Įkraunama...
Įkraunama...

Buivydiškių darželis

Sveikos mamytės,
Gal kuri leidžiate savo vaikučius į Buivydiškių darželį? Norėčiau išgirsti atsiliepimų rolleyes.gif
Atsakyti
As tik sakiau vaziuosiu ten pasiziuret smile.gif Priima nuo 3 metu. Bet man ten jis toks sovietiniu laiku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2008 03 07, 13:44)
As tik sakiau vaziuosiu ten pasiziuret smile.gif Priima nuo 3 metu. Bet man ten jis toks sovietiniu laiku smile.gif


Įdomu, kaip ten viduje... ax.gif Iš išorės tai normalus atrodo
Atsakyti
QUOTE(mazylis7 @ 2008 03 07, 18:46)
Įdomu, kaip ten viduje... ax.gif Iš išorės tai normalus atrodo

Reik manau uzbegt pasiziuret kokia diena smile.gif
Tik gandai vaiksto...kad pilaites gyventojai pradejo cia uzrasinet doh.gif: gerai kad perkunkiemis dar nesugalvojo cia uzrasinet, nes butu dideliausios eiles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2008 03 07, 20:50)
Reik manau uzbegt pasiziuret kokia diena smile.gif
Tik gandai vaiksto...kad pilaites gyventojai pradejo cia uzrasinet doh.gif: gerai kad perkunkiemis dar nesugalvojo cia uzrasinet, nes butu dideliausios eiles smile.gif

pats darzelio kiemas yra isties labai kuklus, taciau labai tvarkingas. Nepatiko tik tai, kad tvora labai zema. Rodos, maniskis toks judrus, isdykes, smalsus,ziurek ir sumanys perlipti tvora,kad patyrineti kas uz jos .Jos aukstis gal 50 cm unsure.gif
Darzelis yra pakankamai mazas, nes jame yra tik dvi grupes. Aukletojos pagyvenusios bobikes (liaudiskai tariant).Neseniai sudeti plastikiniai langai.Grupese kur vaikai zaidzia yra ir vaiku loveles.Cia tai minusas. Nes jei vaikutis nenori miego, tuomet ir zaisti nelabai gali, nes kiti aplink miega .
Taigi, nemiegiukams ten nelabai tinkama vieta biggrin.gif
Pats vidus man pakankamai nromaliai pasirode-beveik kaip ir daugumoje darzeliu reikia remonto.... Zadejo sia vasara daryti.
Atsakyti
dar sis tas apie darzeli. Is Vilniaus miesto artimu mikrorajonu mamytes nesivarginkite, ten miesto vaikuciu nepriima, tik Vilniaus rajono. Beje, kaip supratau is vedejos kalbos apie kysius negali buti jokiu kalbu. O kaip yra isties tai nezinau biggrin.gif
Taip pat paminejo vedeja, kad darzelis ne guminis ir nepriims daugiau vaiku i viena grupe kaip 15 .Sarasas irgi ne trumpas ten patekti, bet mazesnis nei kitur,kadangi kaip jau minejau vilnieciu nepriima. Tokie rajono savivaldybes istatymai ir priemimo tvarka.
Atsakyti
QUOTE(mazylis7 @ 2008 03 07, 14:21)
Sveikos mamytės,
Gal kuri leidžiate savo vaikučius į Buivydiškių darželį? Norėčiau išgirsti atsiliepimų rolleyes.gif


