Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(charisma @ 2008 05 15, 08:50)
paskutinis karta kirpausi pas Loreta is fabijoniskiu salono, mokejau 25 lt ir nepasakyciau, kad pamaciau skirtuma nuo to, kaip mane kirpo Tomas is Ti amo ir Sugiharoj ax.gif k

as ryt irgi einu pas ja. Ziuresim koks rezultatas bus...
Papildyta:
QUOTE(HelluvaGirl @ 2008 05 14, 14:26)
Gal kas turi patirties "nuimant" juodą spalvą nuo pelenų spalvos natūralių? Galvoju tokį fintą pabandyt, kad dažyt visai nebereikėtų. Back to basics, kaipsaka  biggrin.gif Tik bijau, gal nuės, suvarys galutinai mano gležnus pečių nesiekiančius septynis plaukus...

Niekas nebandėt? Jei taip, kur, pas ką, už kiek? Ar gerai padarė?

Man daze mano pacios spalva. Rezultatu buvau labai patenkinta. Kirpeja super. Lankiausi, kol nepasake, kad su mano linkusiais garbanotis plaukais nebezino ka dar padaryti. Tokios sukuosenos, kokios noreciau (maziau pustu), nerekomendavo. Bet atspalviu parinkimas, dazu nuemimas thumbup.gif Nezinau kaip vadinasi salonas, kur ji dirba. Netoli Algirdo gatves. Ispeju, kad kainos kandziojasi. Man uz galiuku palyginima ir grifkutes pakirpima teko moket 60 Lt.
868525494 Elona
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzimute: 15 gegužės 2008 - 09:32
Ačiū, bandysiu skambintis!
Atsakyti
[quote=Dzimute,2008 05 15, 09:31]
as ryt irgi einu pas ja. Ziuresim koks rezultatas bus...
Papildyta:

parasyk po apsilankymo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 05 12, 01:08)
eisiu greit i sarma style jasinskio g.  pas NERIja,kirps karstom zirklem,gal kas pas ja kirpotes? kaip rezultatai? 4u.gif  4u.gif


Buvau pries kelis metus, kirpo paprastom zirklem. Visiskai nieko ypatingo. Is to salono as ir kolege buvom pamege Diana - konservatyvi kirpeja, bet graziai kerpa.

QUOTE(marmuazele @ 2008 05 13, 10:27)
Gal kam teko kirptis Labeloje pas ten dirbanti vaikina (kolkas nezinau vardo smile.gif) , karta maciau kaip vaikinuka kirpo, tai labai stilingai, idomu kaip su moterimis  biggrin.gif


As nesilankiau pas ji, mane is Labellos kirpo Jurate, 3 ar 4 kartus, o tas vyras dirbdavo salia, tai turejau progos stebeti jo darba. Kirpo ir daze tas merginas tikrai graziai, bet elgesys su jomis man pasirode pernelyg familiarus. Neiciau pas toki schmoll.gif

QUOTE(charisma @ 2008 05 15, 08:50)
paskutinis karta kirpausi pas Loreta is fabijoniskiu salono, mokejau 25 lt ir nepasakyciau, kad pamaciau skirtuma nuo to, kaip mane kirpo Tomas is Ti amo ir Sugiharoj ax.gif k


Paskutini karta ir as apsikirpau pas Loreta. Salonas apsiures, minimalistinis, atmosfera - baisi, o gal tik tuo metu taip nesekmingai pasitaike. Salia dirbusi kirpeja ruse gal valanda garsiai BEDAVOJO apie savo asmenines problemas, o salone buvusios moterys inirtingai dalyvavo diskusijoje. Uzkniso juodai tas bobu turgus rusu kalba.
Griztant prie reikalo - kerpa jinai super. Man labai patiko, ka padare su mano plaukais, nors atejusi pas nauja kirpeja trumpinti ir iskarpyti leidau tik minimaliai. Jokia Labellos, Sarma Style, Figaro kirpeja manes nenukirpo geriau nei Loreta. Ji ir kerpa kazkaip kitaip, nei kitos iki siol mane kirpusios kirpejos. Nuo kito galo, ar kaip cia issireiksti smile.gif
Kai ima tik 25 Lt, negaila butu ir arbatos palikti... lotuliukas.gif Kai gerai nukirps ir antra karta... smile.gif Jei tik nepasikels kainu smile.gif (pvz., Jurate is Labellos per metus kainas pakele nuo 40 iki 60 Lt uz kirpima...)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kismet: 15 gegužės 2008 - 11:09
QUOTE(kismet @ 2008 05 15, 11:06)
Paskutini karta ir as apsikirpau pas Loreta. Salonas apsiures, minimalistinis, atmosfera - baisi, o gal tik tuo metu taip nesekmingai pasitaike. Salia dirbusi kirpeja ruse gal valanda garsiai BEDAVOJO apie savo asmenines problemas, o salone buvusios moterys inirtingai dalyvavo diskusijoje. Uzkniso juodai tas bobu turgus rusu kalba.


