Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

o ar girdejot, kad knarkiantis vyras is moters gyvenimo atima 3 metus? blink.gif
aciu, dievui, tik kartais taip nutinka musu seimoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(monikagreimiene @ 2007 04 22, 16:51)
o ar girdejot, kad knarkiantis vyras is moters gyvenimo atima 3 metus? blink.gif

as, sakyciau, kad atima maziausiai tredzdali, ka jau ten 3 metus irnesakyk.gif

Visai neseniai konkreciai jam isdesciau, arba eini operuotis, arba irenginejam 2 miegamuosius mad.gif
Atsakyti
maniskis nors ir po operacijos, ale nepadejo....
matyt reiks siusti i miego tyrimo centra....kad issamiau tirtu... nes nebegaliu daugiau miegoti ir 10 kartu nakti pabusti
Atsakyti
QUOTE(jura-rura @ 2007 04 24, 13:15)
maniskis nors ir po operacijos, ale nepadejo....

va cia tai nuliudinai verysad.gif As labai dideles viltis dejau, kad po operaciju visiem buna gerai, ar apygeriai...
Atsakyti
paskaicius juokinga daros. bet tai kai reikia uzmigti visai nebejuokinga. tokiu marsu pasiklausau, gali net sokti. nezinau ka daryti?
Atsakyti
ir as galvojau kad operacija pades. ale neilgam. nezinau, kitiems sako padeda, bet maniskiui nepaveike. esu nevilty ir nezinau ka daryti, nes nemiegu jau seniai, kankyne nakti eiti i kita kambari... zodziu vargas...
Atsakyti
Mano vyras yra porą kartų sakęs: "oi, pats nuo savo knarkimo atsibudau"... o ką jau man bekalbėti. Gal matėt Eurovaistinės lankstinuke purškalas gerklei, nosiai ir tirpstančios juostelės nuo knarkimo. Nieks nebandėt? (pavadinimo nebeturiu, bet gal suprasit apie ką aš čia...)
Atsakyti
Na, nupirkau siandien Snoreeze purskala, bandysim...
Atsakyti
butinai parasyk kaip efektas, ar padejo bent kiek?
kiek kainavo tas purskalas?
Atsakyti
Aš irgi žiūrėjau į tą purškalą ir galvojau, kad reikia išbandyti... Parašyk atsiliepimus, kaip veikia Taviškį, lb lauksim ! Beje, kurį pirkai - nosies ar gerklės ?
Atsakyti
Kainavo brangiai, apie 30 lt... Pirkau nosies, gerkles dar brangesnis blink.gif . Ziuresim, kaip cia su tais rezultatais bus...
Atsakyti
o gal reikia vienu metu abu naudoti? ir i gerkle ir i nosi?
Atsakyti