. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zanet @ 2007 10 04, 06:20)
Pati geriausi priemone ausu kimstukai. Nieko negirdziu ir niekada dar taip gerai nemiegojau kaip dabar  thumbup.gif Gali knarkti kiek nori...


o mane tie kimštukai ausyse erzina labiau nei vyro knarkimas ax.gif . Siūlau MB eiti operuotis, bet kur tau, net į konsultaciją neprikalbu schmoll.gif
Atsakyti
Oj kaip gerai kad maniškis neknarkia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Monika @ 2007 04 26, 15:55)
Kainavo brangiai, apie 30 lt... Pirkau nosies, gerkles dar brangesnis  blink.gif . Ziuresim, kaip cia su tais rezultatais bus...


man atrodo, aš mokėjau dar brangiau... Bet efektas ne koks... Iš pradžių knarkimas buvo lyg ir apmažėjęs, bet palaipsniui vaistų veikimas kažkur pradingo... Taigi daugiau nepirksiu... Nors gal kiekvienam skirtingai...
Dabar ieškau info apie operacijas... Jei kas zinot, kur geriausia operuotis, gal numeskit info i AZ... Būčiau dėkinga...
:-) ;-) :-)
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2005 04 29, 17:05)
Šiaip tai mano vyras sako, kad aš knarkiu blink.gif 
Gal dėl to, kad labai kietai miegu paskutiniu metu? ax.gif


man tą patį sako blush2.gif ir visai gali būti, kaip susirgau neseniai, tai plaučiuos vis kažkas jaučias... ir labai gali būti, kad knarkt pradėjau verysad.gif
Atsakyti