kadangi as nematau skirtumo tarp to, kaip mane apkerpa "grazioje aplinkoje", tai ir nesuruosiu moketi uz aplinka kurioje tepraleidziu tik 2 h per kelis men schmoll.gif
be to, buvau pas Loreta 3 kartus ir niekada negirdejau "bobu turgaus" - gal tu cia taip uztaikei? lotuliukas.gif paskutinius 2 kartus isvis mes buvome su ja tik dviese salone, na dar, berods, kazkur toliau manikiuriste, ar kas g.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 05 15, 11:10)
kadangi as nematau skirtumo tarp to, kaip mane apkerpa "grazioje aplinkoje", tai ir nesuruosiu moketi uz aplinka kurioje tepraleidziu tik 2 h per kelis men schmoll.gif
be to, buvau pas Loreta 3 kartus ir niekada negirdejau "bobu turgaus" - gal tu cia taip uztaikei? lotuliukas.gif paskutinius 2 kartus isvis mes buvome su ja tik dviese salone, na dar, berods, kazkur toliau manikiuriste, ar kas g.gif


As, matyt, pataikiau, kai buvo daug zmoniu smile.gif Dirbo abi moteru kirpejos, antakiu dazytoja, "durys neuzsidare" - nuolat ejo klientes.
Esu tos pacios nuomones, kad del gero ir nebrangaus kirpimo galima pakenteti smile.gif Gerai, kad nors manes i diskusija neitrauke, nes nemegstu sneketis, kai mane kerpa ar tvarko veida. smile.gif
Atsakyti
mergaites, o kos telefonas Loretos? kerpa ji vyrus?
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2008 05 15, 11:21)
As, matyt, pataikiau, kai buvo daug zmoniu smile.gif Dirbo abi moteru kirpejos, antakiu dazytoja, "durys neuzsidare" - nuolat ejo klientes.
Esu tos pacios nuomones, kad del gero ir nebrangaus kirpimo galima pakenteti smile.gif Gerai, kad nors manes i diskusija neitrauke, nes nemegstu sneketis, kai mane kerpa ar tvarko veida. smile.gif


lotuliukas.gif o ka? gal irgi mesteltum viena kita patrima is patirties? lotuliukas.gif doh.gif as irgi nemegstu, ir dar nemegstu kai visaip pradeda klausineti ar uzveda tema, kur dirbu, ka veikiu ir pan doh.gif jeigu ir kalbu tai tik apie plaukus ir priemones plaukams g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzimute @ 2008 05 15, 10:31)
as ryt irgi einu pas ja. Ziuresim koks rezultatas bus...
Papildyta:

Man daze mano pacios spalva. Rezultatu buvau labai patenkinta. Kirpeja super. Lankiausi, kol nepasake, kad su mano linkusiais garbanotis plaukais nebezino ka dar padaryti. Tokios sukuosenos, kokios noreciau (maziau pustu), nerekomendavo. Bet atspalviu parinkimas, dazu nuemimas  thumbup.gif  Nezinau kaip vadinasi salonas, kur ji dirba. Netoli Algirdo gatves. Ispeju, kad kainos kandziojasi. Man uz galiuku palyginima ir grifkutes pakirpima teko moket 60 Lt.
868525494 Elona


Klausyk, dar turiu neaiškumą: aš taip seniai dažau savo kudlas, kad pamiršau, kokia mano natūrali spalva blush2.gif Na, turiu 15kinės fotkę, bet apšvietimas koreguoja niuansus, nesinori suklaidint kirpėjos. Tai tikriausiai neatgaudys... Bet tai negi db 2 cm atsiaugint šaknis? doh.gif Kai apatiniai šviesūs, o dažas ant viršaus - juodas? biggrin.gif

Intike permečiau, kad yra tokia "aukščiausios klasės kirpėja Elona Deltuvienė" - negali būti ta pati?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HelluvaGirl: 15 gegužės 2008 - 11:49
O pas ta Loreta reik uzsirasyt 4u.gif
Atsakyti
merginos, kurios prase manes Loretos kontaktu, parasykite savo atsiliepimus po apsilankymo bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o as vat lankiaus pas Asta is Labelos. kzkp nezinau ar kt karta eisiu pas ja. Aplinkiniai giria, mol super atrodo. BET kad man pachiai niekaip nelimpa mano nauja sukuosena, verysad.gif. Plaukai ir taip ploni, o ji dar labai iskarpe - vaizdo jokio schmoll.gif pati sau - nupasyta varna atrodau - nuskurus...nu pasiguosiu- jau savaite laiko paziuriu i veidrodi- verkt noris verysad.gif
pats kirpimas ir dazymas- be priekaistu, bet kad jis niekaip nesusigyvena su manim................ (visas malonumas kainavo 150)

siaip kirpdavausi Jasinsio Sarma style pas Jurga. suuuper ir padazo i pakerpa. tik gal pabodo stilius per tiek metu g.gif ? (dazymas ir kirpimas ~125).
Atsakyti