Sveikos,gal mazai ka "pamacinsiu",bet tik galiu parasyti atsiliepimus.Mano bendradarbe veda vaika i i Buivydiskiu darzeli (nes gyvena tame rajone).Daznai pasiplepam,nes maniske jau pirmokele,bet tik pernai patys lankeme darzeli (mieste).Temos visada idomios ir naudingos abipusiai. rolleyes.gif rolleyes.gif
Pats darzelis tikrai neblogas ir dirba ne visos tokios jau senos aukletojos (kaip siame forume rase).Yra ir jaunu zmoniu.Vienintelis didelis pliusas siame darzelyje tai,kad yra mazos grupes (ne daug vaiku).Ir dirbti lengviau ir pats vaikas kaip ant delno.O aplink ramu,miskai,gamta.Vieta super.Kas veda i si darziuka tikrai patenkinti,na negirdejau kitokiu atsiliepimu.Minusas sio darzelio,kad jie neruosia vaiku mokyklai (kiek zinau nera priesmokyklines grupes).Kaip suprantu vaikas gali likti siame darzelyje iki 7 metu,bet nera specialios grupes ir specialaus pedagogo,kuris paruostui vaikus mokyklai. g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(topsiukas @ 2008 04 14, 09:53)
Sveikos,gal mazai ka "pamacinsiu",bet tik galiu parasyti atsiliepimus.Mano bendradarbe veda vaika i i Buivydiskiu darzeli (nes gyvena tame rajone).Daznai pasiplepam,nes maniske jau pirmokele,bet tik pernai patys lankeme darzeli (mieste).Temos visada idomios ir naudingos abipusiai. rolleyes.gif  rolleyes.gif
Pats darzelis tikrai neblogas ir dirba ne visos tokios jau senos aukletojos (kaip siame forume rase).Yra ir jaunu zmoniu.Vienintelis didelis pliusas siame darzelyje tai,kad yra mazos grupes (ne daug vaiku).Ir dirbti lengviau ir pats vaikas kaip ant delno.O aplink ramu,miskai,gamta.Vieta super.Kas veda i si darziuka tikrai patenkinti,na negirdejau kitokiu atsiliepimu.Minusas sio darzelio,kad jie neruosia vaiku mokyklai (kiek zinau nera priesmokyklines grupes).Kaip suprantu vaikas gali likti siame darzelyje iki 7 metu,bet nera specialios grupes ir specialaus pedagogo,kuris paruostui vaikus mokyklai. g.gif  g.gif

dvi dienas ten buvau ir vis pataikiau ant pagyvenusiu aukletoju, nei vienos jaunos nemaciau schmoll.gif
lauke vaikuciams nelabai yra kas veikti. Tik nuolat girdejau aukletoju balsus'' vaikai nebegiokite, ten nelipkite, ten neikite''.Tai ka tiems vaikams veikti, jei ten isskyrus smelio deze nieko nera g.gif Galetu bent ciuozykla buti.....
Atsakyti
QUOTE(aureja25 @ 2008 04 09, 15:00)
dar sis tas apie darzeli. Is Vilniaus miesto artimu mikrorajonu mamytes nesivarginkite, ten miesto vaikuciu nepriima, tik Vilniaus rajono. Beje, kaip supratau is vedejos kalbos apie kysius negali buti jokiu kalbu. O kaip yra isties tai nezinau  biggrin.gif
Taip pat paminejo vedeja, kad darzelis ne guminis ir nepriims daugiau vaiku i viena grupe kaip 15 .Sarasas irgi ne trumpas ten patekti, bet mazesnis nei kitur,kadangi kaip jau minejau vilnieciu nepriima. Tokie rajono savivaldybes istatymai ir priemimo tvarka.


Netiesa, priima ir iš Vilniaus mirksiukas.gif Vat neseniai kalbėjau su viena pažįstama, tai nušvietė šiek tiek situaciją, nes jos vaikas ten eina į mažesniųjų grupę. Ji gyvena Pilaitėje ir jos vaiką priėmė be jokio išankstinio užsirašymo ir be kyšio. Viskas ten jai sakė patinka, tik auklėtoja gal neypatingai, vyresniųjų grupės auklėtoja, anot jos, geresnė. Tai tokie atsiliepimai rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(aureja25 @ 2008 04 14, 14:26)
dvi dienas ten buvau ir vis pataikiau ant pagyvenusiu aukletoju, nei vienos jaunos nemaciau  schmoll.gif
lauke vaikuciams nelabai yra kas veikti. Tik nuolat girdejau  aukletoju balsus'' vaikai nebegiokite, ten nelipkite, ten neikite''.Tai ka tiems vaikams veikti, jei ten isskyrus smelio deze nieko nera  g.gif Galetu bent ciuozykla buti.....


