Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti savo pyragus, tortus, kt. skanumynus

Rozes tai superines thumbup.gif , kaip gyvos ir lelijos irgi. Nu labai grazu good.gif O cia pirstais ta rozes lapelio krasteli isvingiojat ar kokiu pagaliuku?

Man tai iki tokio grozio dar toli. reiks pas ciupciuka eit mokyits ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 01 spalio 2008 - 21:32
Rozes krastely "pakarpau" apvaliu tusinuko kamsteliu .
Rugegele ar jau matai ? jei ne idesiu i AZ , gal ten matysi.
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 01, 22:41)
Rozes krastely "pakarpau" apvaliu tusinuko kamsteliu .
Rugegele ar jau matai ? jei ne idesiu i AZ , gal ten matysi.



Matau!!! Nu super thumbup.gif nu Jus ir mokat...
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 01, 22:05)
Na va ir mano geliukes


Cipsiuk, čia Jums user posted image

Labai graaažios gėlytės bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif . Kokį grožį Jūsų rankos daro thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif.
Atsakyti
ACIU mergaites blush2.gif
ACIU Ri Mami uz gelytes wub.gif

Pasistengus dar graziau iseina , bet sendien as be upo dariau , gal tas oras itakos turejo g.gif
Atsakyti
Del sokoladiniu roziu, jei kam idomu - INFORMUOJU
Is mano padarytos teslos (50 g. sokolado + 1 valg. saukst. medaus), gavosi tesla kaip plastelinas (gulejo saldytuve 1,5 paros), bet gal minkstoka, lapeliai visiskai nelaiko formos schmoll.gif , nukrenta doh.gif
Matyt medaus padauginau, nes dejau toki gera sauksta. Tai siandien nusprendziau jau gadinti produktus, tai gadinti.... lotuliukas.gif
Istirpinau dar 50 g. sokolado ant vandens voneles ir idejau ta mano tesla, viska sumaisiau iki vientisos mases, tai kaip ir parodyta nuotraukoje, tesla sulipo i viena gabala ir net ant metalinio bliudelio bevei neliko sokolado zymiu (pirma karta taip nebuvo). Viska vel idejau i maistine plevele ir ikisau i saldytuva. Rytoj vakare vel bandysiu daryt.
Laukit tesinio... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 01, 21:29)
Istirpdziau sokolada, ir tada  masciau kaip tas sirdeles padaryt graziai. Bandziau pilt sokolada i sviestinio popieriaus tutele, bet nepavyko, tai paemiau dantu krapstuka, saukstuku paemiau sokolado, padejau ant sviestinio popieriaus, ir piesiau taip storiau biggrin.gif bet sokolada su vandens vonele pasistacius buvau, nes labai greit stingsta sokoladas. Geriau butu kokia formele, bandziau is folijos pasidaryt, bet nieko gero is to nesigavo...o kai pradeda stingt sokoladines sirdeles, tai jas pataisau kad lygesnes butu. Ir i saldytuva.



Kokį šokoladą tirpinai?
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2008 10 02, 09:26)
Kokį šokoladą tirpinai?



Juodaji Karunos sokolada.
Atsakyti
Mergaites, jei kam idomu...

Radau kaip graziai padaryti rozes. Cia su paaiskinimais, kas nesupranta rusiskai yra nuotraukos:
http://www.izbushka....ead.php?p=24706
Atsakyti
cipsiuk laaaabai gražios gėlytės.eisiu ir aš daryt,jei mažius leis.turiu dažų visokių didis.gif didis.gif assa.gif assa.gif

inočka,lauksim tęsinio..... biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
na saunuolytes ,as tai pasigaminau gelyciu dabar gaminu katina ant torto.nelabai cia man jis gaunasi blush2.gif sestadieni kriksto sunui 3 metukai ,kai jau turesiu rezultata gatava butinai ir jums parodysiu. sekmes visoms atrandant ir israndant thumbup.gif
Atsakyti
Sokoladines rozes_TESINYS
Padariau
Ziurekit kas gavosi. blush2.gif Cia ant dantu krapstuko ir ismeigta i apelsina. Fotkinau is arciau, kad geriau pamatytumete.
Kaip pirmam kartui, tai gal visai ir nieko atrodo. Padariau tik viena, pasiziuresiu po paros ar bus minksta ar kiek kietesne. Lapeliai kol kas laiko forma.
user posted image
Atsakyti