Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

Niu ka panos, prisiskaiciau jusu atsiliepimu jau dvi temas...
Blaskiausi, niekaip negalejau apsisprest kur eit kirptis.. blush2.gif

DAbar pasiskambinau i Figaro, europoj... sakau noriu pas Toma kirptis, sako tai gerai saindien laisva blink.gif apsalau net..
Jus cia kalbat,kad daug klientu, eiles,kainos... ar cia man taip nuskilo ar nelabai kas kerpasi pas ji?
Jau siek tiek baisu unsure.gif kad negerai nukirps, o sumokesiu daug...

Maciau, pas Kesta kazkas uzsirase.... idomu bus poto atsiliepimai mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai kad figaro europoj eiles nedaznos g.gif As pas ta Toma nesikirpau, bet kitos kirpejos, pvz Erika, man labai patiko. Bent jau esu rami, kad gerai apkirps rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2008 03 03, 18:10)
Maciau, pas Kesta kazkas uzsirase.... idomu bus poto atsiliepimai  mirksiukas.gif

Aha uzsirase biggrin.gif tik dar atsibos laukti atsiliepimu nes vos ne birzelio vidury ateis eile laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina444: 03 kovo 2008 - 20:19
O kokie atsiliepimai apie Burzua Akropolyje? Visai noreciau nueiti, i zuvytes pasiziuret biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Caylee @ 2008 03 03, 18:47)
Tai kad figaro europoj eiles nedaznos g.gif  As pas ta Toma nesikirpau, bet kitos kirpejos, pvz Erika, man labai patiko. Bent jau esu rami, kad gerai apkirps rolleyes.gif


Kokia juokinga situacija... as galvojau,kad uzsirasiau pas vyra TOMA lotuliukas.gif , ateinu nei vieno kerpancio vyruko... galvoju kas cia per bajeris... gal ka sumaise administratore. O kad Toma,tai moteris net i galva neatejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Tai va, apkirpo, daug klausinejo kaip nesioju, kaip dziovinu ir t.t. Poto pradejo klausti kiek nukirpti, o KA AS ZINAU blush2.gif kiekviena kirpeja nukerpa skirtingai. Tai susiparinau ir sakau, kirpkit kaip jums atrodo... Niu tai pavare, gana trumpai nukirpo. SIaip isejau tai patenkinta, nes su difuzeriu isdziovino, o as ir taip garbane,tai graziai atrodziau wub.gif
Bet kai ryte issiploviau galva, man taip pasidaryt nepavyko... bet gal per savaite ismoksiu ax.gif Kolkas paciai nejauku su trumpa sukuosena, bet gal priprasiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2008 03 03, 15:36)
negi tave taip Rimdzius nudaze  blush2.gif  juk kazkada sakei kad atradai pati geriausia kirpeja butent Kesta o dabar rasai kad negraziai nudaze  doh.gif  o gal tu apie kita salono kirpeja rasai  unsure.gif
beje kam idomu siandien pasiskambinau i figaro salona uzsirasiau pas Kesta ir pasake kad nuo balandzio pirmos kainos pas ji vel kils  blink.gif  doh.gif



QUOTE(BElge @ 2008 03 03, 16:53)
Manau, kad ir pats geriausias meistras gali kartais suklysti. Gal nebespėja, net pastovus kainų kėlimas klientų srauto neapmažina



Taip, Rimdžius. Taip, sakiau. Bet nesu gi jo aklai įsimylėjusi ir svarbiausi man - mano pačios palaukai rolleyes.gif Ngaliu sakyti, kad negražiai nudažė. Kad negerai nudažė. Tiesą pasakius, tai ne mano sritis ir nesikišu į ją - nežinau koks turėtų būti PROFESIONALUS nudažymas, svarbiausias kriterijus man - KAD MAN PAČIAI BŪTŲ GRAŽU smile.gif Ir labai džiaugiaus, kai mūsų su Kęstu skoniai sutapo... doh.gif
Bet va šįkart man tos sruogelės - BAISUMA KAŽKOKIA blink.gif Belge teisi, manau.
Kiekvienas mes klįstam. Net darbuose, kuriuos labai gerai išmanom. Juolab, su dažymu, kai nežinai kaip plaukai sureaguos. su dažu. unsure.gif Šiaip, jau ne iš vieno stilisto,visažisto girdėjau, kad Kęstas gali puikiai parinkti tinkančią spalvą - tą jis tikrai išmano, bet kaip praktikas koloristas - nėra stiprus...
Rašiau tą dar pačioj pradžioj, prieš eidama pas jį.

