Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

Mano vyras irgi ziauriai knarkia doh.gif kaisusituokem man nuo tokio knarkimo buvo sokas, negaledavau uzmigti, o dabar dzin jei noriu miego krentu kaip lapas ir nieko blink.gif , o jeigu jis anksciau uzmiega ir pradeda knarkti tai tik tv reikia labiau pasigarsinti, kad jo knarkima permustu lotuliukas.gif
Atsakyti
Moterytes,taigi yra toks daiktas,AUSU KISTUKAI vadinasi,nusipirkite vaistineje-ir problemos kaip nebuta.Maniskis taip kriokia,kad net kitame kambaryje girdisi.Per uzdarytas duris.Neisivaizduoju,ka reiketu daryti,jei ausu kistukai nebutu israsti.Viena vakara neradau,tai laaaaabai jau nerami naktele buvo schmoll.gif verysad.gif vis prabudinejau. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rebeka @ 2006 12 02, 00:11)
Moterytes,taigi yra toks daiktas,AUSU KISTUKAI vadinasi,nusipirkite vaistineje-ir problemos kaip nebuta.Maniskis taip kriokia,kad net kitame kambaryje girdisi.Per uzdarytas duris.Neisivaizduoju,ka reiketu daryti,jei ausu kistukai nebutu israsti.Viena vakara neradau,tai laaaaabai jau nerami naktele buvo schmoll.gif  verysad.gif vis prabudinejau. schmoll.gif

Kad nelabai patogu su ausų kištukais (jeigu čia tu rimtai). Man teko juos darbe panaudoti, tai nepatiko schmoll.gif , nebent per ilgesnį laiką galima priprasti, ir triukšmas vistiek truputį girdisi, gal jų būna įvairių mastau.gif .
Atsakyti
Pirma savaite tikrai kazkaip keistai jauciausi su uzkistomis ausimis. schmoll.gif O dabar,pamiegojusi su kistukais beveik tris metus,"sunesiojusi"ju jau kelias poras,savo gyvenimo be ju nebeisivaizduoju.Net jei vyro nera namie,vistiek ausis uzsikisu:nesigirdi pravaziuojanciu masinu ar baliavojanciu kaimynu.Aisku,100%knarkimo"nepanaikina",bet like decibelai miegoti netrukdo.O ir gerai,kad visai neapkurstu,nes negirdeciau zadintuvo. thumbup.gif
Atsakyti
Maniskis irgi knarkia, liepiu verstis ant sono ir neknarkt lotuliukas.gif
tik aisku nela ilgam tas, ale............. juk nesiskirsi su zmogumi jei tik knarkia doh.gif g.gif
Atsakyti
As aplamai galiu uzmigt tik visiskoj tyloj, o tas knarkimas taip ziauriai erzina. Kai vaiko nebuvo nors ausu kamstukus galejau isidet ir budavo tas pats, o dabar...bijau, kad vaiko neisgirsiu, taip ir vartau visa nakti savo vyra nuo vieno sono ant kito, nes labiausiai megsta ant nugaros miegot doh.gif doh.gif doh.gif ir "koncertuot" biggrin.gif
Atsakyti
Galiu pasidziaugt, kad dabar si problemele nebe tokia skaudi. Apie 5 menesius, kai pradejome kartu gyventi miegodavau su ausu kistukais (bet kai knarkimas baisiai garsus nei jie nepadeda:(). Dabar pastebejau, kad labiausiai knarkimas erzina, kai pati bunu jautri, tam tikrais ciklo laikotarpiais arba kai bunu per daug persimiegojus. Dabar turiu recepteli- stengiuosi per daug nepersimiegoti, kad atejus nakciai noreciau miego, prasau draugo, kad pasistengtu neuzmigti anksciau uz mane - man tereikia keliu minuciu uzmigimui, o po to jau negirdziu. O siaip tai svelniai papurtau ir graziai paprasau neknarkti:) Tada nors minutei knarkimas liaujiasi, o per ja kartais pavyksta uzmigti, o kartais pakeites padeti ir jis nustoja knarkti. Maniskis net operacija nosies pertvaros daresi (ne tik del knarkimo, bet ir del jo), taciau nelabai padejo... Zodziu is savo patirties - gerai uzmiegi tada, kai pati buni pavargusi, nepersimiegojusi, nepikta, o vyras nevartojes alkoholio, nelabai pavarges (nes tada labai knarkia) ir truputi stengiasi palaukti, kol isgirsta, jog tu jau miegi... Oi cia issipleciau:) Labai jau man aktuali tema:) Sekmes smile.gif
Atsakyti
ne tik vyrai, moterys irgi knarkia. as pav sad.gif gal nekreipciau demesio i tai (nemaisau sau miegot), bet va teko skaityti, kad atmintis silpneja, tada ir susirupinau. dabar turiu paskirta laika operuotis pavasari. bijau fear.gif , bet reiks. Viktuse tarp kitko daktaras sake, kad gerkle operuos, ne nosi. as esu ne lithuania.gif
Atsakyti
Mes atskiruose kambariuose del to miegam...kodel as turiu per ji neissimiegoti? O gal kas zinot,ar bandet operacijas nuo knarkimo? Nes maniskis ruosiasi,bet ar tai padeda??
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2006 12 15, 17:34)
Mes atskiruose kambariuose del to miegam...kodel as turiu per ji neissimiegoti? O gal kas zinot,ar bandet operacijas nuo knarkimo? Nes maniskis ruosiasi,bet ar tai padeda??

as ruosiuosi operuotis. kiek teko kalbetis su su kitais tai padeda. pagirtina, kad tavo vyras to nori. skaiciau mediku atsiliepimus nuo knarkimo atmintis silpneja tai du "zuikius" nusaus. clap.gif
Atsakyti
maniškis irgi sienas drebina, bet gerai pakumščiavus į šoną užtyla. Negražu aišku blush2.gif bet reikia išsimiegoti
Atsakyti
QUOTE(kkriste @ 2006 12 16, 00:23)
maniškis irgi sienas drebina, bet gerai pakumščiavus į šoną užtyla. Negražu aišku  blush2.gif  bet reikia išsimiegoti

ir as taip darau,nes kai knarkia as isvis neuzmiegu,o dar mazas vaikas salia miega.sako kad reikia miegoti ant sono tada neknarkia,bet maniskis kokioj pozoj bemiegotu vistiek knarks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paola27: 18 gruodžio 2006 - 11:14