Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(Angelita @ 2008 05 27, 11:54)
Pati dazausi plaukus pas Loreta ir esu labai patenkinta nes ji labai kruopsciai dirba.Buvau pries pora dienu pas ja, tai uz mano ilgu plauku dazyma sruogelemis ji paeme tik 50 litu ir dar palikau 10 litu arbatpinigiu uz kruopstu darba.Del kirpimo tai as nezinau nes pas ja tik dazausi plaukus.LOreta dirba Fabijoniskese-Gedzydziu 27 telefonas 2702203




O kokios firmos dazais ji dazo?
Atsakyti
Užsirašiau pas meistrę Liną iš Franko salono. Žiūrėsiu rytoj, koks bus rezultatas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HelluvaGirl: 27 gegužės 2008 - 13:23
QUOTE(sunnny @ 2008 05 27, 11:34)
Tai normaliai  smile.gif
Tik va dabar paskaichiau, kad ji pabegs is Labelos.. Kazi kur smile.gif


Na ji nuo kitos savaitės perbėga į saloną netoli Lukiškių aikštės Domaševičiaus g. 5 smile.gif aš pas ją kitą savaitę eisiu antrą kartą smile.gif
Atsakyti
na va, grizau ir as is Loretos, pataise padeti, padailino galiukus ir padaze sviesiom sruogelem, dabar esu patenkinta, nes tai vienintelis variantas kas imanoma su mano garbanotais plaukais doh.gif
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 05 27, 11:27)
Ir ar ilgai reikia laukti,kai užsiregistruoji?Ar galima be registracijos pas ją?

laukti ilgai nereikia, jei nera daug uzrasymu. As uzsirasiau pries savaite, buvo ir anksciau, bet man netinka diena, tik vakaras, tai jie buna labiau uzimti. Be registracijos irgi galima eiti, bet gali buti, kad tuo metu tures kliente, ir negales priimti. Cia kaip loterija tada gaunasi, jei neturi klientes, tada pasiseke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzimute @ 2008 05 27, 15:37)
laukti ilgai nereikia, jei nera daug uzrasymu. As uzsirasiau pries savaite, buvo ir anksciau, bet man netinka diena, tik vakaras, tai jie buna labiau uzimti. Be registracijos irgi galima eiti, bet gali buti, kad tuo metu tures kliente, ir negales priimti. Cia kaip loterija tada gaunasi, jei neturi klientes, tada pasiseke  smile.gif

O šeštadieniais ji dirba arba sekmadieniais? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 05 27, 14:40)
O šeštadieniais ji dirba arba sekmadieniais? tongue.gif

ji dirba porinem dienom. Tai priklausomai nuo to kokia diena ispuola sestadienis ar sekmadienis.
Atsakyti
QUOTE(Angelita @ 2008 05 27, 11:54)
Pati dazausi plaukus pas Loreta ir esu labai patenkinta nes ji labai kruopsciai dirba.Buvau pries pora dienu pas ja, tai uz mano ilgu plauku dazyma sruogelemis ji paeme tik 50 litu ir dar palikau 10 litu arbatpinigiu uz kruopstu darba.Del kirpimo tai as nezinau nes pas ja tik dazausi plaukus.LOreta dirba Fabijoniskese-Gedzydziu 27 telefonas 2702203

Man daze truputi daugiau nei puse galvos sviesiomis srogelemis.As prasiau kad dazytu su dazais.Mano drauge daze sviesiomis sruogelemis visa galva su milteliais, tai ji sumokejo 55 litus.As pas ja uzsirasiau pries savaite nes nebuvo laisvu vietu.
Atsakyti
Isbandziau pas Asta , pasikirpau tik galus ir forma padailino, kad garbaneliu kritimas grazesnis butu, tai sumokejau 70lt.
Siaip neblogai, tik kad nieko drastisko nedariau su savo seveliura tai labai dideliu ovaciju ir neisgirsit smile.gif dirba kruopsciai, letai, manau galima bandytis ir toliau jei kainos perdaug nekils smile.gif bent jau uzsirasyti imanoma kazkiek greiciau nei pas kaikuriuos kitus specus, + 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri kerpates Salon+ Vilniuje ar Klaipedoje?Tikrai girdejau puikius atsiliepimus apie ju siuloma kosmetika:Joico,Tigi.As pati naudoju ALTERNA.Fantastika!
Atsakyti
Nu va grįžau iš Linos Franko salone. Puikiai išplovė galvą, nukirpo a la Catherine Zeta-Jones iš "Čikagos" (pati prašiau), patarė kelis variantus, kaip kirpti vėliau, žodžiu, įspūdžiai puikūs.

Žinoma, nedažiau plaukų ar itin sudėtingo kirpimo ji neatliko, bet tikrai pas ją dar eisiu.

Ai, beje, sumokėjau 90 Lt, nes mot kirpimas - nuo 80 Lt pas juos.
Papildyta:
QUOTE(Pepi @ 2008 05 28, 15:15)
Gal kuri kerpates Salon+ Vilniuje ar Klaipedoje?Tikrai girdejau puikius atsiliepimus apie ju siuloma kosmetika:Joico,Tigi.As pati naudoju ALTERNA.Fantastika!


Tai va, užvkr pas Franką nusipirkau Tigi Brunette Goddess - tokio šamp + kond gyvenime neturėjau. Unreal.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HelluvaGirl: 28 gegužės 2008 - 19:15
QUOTE(fantagirou @ 2008 05 27, 15:20)
Na ji nuo kitos savaitės perbėga į saloną netoli Lukiškių aikštės Domaševičiaus g. 5 smile.gif aš pas ją kitą savaitę eisiu antrą kartą smile.gif


Labukas,
Gal gali parasyt salono pavadinima, i kuri perbega Asta?
Atsakyti
na ką, šiandien pagaliau einu kirptis ir dažytis, o jau jaudinuosi tai kaip prieš kokias vestuves doh.gif
Atsakyti