Įkraunama...
Įkraunama...

Tai, ko niekada neapsivilkčiau...

Turbūt kiekvienai yra tokių drabužėlių, kurių nė už ką neapsivilktų. Tai nebūtinai, neskoningi/nemadingi ar pan. rūbai. Tiesiog tokie, kurie jūsų nuomone labai "nesižiūri". blink.gif Būtų įdomu sužinoti, ko nė už ką neapsivilktumėt bigsmile.gif

Pradėsiu pirmoji- aš tikrai niekada nedėvėčiau raudonų kelnių ir odinio sijono doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levereti: 12 kovo 2008 - 11:16
Niekada neapsiauciau baltu batu ant spilku su smailiom nosim ir dar virs keliu doh.gif
Ir dar drabuziu ant kuriu rekte rekia koks nors DG zenklas doh.gif
Visa kita imanoma suderinti.
Atsakyti
Niekada neapsimaučiau lakinių ilgaaulių virš kelių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2008 03 12, 11:23)
Niekada neapsiauciau baltu batu ant spilku su smailiom nosim ir dar virs keliu  doh.gif
Ir dar drabuziu ant kuriu rekte rekia koks nors DG zenklas doh.gif
Visa kita imanoma suderinti.


thumbup.gif drinks_cheers.gif
lakiniu ilgaauliu ant kulno ir odinio sijono taip pat ne schmoll.gif o dar...pagalvosiu g.gif
Atsakyti
dabar atrodo, kad neapsivilktumet, o ateis laikas kai bus laaaabbbbaaii madinga ir apsivilksit ir atrodys super graziai lotuliukas.gif
o jei rimtai, tai ir as siu isvardintu rubu neuzsideciau smile.gif
Atsakyti
raudonas velvetines kelnes sekmingai nesioju, sviesios odos sijonas iki keliu ilgai buvo mylimiausias, dabar siek tiek pabodes. Pries tikrus DG zenklus neturiu nieko pries, lakiniai ilgaauliai be kulno gali atrodyt puikiai, na balti smailiakulniai smalianosiai virs keliu batai gal ziauriausiai nuskambejo biggrin.gif
o siaip manau esme ne paciuose rubuose, o netinkamam ju derinime smile.gif
Atsakyti
Oi linksmą temelę pradėjot,merginos.Reiks dar atsiverst po kelių dienų,pasijuoksiu. Tai maniškiai būtų šie:ilgi balti smailianosiai batai ant špilkų, dirbtinio kailio trumpi balti kailinukai,
blizgančios,gausiai siuvinėtos bliuzelės,
bliuzelės puoštos įvairiom grandinėlėm.
O nėštukėm ypatingai nekaip man atrodo tokie džinsiniai kombinzonai ištisiniai doh.gif
Atsakyti
Del "špilkų" tai visiskai sutinku, man jos irgi baisios, buvau primirsus kai rasiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2008 03 12, 11:23)
Niekada neapsiauciau baltu batu ant spilku su smailiom nosim ir dar virs keliu  doh.gif




QUOTE(Sommer @ 2008 03 12, 11:46)
Niekada neapsimaučiau lakinių  ilgaaulių virš kelių doh.gif

Šitų aš irgi schmoll.gif .

Dar: timpų vietoj kelnių, blizgančių timpų (gal net išvis timpų, nors dėl to nesu tokia kategoriška nors nedėvėjau dar schmoll.gif )

Jaučiu ir dar yra, bet nepamenu....
Atsakyti
[quote=Eglantina,2008 03 12, 13:23]
Niekada neapsiauciau baltu batu ant spilku su smailiom nosim ir dar virs keliu doh.gif
Ir dar drabuziu ant kuriu rekte rekia koks nors DG zenklas doh.gif

[/quote

pūkinės striukės ,visokų blizgalų, cackų, pacackų , ir tokių pigių turginių drapanų (turguj pilna gerų, bet dar daugiau kičinių) , ir nešvaraus rūbo schmoll.gif ir ištampytų naktinių. doh.gif
Atsakyti
aukštakulnių, smailianosių ar ant kelnių nešiojamų batų, kailinio raštu drabužių, visko vienos spalvos, kailinių, plačių diržų, visko, pro ką šviečia apatiniai, ružavų aprėdų, mikromini, margų kelnių, maišinių drabužių, stringų, odinių drabužių, to dalyko, kur atrodo kaip maikė susiūta su triusikais, plėšytų džinsų ir blizgančių drabužių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2008 03 12, 11:23)
Niekada neapsiauciau baltu batu ant spilku su smailiom nosim ir dar virs keliu  doh.gif

Ne tik baltu, bet apskritai bet kokios spalvos doh.gif
Ir dar ruzavu, raudonu, baltu ir t.t. tinkliniu pedkelniu blink.gif
Insi>> na ir saraselis blink.gif
Atsakyti