Kaip manot, kenktų dabar perdažyti, dar šviesinti? verysad.gif
inau, kad eisiu pas jį. Niekada po vieno karto stengiuosi nespjauti į mestrą - ne taip jau daug jų LT yra
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2008 03 04, 10:14)
Kokia juokinga situacija... as galvojau,kad uzsirasiau pas vyra TOMA  lotuliukas.gif , ateinu nei vieno kerpancio vyruko... galvoju kas cia per bajeris... gal ka sumaise administratore. O kad Toma,tai moteris net i galva neatejo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai va, apkirpo, daug klausinejo kaip nesioju, kaip dziovinu ir t.t. Poto pradejo klausti kiek nukirpti, o KA AS ZINAU  blush2.gif  kiekviena kirpeja nukerpa skirtingai. Tai susiparinau ir sakau, kirpkit kaip jums atrodo... Niu tai pavare, gana trumpai nukirpo. SIaip isejau tai patenkinta, nes su difuzeriu isdziovino, o as ir taip garbane,tai graziai atrodziau  wub.gif
Bet kai ryte issiploviau galva, man taip pasidaryt nepavyko... bet gal per savaite ismoksiu  ax.gif Kolkas paciai nejauku su trumpa sukuosena, bet gal priprasiu  tongue.gif


Ir man paskutini karta daug nukirpo. Na bet pati kalta, labai galiukai apsiure buvo nuo menkos prieziuros. Bet siaip ,man patiko, daug kas sake, kad tinka biggrin.gif Bet irgi, taip graziai suguldyt plaukus i sona, tuos kirpcius susukuot as nemoku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2008 03 03, 15:17)
mane labai negražiai nudažė sad.gif
kai susšukavo vakar, ištiesino, tai gerai visai buvo. O šiandien , kaip pamačiau save dienos šviesoj surištais plaukais - vos nenumiriau. Ryža laputaitė sad.gif(( sruogas padarė tik viršuj ir tas šviesumas matosi tik palaidais plaukais, sušukavus tik tam tikru kampu sad.gif

Nežinau dabar.... skambiniti dabar iškart, kad perdažytų ar leisti plaukams pailsėti ir ateiti kaip visada po 1.5mėn. ir tadf sakyti, KAD DARYTŲ KĄ NORS sad.gif

Žodžiu, liūdna. Ir bijau , kad plaukai nukris po tiek eksperimentų-šviesinimų-tamsinimų sad.gif
Tuoj įsivarysiu kompleksą, kad esu pati bjauriausia klientė, kuriai neįtinka net kirpėjai žvaigždinai sad.gif(



O su kuo jisai daze tas sruogeles ir kokios spalvos jos turejo buti? Ta prasme tik isbalintos, ar ir yvestas kazkoks pigmentas. Na va, del to kartais ir sunku su tais super meistrais, nes jie padaro ymantriau, o apie tai, kad galbut kliente tures kasdien tik pora minuciu susisukuot, ar gal nemokes ta sklastyma tokiu kampu, kad viskas matytusi, pasidaryti nepagalvoja. Kada nors noreciau atvaziuoti ir nueiti pas jy, man butu super paziureti, kaip jis dirba o ne koks rezultatas (nes pati domiuosi labai dazymais). O tau siulau palaukti pora savaiteliu. Gal prasiplaus ir vel kitaip atrodys. O tuo metu siulau kasdien panaudoti kokias gaivinamasias kaukes arba placentos alieju plauku atgaivinimui ir sustiprinimui, ir jeigu jau matysi, kad kenteti nebegali tai eik ir dazykis. Is savo patirties galiu pasakyti, kad nuvargintas plaukas kartais irgi ne taip pasiema dazus, kaip turetu, todel geriau pagaivink 4u.gif Svarbiausia, kad viskas yra istaisoma thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Caylee @ 2008 03 04, 11:29)
Ir man paskutini karta daug nukirpo. Na bet pati kalta, labai galiukai apsiure buvo nuo menkos prieziuros. Bet siaip ,man patiko, daug kas sake, kad tinka biggrin.gif  Bet irgi, taip graziai suguldyt plaukus i sona, tuos kirpcius susukuot as nemoku doh.gif


