Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

Joooo... mano irgi "su traktoriumi vazineja" g.gif ypac paryciais gerai pavaro,kartais jei per stipriai iseina uzknarkt, tai net pats pasoka biggrin.gif,o kas liecia svori, tai cia tikrai ne prie ko,nes maniskis kudas kaip vokiskas dviratis ir dar sportininkas first.gif manau priezastis gali buti pervargimas,pats pasakojo,kad kai komanda miega viesbutyje,tai visos sienos dreba fear.gif fear.gif fear.gif nuo knarkimo.....
As tai stukteliu i sona,kad apsiverstu box.gif tai tam kartui ramu...ale po to vel gun_bandana.gif
Atsakyti
micietta,tai kad lb retai miegu salia tevo,sakau per atostogas netbent kambary,o jei kokiam vaikinukui i ausi papust viena nakti,tai manau ausies uzdegimo neivarysiu ax.gif
Atsakyti
Nu ko jus skundžiatės pas mane aplamai stereo: iš vieno šono vyras knarkia, iš kito- šuo. doh.gif
Atsakyti
Maniskis irgi knarkia. Ne kasnakt, bet vis dazniau. Kai nebeapsikesiu, nutempsiu pas gydytoja. Buna gi vsokiu purskalu i nosi. Jei nepades - operacija tegu daro. Nes is tiesu, tai ne tik zmonu nervams, bet ir paciu knarkliu sveikatai kenkia. I smegenis nepakankamai deguonies patenka, sutrinka kvepavimas, sirdies ritmas, kraujotaka. Kyla net pavojus uzdusti! Taip kad kelias pas gydytoja - vienintele reali iseitis ir zmonu ramiam miegui ir vyru sveikatai gydantis nuo knarkimo. O jei ir operacija nepades, tai tik 6 lentos isgydys.
Atsakyti
O PAS MANE TAI VYRAS JAI NEKNARKIA TAI SUNUS PAKNARKIA,BET IS JU KAZKURIS KNARKIA.AS KISUOSI TOKIUS KAMSTUKUS I AUSIS ,NES KITAIP REIKTU VYRA I LAUKA ISSPYRT,KAIP KNARKIA TAI NET STOGAS KILNOJASI. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murziukas: 13 liepos 2006 - 23:50
QUOTE(jbs @ 2006 07 04, 22:09)
Maniskis irgi knarkia. Ne kasnakt, bet vis dazniau. Kai nebeapsikesiu, nutempsiu pas gydytoja. Buna gi vsokiu purskalu i nosi. Jei nepades - operacija tegu daro. Nes is tiesu, tai ne tik zmonu nervams, bet ir paciu knarkliu sveikatai kenkia. I smegenis nepakankamai deguonies patenka, sutrinka kvepavimas, sirdies ritmas, kraujotaka. Kyla net pavojus uzdusti! Taip kad kelias pas gydytoja - vienintele reali iseitis ir zmonu ramiam miegui ir vyru sveikatai gydantis nuo knarkimo. O jei ir operacija nepades, tai tik 6 lentos isgydys.


Tai va, kad tik 6 lentos (aisku, neduok Die), nes mes jau buvom pas gydytojus. Isvada - sito reiskinio priezastis nezinoma, tiksliau ju "gali buti" milijonas, pradedant kreiva nosies pertvara, baigiant koju pirstais ar sutrikusia skrandzio veikla ir jokios operacijos padeties nepakeis. Gerai, kad musu namu kvadratura didele, tai turim viena kambari, kuriame visada paklota NZ lova. Tam atvejui, kai trukus mano kantrybei, nakti pasigirsta garsus riksmas ir mano vyrelis, be zodziu, susirinkes pagalve ir antklode tipsena ten miegoti. Pastaruoju metu tai ivyksta gana daznai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyna su sijonu @ 2006 07 02, 19:31)
micietta,tai kad lb retai miegu salia tevo,sakau per atostogas netbent kambary,o jei kokiam vaikinukui i ausi papust viena nakti,tai manau ausies uzdegimo neivarysiu  ax.gif

doh.gif o tai ka man daryt: kiekviena nakti beputinejant tikrai poto susirgs lotuliukas.gif bet dabar radau iseiti: jis miega atvirksciai, t.y. ten kur mano galva- jo kojos, ten kur mano kojos- jo galva.... lotuliukas.gif kitaip as likciau visai be miego su tokiu knarkimu... nors gal maniski ir vasara paveike- knarkia siek tiek maziau doh.gif
Atsakyti
maniškis užknarkia gan retai clap.gif ir kai pabando tą daryt - būna švelniai pažadintas blush2.gif gauna apsiverst ant šono arba pilvo ir tada jau mano saldžiam miegui niekas netrukdo rolleyes.gif
Atsakyti
neskaičiau visos temos, gal ir pasikartosiu. per ankdotų šou apie knarkiančius pasakojo, kad kai vyras knarkia reikia paguldyt ant nugaros ir praskėst kojas. Praskėtus kojas kapšelis užkrenta ant šikniuko, nėr traukimo, nėr ir knarkimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gelmytė @ 2006 07 22, 10:15)
neskaičiau visos temos, gal ir pasikartosiu. per ankdotų šou apie knarkiančius pasakojo, kad kai vyras knarkia reikia paguldyt ant nugaros ir praskėst kojas. Praskėtus kojas kapšelis užkrenta ant šikniuko, nėr traukimo, nėr ir knarkimo  smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gerai cia sugalvojot thumbup.gif
O siaip esu girdejus,kad knarkimas yra sirdies liga.Juokai juokais,bet reiktu susirupinti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gelmytė @ 2006 07 22, 09:15)
neskaičiau visos temos, gal ir pasikartosiu. per ankdotų šou apie knarkiančius pasakojo, kad kai vyras knarkia reikia paguldyt ant nugaros ir praskėst kojas. Praskėtus kojas kapšelis užkrenta ant šikniuko, nėr traukimo, nėr ir knarkimo  smile.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif NU REIKES PABANDYT,JAI VYRAS MIEGODAMAS NEISIGAS.
Atsakyti
o maniskiam tai pasiseke
galetu knarkt kiek nori, nes as negirdziu lotuliukas.gif
Atsakyti