Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(eglincia @ 2008 04 25, 15:48)
...dabar glaovju gla emsti tas karstas zirkles ir eit kur nors kitur apsikirpt...seniau lankydavausi simonoj,labai patiko,galvoju grizt...ka manot?


Labai patiko 'Somonoj', bet isejei is ten.. g.gif
Papildyta:
klaidele taisau "Simonoj"
Atsakyti
tiesiog norejosi pakeisti,kazkur nauja isbandyt tas zirkles ,nes simonoj to nera...o daba atsiauginau galima idomesne sukuosena pasidaryt,bet paskambinau,ten labai su laiku komplikuota,kazkoks nebent mantas naujas,bet nezinau as jo,tai pabijojau ir uzsirasiau vel i karstas zirkles lotuliukas.gif
Atsakyti
Pasiskaičiau gerų atsiliepimų apie Labela, tai ir susigundžiau išbandyti, kirpausi ir dažiausi pas Asta nu tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas. 100 metuy neuzeinejau, ziuriu vis tos pacios snekos, aisku apie rimdziu vis snekat, nesenei 7 as salonas jaksto gatvej atsidare tai jau ji kazkas reklamuoja, as kur dabar dirbu tai irgi mergos nuo kompo nenuseda vis savo sikinyka reklamuoja, va kada asa savo salono atsidarysiuu irgi cia reklamuosiu smile.gif bet tokia reklama mazai padeda, tai kad labai nesistenkit. gal jus pakonsultuot del salonu?
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2008 04 26, 21:36)
Labas. 100 metuy neuzeinejau, ziuriu vis tos pacios snekos, aisku apie rimdziu vis snekat, nesenei 7 as salonas jaksto gatvej atsidare tai jau ji kazkas reklamuoja, as kur dabar dirbu tai irgi mergos nuo kompo nenuseda vis savo sikinyka reklamuoja, va kada asa savo salono atsidarysiuu irgi cia reklamuosiu smile.gif  bet tokia reklama mazai padeda, tai kad labai nesistenkit.  gal jus pakonsultuot del salonu?


Labai jau visi tavo pasisakymai per daug drastiski. Kitus tik kritikuoji, o ka pats sugebi neparodai. Gal laikas parodyt savo darbus, kad mes galetume ivertinti, o tada jau pasnekesim ir apie kitus???
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2008 04 26, 21:53)
Gal laikas parodyt savo darbus, kad mes galetume ivertinti, o tada jau pasnekesim ir apie kitus???


As ir mano seimyniskiai ivertinom savo galva biggrin.gif ,pas Roberta kerpames bigsmile.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabele @ 2008 04 27, 00:03)
As ir mano seimyniskiai ivertinom savo galva  biggrin.gif ,pas Roberta kerpames  bigsmile.gif  tongue.gif

Pas kuri Roberta?
Atsakyti
Kaip suprantu pas sita forumo dalyvi robertaslt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo body: 27 balandžio 2008 - 16:47
Pas sita ax.gif Anksciau rasiau apie tai, nesilankau sitoj temoj nuolat, vat vel uzsukau ir prie progos sakau, kad tikrai robertas kerpa biggrin.gif Man bei mano vyrui patinka, pas ji lankomes bigsmile.gif
Atsakyti
pasiskaiciau jusu rekomendacija ir nuejau sestadieni pas Toma is europos figaro...pavarysiu reklamos biggrin.gif kolegos siandien darbe nepazino, visi gyre kad labai grazu...as pati nerealiai patenkinta...is mano ilgu ir nusiurusiu plauku padare tumpucius, asimetriskas kirpimas, tvarkytis lengva, issiploviau galva truputi vasko ir viskas bigsmile.gif galiu vaikscioti tvarkingais plaukais kaip gera mergyte, galiu pasiausti ir buti su ragiukais...zodziu kita karta vel eisiu pas toma wub.gif
kas turi kita megstama kirpeja sakys kad cia reklama, bet cia tiesiog mano ispudziai...vienas kirpejas visiems niekada netiks, kita mergina gal bus nepatenkinta tomos darbu, sakys, kad bloga kirpeja, o as gal nuejus pas jos megstama kirpeja nesusizaveciau jos darbu, taip kad nesipykit, tegu buna tos reklamos, gal ta reklama kazkam pades atrasti megstama kirpeja wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal zinote kur dirba Maksas Tarelkinas, kokios pas ji kainos... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, nu va, tesiant pokalbius apie Labella, apsilankiau pirma karta, buvau pas Asta, ir tikrai likau patenkinta.... Pati mato kokia spalva reikia parinkt, kaip apkirpt, tikrai mato pagal zmogu.... Vienu zodziu - apsilankyti tikrai verta thumbup.gif
Atsakyti