Mano tai plaukuciai sake sveiki, tik kad ju labai daug ir stori - tai iskarpe gerokai ax.gif kad labiau garbanotusi.
Man vyras irgi sako,kad normaliai atrodau ir kad viskas su mano plaukais normaliai.. bet man paciai dar nejauku blush2.gif

Bet siaip skustis neturiu kuo, pati kirpykla man patiko, aptarnavimas patiko.. ir kirpeja maloni,kalbi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2008 03 01, 01:24)
Sveika gyva  smile.gif  kur prapuolus gal jau susiradai koki kita kirpeja  blush2.gif  <...> 


Vajej, didziausi sveikinimai belaukiant kudikelio 4u.gif
As kolkas dar pas ta pati kirpeja lankausi, nors ir buvau vos kelis kart tik (Vasari dabar buvau). Bandau atgauti naturalia plauku spalva, auginu apsisarvojus kantrybe biggrin.gif tai kazkur kitur blaskytis kolkas dar nesinori, o ir vasara zadu "i kurpaites sokti" tai staigmenu tikrai nereik biggrin.gif Kas del kainu tai jos siek tiek pakite, bet turbut nelygu ka darai, nzn, man pasikeite nezymiai. Bet kaip ten bebutu, veliau vistiek reikes patiketi plauka ir kam kitam, vien del palyginimo, ivairumo, kainos, o gal.. wink.gif

Geros dienos.. ar vakaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2008 03 04, 18:15)
Kristuk, ir dažyti, ir kirpti. Aš mokėdavau už abu 200 Lt (trumpi plaukai), bet dabar pabrango, berods būtų 260, nu čia Suka geriau žino, aū smile.gif
Papildyta:
už 200 buvo dažymas viena spalva, kirpimas - iškarpymas, išmakalavimas visos galvos smile.gif

Iki balandzio 1os kaina kirpimas su dazymu iki 280.00 doh.gif toliau brangs doh.gif skambinausi pries dvi dienas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(marmuazele @ 2008 03 04, 15:55)
Vajej, didziausi sveikinimai belaukiant kudikelio  4u.gif
Geros dienos.. ar vakaro smile.gif

aciukas uz sveikinimus aciuks.gif as irgi nenoriu keisti kirpejo nors ir tokios kainos smile.gif bet netaip daznai juk pagalvoji ir lankaisi pas kirpeja drinks_cheers.gif
geros dienos ir tau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina444: 04 kovo 2008 - 17:41
4u.gif
Nu ka, grizau as Michailo simpatiskas vaikinukas smile.gif Nieko ypatingo pasakyti negaliu, nieko man nepakeite, tik patrumpino plaukus ax.gif Paziuresiu kaip paskui man su jais susitvarkyti seksis g.gif
Pagire mano plauku spalva tongue.gif Pasake, kad grazus kirpimas ir jam nera cia ka daryti biggrin.gif
Kirpo, kirpo ir konstatavo, kad mano plaukai "siurprizovi" ir nera is lengvuju (ta prasme sunkoka kirpti doh.gif )
Padariau isvada, kad grisiu pas savo kirpeja (kai tik ji griz is uzsienio ax.gif ) jei ji dar dirbs unsure.gif Kerpa graziai ir su mano plaukais susitvarko thumbup.gif ir dazo irgi thumbup.gif ir sukuosenas daro thumbup.gif ir kainos thumbup.gif kirpymas 20 lt
Kada gi jinai pagaliau bus LT ?!! verysad.gif
Si karta daziau plaukus pas kita kirpeja, tai nudaze irgi thumbup.gif srogelem dviem spalvom ax.gif Net ir Michailas pagire tongue.gif
Tai va tokie reikalai ax.gif
Atsakyti