Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

QUOTE(Isila @ 2005 09 30, 11:51)
aš sąžiningai po 5-6 kartus per naktį vyrą žadinu ir liepiu nebeknarkt  doh.gif kartais tenka ilgai pasidarbuoti, kol pabunda. tai dabar vietoj baksnojimo ėmiau kutenti. Žiauru, bet ką man daryti?  doh.gif

o kas is tu kutenimu ir zadinimu? tik vel pradedi snaust ir vel koncertas prasideda.. man tai taip pasake: tau vistiek nereik i darba, gali diena isimiegot biggrin.gif
Atsakyti
O maniskis neknarkia thumbup.gif
Atsakyti
Knarkimas - mūsų šeimos problema, netgi bėda. taip ir yra, aš visą naktį švilpauju, stumdau, ir dainuoju, ir vartaus, o jam tai netrukdo. Ir gaunasi, kad aš koncertuoju visą naktį, jis - miega. schmoll.gif Išvarau į kitą kambarį, ramiai pamiegu. Pyksta pats, ir aš pasiilgstu. Taip ir kankinames. Užmigt eina tik kokią 2 nakties, kai jau pavargstu kaip šuo. O ryte negaliu atsikelti. Ir kaip vyrams taip išeina, užmiega jau kol galvą ant pagalvės deda. Man rodos, mano vyras ir stovėdamas užmigtų. smile.gif
Atsakyti
verysad.gif Nepadės niekas.Gali nevargti. Mano jau 14 metų knarkia.
Atsakyti
Mano vyras knarkė, bet pasidarė nosies operaciją, tai dabar miega tyliai kaip angelėlis.
Atsakyti
QUOTE(Žanulė @ 2006 02 01, 16:59)
Man rodos, mano vyras ir stovėdamas užmigtų.  smile.gif


Mano tėvas taip autobuse, kai ilga kelionė, sugebėdavo užmigti smile.gif

QUOTE(Gita.N. @ 2006 02 07, 17:49)
Mano vyras knarkė, bet pasidarė nosies operaciją, tai dabar miega tyliai kaip angelėlis.


Bijau, kad mano vyrui ir tai nepadėtų. Maniškis net miegodamas ant pilvo knarkia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yups: 13 vasario 2006 - 18:30
Mano vyras irgi kartais knarkčioja,bet aš ji greit pajudinu ir jis atsigula ant šono.Buna kartais miegantis ginčytis bando,bet vistiek ant šono apsivercia wub.gif
Atsakyti
Maniskis ir knaria, bet as ji nakti apstumdau box.gif ant sono apsivercia ir nebeknarkia victory.gif .
Atsakyti
Kartais ir mano zmogutis uzknarkia verysad.gif as net nespeju uzmigti kai jau girdziu jo "serenadas" as tada jam duodu i nugara ir verciu ant sono.O jis man sako kam tu mane zadini, typo tau tik pasigirdo tas knarkimas!
Atsakyti
mano vyras irgi knarkia. tai kai pradejau rytais skustis, liepe nedvejojant best su alkune i sona ir verst ant nugaros. padeda. mazdaug 5 minutems biggrin.gif tai nusipirkau ausu kamstukus thumbup.gif aisku, siek tiek vis tiek girdisi, bet nepalyginsi su tuo, kaip girdedavosi be ju mirksiukas.gif taigi tapau priklausoma nuo ausu kamstuku lotuliukas.gif
Atsakyti
kad nereikėtų kaskart vis ant šono vyro vartyt, reikia prie pižamos nugaros prisiūt kamuoliuką mažą, tai negalės ant nugaros atsigult ir neknarks lotuliukas.gif bet čia rimtai.....
Atsakyti
Mano vyras taip pat knarkia.. labai siutina tas knarkimas aš gal ir nelabai reguočiau, bet man pikta nes jis prikelia tokiu knarkimu mano lelytę, o tada ir aš turiu keltis net siutas ima pagalvojus... blink.gif
Atsakyti