Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(NASA @ 2008 06 03, 19:03)
Įdomu koks procentas žmonių kerpasi būtent pagal geriausio laiko kalendorių???
Ar iš vis pagal jį kas kerpasi?

kerpuosi tada, kai yra poreikis smile.gif o menulis man nesvarbu smile.gif plaukais niekad nesiskundziau... na nebent kad ju perdaug ir per greitai auga, daznai i kirpykla eiti reikia smile.gif))))))
o as kerpuosi pas Valerija, SarmaStyle smile.gif labai maloni ir gerai susitvarko su mano gana sudetingais plaukais, man patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nawal @ 2008 06 05, 16:10)
Mane irgi domina kiek pas Asta kainuoja kirpimas ir dazymas naujame salone. Fantagirou, kai apsilankysi, gal parasytum su kokios firmos priemonem ten dirba?


Žinoma, po apsilankymo parašysiu, kiek galima išsamiau wink.gif
Atsakyti
Gal žinot kur dirba Lina Žvirblytė ir kiek kainuoja kirpimas pas ją? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorelė @ 2008 06 08, 12:27)
Gal žinot kur dirba Lina Žvirblytė ir kiek kainuoja kirpimas pas ją?  ax.gif

paskaityk 5psl atgal viskas atsakyta.
Atsakyti
sestadieni kirpausi ir daziausi plaukus pas Mariu is Simonos, tai patinka man ka padare su mano plaukais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 06 09, 20:10)
sestadieni kirpausi ir daziausi plaukus pas Mariu is Simonos, tai patinka man ka padare su mano plaukais  thumbup.gif

O placiau gal galima? 4u.gif As pati dabar niekaip neissirenku pas ka kirptis g.gif Anksciau kirpaus pas Olga is Simonos, po jos man nei Rimdzius, nei Liuda is Bomondo neitiko. Tai svarstau gal vel is Simonos ka pasirinkt? Butu idomus jusu atsiliepimai. Aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2008 06 09, 20:36)
O placiau gal galima? 4u.gif As pati dabar niekaip neissirenku pas ka kirptis g.gif  Anksciau kirpaus pas Olga is Simonos, po jos man nei Rimdzius, nei Liuda is Bomondo neitiko. Tai svarstau gal vel is Simonos ka pasirinkt? Butu idomus jusu atsiliepimai. Aciu ax.gif

as anksciau irgi pas Olga kirpdavaus, super kirpeja thumbup.gif na bet teko po to eit pas kitus, nes kaip zinia ji nestuke.gif
tai buvau nuejus pas Steise, bet nepatiko man ji, nieko nei pataria nei ka (bent jau man toks ispudis susidare).. tai antra kart net nebeejau pas ja..
ejau pas Mariu (pries du menesius pirma kart buvau).. tiesa pasakius, tai kaip mane apkirpo pirma kart, tai man visai nepatiko lotuliukas.gif bet seip kirpejas man patiko, tai ir surizikavau antra kart pas ji nueiti.. si kart patiko ir kirpimas thumbup.gif apkirpo mane trumpai, grieztas kirpimas (nes man iskarpymai nepatinka), nudaze labai tamsiai mano plaukus smile.gif
jau kai pirma kart pas ji buvau, siule trumpai man plaukus nukirpt, bet kazkaip nepasidaviau, auginau.. o si kart vis tik sutikau..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 06 09, 20:45)
as anksciau irgi pas Olga kirpdavaus, super kirpeja  thumbup.gif  na bet teko po to eit pas kitus, nes kaip zinia ji  nestuke.gif
tai buvau nuejus pas Steise, bet nepatiko man ji, nieko nei pataria nei ka (bent jau man toks ispudis susidare).. tai antra kart net nebeejau pas ja..
ejau pas Mariu (pries du menesius pirma kart buvau).. tiesa pasakius, tai kaip mane apkirpo pirma kart, tai man visai nepatiko  lotuliukas.gif bet seip kirpejas man patiko, tai ir surizikavau antra kart pas ji nueiti.. si kart patiko ir kirpimas  thumbup.gif  apkirpo mane trumpai, grieztas kirpimas (nes man iskarpymai nepatinka), nudaze labai tamsiai mano plaukus  smile.gif 
jau kai pirma kart pas ji buvau, siule trumpai man plaukus nukirpt, bet kazkaip nepasidaviau, auginau.. o si kart vis tik sutikau..

Labai dziaugiuosi del jusu 4u.gif As ir svajoju apie griezta kirpima blush2.gif Gal surizikuot g.gif O jis kruopsciai kerpa ir ar paskui lengva su plaukais "draugaut"?
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2008 06 09, 21:03)
Labai dziaugiuosi del jusu  4u.gif As ir svajoju apie griezta kirpima blush2.gif Gal surizikuot g.gif O jis kruopsciai kerpa ir ar paskui lengva su plaukais "draugaut"?

na pirma kart kai mane apkirpo, tai ten nebuvo grieztas kirpimas, iskarpe plaukus, tai ir nepatiko man.. nepasakyciau, kad kruopstu buvo..
o va dabar, labai kruopsciai apkirpo.. kaip pats issireiske - kaip su kirviu nukirto lotuliukas.gif o issiplovus galva, tai paciai lygiai taip pat pavyko susisukuot kaip ir Marius susukavo.. nieko sudetingo.. man dar patare kirpcius atsiauginti, tai pakirpo taip, kad jie graziai augtu..
Atsakyti
Gal kas lanketes pas Agne is BonTon? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fantagirou @ 2008 06 06, 10:25)
Žinoma, po apsilankymo parašysiu, kiek galima išsamiau wink.gif



Ir kaip pas Astą sekėsi? : bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiaurinee @ 2008 06 10, 15:59)
Ir kaip pas Astą sekėsi?  : bigsmile.gif



Sveikos smile.gif pas Astą sekėsi taip pat gerai, kaip ir pirmą kartą smile.gif kirpo ir sukavo dar atsakingiau nei anąsyk, o sumokėjau tiek pat, t.y. už kirpimą ir dažymą 150 lt. (mano plaukų ilgis iki liemenėles užsegimo) smile.gif ryt mano sesė pas ją eis pirmą kartą smile.gif
Atsakyti