Vat tai man ir yra baisiausia ir šis atsiliepimas sutampa su mano pažįstamos atsiliepimu apie jos vaiko auklėtoją. Jos vaikas skundėsi, kad ji rėkia. Man tai žiauriau būti negali doh.gif Tai kokia čia auklėtoja, kuri normaliai su vaikais susikalbėti nesugeba?? Aš savo vaiko ten neleisiu vien dėl šios aplinkybės schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gyvenu pati Buivydiškėse, o tas darželis tiesiog kieme "už tvoros", bet nevedu ten savo vaiko ir nenorėčiau ten vesti schmoll.gif
Gal ten viskas ir tvarkinga, gražu, bet kiek aš žinau tai visas užsiėmimas ir vaikų lavinimas yra sportas, laukas, kaip žąsiukus po lauką pavedžioja ir tiek žinių. Atseit jų darželis orientuotas į tai...
Na nežinau ar to užtenka, gal čia ir nieko blogo, bet aš dukrą vedu i darželį Koraluose, tai jie ten pastoviai piešia, lipdo, klijuoja, mokosi raidelių, mokosi savarankiškumo, 2 kartus per savaitę kūno kultura, 2 kartus per savaite dainuoja ir šoka, ir turi dar maža baseinuką, tai eina pabraidyti. Vaikams įdomu, jie turi užsiėmimų, mažoji kiekvieną dieną turi įspūdžių, dar pastoviai atvažiuoja teatras ir rodo spektakliukus.
Patikėkit, darželį turim kieme, tai tikrai ne šiaip sau susigalvojom vežioti kasdieną i Koralus. Aišku, visur yra problemos su vietom, ir jei nebūtume jos gavę kitur, gal ir būtume vedę Buivydiškėse, o ką daugiau daryt tokioj situacijoj unsure.gif , ir tikrai greitai ir tos pačios Buivydiškės bus perpildytos ir nebepriims, nes šiuo metu siaubingai trūksta darželių. Bet jei yra galimybė vesti savo vaiką kitur, siūlau taip ir daryti 4u.gif
Papildyta:
Dar pamiršau pasakyti, kad viena pažįstama vedė ten savo dukrą , bet labai trumpą laika, tai sakė kad yra ten viena tokia auklėtoja kuri pastoviai ant vaikų šūkalioja unsure.gif
Atsakyti
Matyt,kad informacija visur vienoda,tik kas susiduria tiesiogiai,tai ir zino tiksliau.Tenka man daznai buti Buivydiskese,bendraujame su bendradarbes seima,darzelis is isores nera atkreipiantis demesi,siaip sau.O is nuogirdu apie aukletojas,tai matyt ta pati kaip ir cia diskutuojanciu mamyciu g.gif g.gif .Kad pasukauja ant vaiku,tai tiesa,bet kaip ta sukavima interpretuoti (ar vaika bardama,ar tiesiog siaip garsiai kalba).Siame darzelyje pagyvenusios aukletojos dirba nuo darzelio atsidarimo,tai reikia numanyti kiek joms metu ir kokia ju kantrybe schmoll.gif schmoll.gif.Is bedos galima lankyti,bet ziurint ko mes savo vaikui norime.Ar kad butu kazko mokomas,ar tik priziurimas.? g.gif g.gif
Nesinori kalbeti kitu vardu,bet informacijos apie si darziuka turiu:is to kiek bendraujame su seima (kuri leidzia ten savo atzalele).
Atsakyti
Kelių temukę į viršų.
Paskutiniam komentarui jau beveik metai. Norėtųsi sužinoti kokia situacija ten dabar?
Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti