Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(charisma @ 2008 03 17, 13:12)
as, pagal Apvalutes, rekomendacijas daziau plaukus pas Loreta is  fabijoniskiu. tikrai patenkinta, labai gerai atitaike spalva, galiu patvirtinti, kad kruopsti moteris, dalino patarimus, ir planuoju pas ja eiti kirptis 4u.gif



Paprasysiu Loretos kontaktu i AZ, dekui!
Atsakyti
QUOTE(vabalauskiene @ 2008 05 10, 11:26)
Paprasysiu Loretos kontaktu i AZ, dekui!


parasiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alves @ 2008 05 10, 11:06)
na kaip idomu:) kiek puslapiu perziurejau, toks jausmas, kad Vilniuje tik 3-4 salonai ir keleta kirpeju... ir cia visi tik ten eina?
as noriu pakeisti kirpeja, galvojau cia kokiu patarimu gauti:) bet nustebau  wink.gif
anksciau lankiausi salone Vipart, tikrai buvau labai patenkinta, bet dabar man tiesiog perbrangu. ar yra tokiu kas buna ne tik Labeloje ir pas Sukos reklamuojama vyruka? cool.gif na ner pas mane lishnu 300 lt..smile.gif

suka jo nereklamuoja. suka tik kerpasi ir dažosi. būkit geros, neikit pas jį - ir taip sunku per tas eiles laiką gauti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(3vil @ 2008 05 08, 15:39)
vis dar patenkinta kirpimu?  mirksiukas.gif  jei taip, gal isduotum, kiek viskas kainavo? ieskau naujos kirpejos ir kad kaina nesikandziotu, o asta nemazai pliusu cia forume gauna smile.gif


Taip, esu vis dar labai patenkinta, tiek spalva, tiek kirpimu, beje ir aplinkiniu sulaukiu daug pagiru del savo seveliuros blush2.gif
mano plaukai ilgi, taigi uz dazyma visos galvos, bei kirpima as sumokejau 190 Lt, galvojau bus daugiau, man si kaina yra priimtina, taigi eisiu pas Asta dar ir dar mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės. Ruošiuosi kirptis iš ilgų plaukų į tokį kirpimą
user posted image
Nenorėčiau laukti eilėje kokį mėnesį ir norėčiau,kad nebūtų labai jau brangų tai kokią kirpėją patartumėte tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(El Mar @ 2008 05 11, 15:03)
Sveikutės. Ruošiuosi kirptis iš ilgų plaukų į tokį kirpimą
Nenorėčiau laukti eilėje kokį mėnesį ir norėčiau,kad nebūtų labai jau brangų tai kokią kirpėją patartumėte tongue.gif

Bet tai parasyta, kad tu is Argentinos g.gif Ar cia tik siaip? biggrin.gif
Atsakyti
Čia šeip irnesakyk.gif irnesakyk.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
va merginos ir as taip laukiu, gal kas gales patarti nel;abai jau brangia kirpeja:) isduokit paslapti PLEASE
taigi ne visos einat i salonus kur Suka praso neieti :-p
Atsakyti
eisiu greit i sarma style jasinskio g. pas NERIja,kirps karstom zirklem,gal kas pas ja kirpotes? kaip rezultatai? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 12 gegužės 2008 - 01:08
zinoma, kad yra lb. geru kirpeju vilniuje. tik panasu, kad sia tema reiktu pavadinti rimdziaus gerbejos, o ne Geriausi kirpejai Vilniuje. puikiai kerpa simonos salone.
Atsakyti
mergaites, gal zinot gera kirpeja, kad sukuosena padarytu Akropolio Sarma in style?? flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(wwitalija @ 2008 05 12, 16:00)
zinoma, kad yra lb. geru kirpeju vilniuje. tik panasu, kad sia tema reiktu pavadinti rimdziaus gerbejos, o ne Geriausi kirpejai Vilniuje. puikiai kerpa simonos salone.




o cia kur? ir kokios kainos, jei gali smile.gif

tema - tai jo:) gerai pasakei bigsmile.gif
Papildyta:
axa, cia kur laisves pr? ten skaiciau irgi brangoka, nuo 100 a ne?
Atsakyti