Įkraunama...
Įkraunama...

Nestandartiniai rūbų/batų dydžiai

Gal ir jus susidurete su tokia problema.
Nesioju 42 dydzio batus. Kiek zinau pvz. Vokietijoje ne problema nusipirkti didelio dydzio batus, taciau pas mus Lietuvoje, nors basas eik. Pvz. apejau Danijos, Zygio batu, Dolitos ir kitas avalynes parduotuves, ir niekus neradau savo dydzio batu. Geriausiu atveju is visos gausybes kokia nors vienintele pora atsiranda. mad.gif Padetis tiesiog beviltiska. Nors imk ir apsikapok kojeles...
Gal Lietuvoje daugiau nera pilieciu su tokio dydzio pedom, kad musu verslininkai neatveza tokiu batu? g.gif Gal cia as viena tokia? g.gif
Atsakyti
Bliamba, ir kokioj gi parduotuvej as vakar maciau? Kaip tik buvo didelis uzrasas - 42 dydzio batai. Laisves alejoj. Man regis, Zygio batuose. Bet keli jie ten, tie batai, buvo, turbut kokie 6 modeliai, ne daugiau... Ot ir nenuziurejau kokie, buvau sitos temos neskaicius sad.gif
Papildyta @ [mergetime]1082476121[/mergetime]
Turejau bendradarbe su tokia problema, pas ja gal net 43 buvo - tai labai keikdavosi. Pirkdavo kazkokioj specializuotoj dideliu rubu parduotuvej, bet ten sake labai brangu, nes po kelis tuos batus veza... Tiksliau, ne kazkokioj, o buvo Kaune prie Kauno pilies tokia - nzn ar dar yra.
Atsakyti
Kazkur prie Kaune prie Stoties gamina batus pagal uzsakyma, kainos nera neikandamos, butu galima pasidometi. Jei idomu, suzinociau tikslesni adresa. smile.gif
Atsakyti
as nesioju 41 dydi vasarinius ir didesnius kitu sezonu...

Vokietijoj tikrai nera problemos gauti ir 43 moteriskus batus... o cia hmmm kai vestuviniu bateliu ieskojaus paklausdavau ar tokiu tik 41 neturit budavo atsakyta tokio dydzio nebuna..... tai turbut tikrai nedaug musu didziakoju.... nors musu seimoj 5 moterys buvom ir visos 41 nesiojom..

dabar tai dar si ta rast eina..o va kai i mokykla ejau su vyriskais arba su kedais tekdavo.... dabar va irgi uzsinorewjau vienu tokiu ir pasvilpk i uodega.... mano dydzio niekur nera o jei 42 tau uzsimusimas is viso....

niu sekmews paieswkose
Atsakyti
sad.gif Na va, mane kamuoja tokia pati beda. Turiu 41 ismiera, bet del issivisciusiu kauliuku prie nykscio turiu nesioti 42. Labai buna sunku issirinkti batus - nes ju paprasciausiai nera mad.gif Jei yra tai smailus, o man tinka tik plataus priekio batai. Dabar, pavyzdziui vyrauja ta smailiapadziu mada, na ir dar apvali, bet tikrai man batu is ju nera TIKRAI ohmy.gif sad.gif Net kelis kartus buvau pasiryzusi eit i ortopedijos klinika, kad siutu pagal uzsakyma batus, bet patikekit - jie visi baisus sad.gif Kartais galima rasti firminese parduotuvese, bet man asmeniskai 300 ir daugiau litu leist ant batu, kaip ir gaila..... sad.gif Taigi nesioju, arba labai brangius, arba ziauriai nepatogius, arba (net geda prisipazinti sad.gif ) atiduotus pratampytus batus....
Taigi aciu, kad uzvedei tokia tema, seksiu, gal kas patars wink.gif rolleyes.gif
Atsakyti
As perku lituanikos unisex 41 dydzio ,o siaip mama padaro smile.gif
Atsakyti
na batus daro ne tik ortopediniam. wink.gif Daro ir Tauras. mano koja irgi 41.... Aš vat pirkausi rudeninius taure. Aukštakulnius-senamiesty tokia parduotuvėlė yra... kažkur už Skalsos einant po kaire puse link senamiesčio. Ten lyg tipo Itališka avalynė vadinasi ar kažkas tokio-tokia nedidelė, bet kai ten pirkausi batus dar žiemą-tai buvo įvairių išmierų...
Atsakyti
Ech,as ir prie didziapedziu sad.gif Nesioju 41,tai ir kol randu man patinkancius batukus blink.gif Va dabar issijuosusi ieskau bateliu,kurie butu labai jau man super,bet vis randu prie ko prikibt,nieks neitinka sad.gif Mazom pedutem tokie grazus modeliukai,o jau didelem tai kaip vyzos,baisu,kazkoks pasityciojimas is moteru tokiu.Juk didziapedes ir nori graziu modeliuku,juk nekaltos turedamos tokia gamtos"dovana",o cia va kaip tycia:kur grazu,tai mazi,o jei tinka,tai "mirtis alyvose"i tvarta nebent eit blink.gif
Atsakyti
Zinot didziapedes vienijames ir streikuojam, kad mums batus gamint pradetu....


o siaip viena pazistama visada perka 40 dydzio batus nors nesioja 41 ir pratampo su pratempeju.... kankinasi aisku taciau su graziais batais vaiksto..

tai va....
be to dar vienas dalykas buvo neseniai nusprendziau slepetes nusipirkt ziuriu parasyta moteriskos paziuriu gi didziausios 39, tada piuoliau vyriskas ziuret na ir vaikstau dabar su jom...bet kazkaip ne kaip...

Atsakyti
Del slepeciu, tai bala nemate, as irgi nesioju vyriskas ir vargo nematau. thumbup.gif
Taciau, del kito tipo avalynes- nors verk... Nieko neimanoma nusipirkti... dar 41 dydzio buna ir sioks toks pasirinkimas, o va 42- tai is vis be sansu, ypac siais metais. Anksciau zygio batuose, danijoj atrasdavau savo dydzio, o va siemet, tokio dydzio is vis nera...
Juokingiausia buvo Dolitoj, paklausiau ka turi 42 dydzio, tai pasiule "makasynus" blink.gif Tuos, kur visai be pado, tokie beformiai, tipo laivelai ar kazkas panasaus. As tokiu ir humanoj nepirksciau uz 1 lt (maciau kazkada), o ten simtais kainuoja. Durniai ar ka?

Ir, atrodo, kad Kaune dazniau galima rasti dideliu dydziu... Bet negi dabar reiks i Kauna vaziuoti ? g.gif
Atsakyti
Na mano batu numeris tik 36-37, tai irgi susiduriu su tinkamu batu nebuvimu, dazniausiai grazus batai buna tik nuo 40 numerio.O tokiu numeriu pilna kauno bazese smile.gif
Atsakyti
QUOTE (kutveluke @ 2004 04 23, 16:00)
Na mano batu numeris tik 36-37, tai irgi susiduriu su tinkamu batu nebuvimu, dazniausiai grazus batai buna tik nuo 40 numerio.O tokiu numeriu pilna kauno bazese smile.gif

O cia tu jau klysti as bazese bandziau kelis kart aapsipirkti ir vestuvems ieskojau ten bet kas buvo pasakyta parasiau anksciau...
ir kad graziu batu yra nuo 40 tai tikrai netiesa, nes graziausi eina 38 -39
Atsakyti