Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

Sveikutes,

turiu iki peciu plonus ir stipriai iskarpytus plaukus, kaip tik ruosiuosi pas kirpeja, dazniausiai kirpdavausi pas Andriu is Figaro, tai negaliu sakyti kad nepatenkinta, visada graziai pakirpdavo,plaukas graziai krisdavo, tik kad vis taip pat. Dabar galvoju pabandyti pas Michaila is Tony and Guy. Gal galite patarti ar verta bandyti?
Atsakyti
Sveikutės. Vakar apsilankiau pas Astą iš Labellos smile.gif tai patiko tiek kirpimas, tiek dažymas, tiek tai, kad ji patarė kaip prižiūrėt, kaip geriau džiovinti plaukus, kad gražiai kristų ir t.t. Taip pat parinko serumą pagal mano plaukus. Žodžiu, dėkui toms, kas ją rekomendavo. Tikrai eisiu dar ir kitą kartą smile.gif
Atsakyti
O koki plaukuciai pas tave? ir kiek kainavo kirpimas ir serumas?


QUOTE(fantagirou @ 2008 04 11, 08:44)
Sveikutės. Vakar apsilankiau pas Astą iš Labellos smile.gif tai patiko tiek kirpimas, tiek dažymas, tiek tai, kad ji patarė kaip prižiūrėt, kaip geriau džiovinti plaukus, kad gražiai kristų ir t.t. Taip pat parinko serumą pagal mano plaukus. Žodžiu, dėkui toms, kas ją rekomendavo. Tikrai eisiu dar ir kitą kartą smile.gif

Atsakyti
QUOTE(kinderiuke @ 2008 04 11, 09:20)
O koki plaukuciai pas tave? ir kiek kainavo kirpimas ir serumas?



Mano plaukai ilgi, šiek tiek iškarpyti, tai nieko iš esmės nekeičiau, tik formą man padailino, ir kirpčiukus gražiai šonu nukirpo.
Plaukų spalva buvo klaiki, nes vis per rudą raudonas atspalvis išlysdavo, tai dažė kelias rudas spalvas sumaišius, kad atrodytų natūraliau ir sakė, jog po kelių dažymų man pavyks galutinai natūralumą išgauti. Tai už kirpimą ir dažymą sumokėjau 150 lt.
Serumas kainavo 79 lt. - nemažai, bet manau, jo ilgam užteks, be to, jis skirtas kaip tik man, t.y. tiesinantis plaukus, drėkinantis galiukus ir apsaugantis nuo džiovintuvo karščio. smile.gif ji pati vakar tokiu man plaukus ištepė, parodė, kiek reikėtų dėti ir pan. tai patiko man plaukai po jo smile.gif
Atsakyti
Atsiliepimas si Figaro Savanoriu smile.gif
Kirpeja - Irena
Plaukus nudaze, tinkamai parinko spalva, pakirpo dailiai.
Nors is kirpyklos isejau, ne itin patenkinta... visgi aplinka kazkokia ne super....
Taciau... siandien ryte, issiploviau galva, ir net nustebau, kaip neitiketinai gerai plaukas gula, spalva dienos sviesoje - tokia kokios tikrai norejau smile.gif
Kirpimas ir dazymas 140 lt.
Atsakyti
Mergaites, o kur Labella randasi ir su kokios firmos dazais ten dazo?ar ilgai reikia laukti eilese? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglee @ 2008 04 10, 14:27)
Sveikutes, o gal kuri is jusu esat buvusios Rutos studijoj Vilniuje? Pasidalinkit atsiliepimais, jei tokiu turit  ax.gif  Aciux  smile.gif

Sveika 4u.gif

Jau turbūt 3 metai kerpuosi ir dažausi Rūtos studijoje pas Kristiną thumbup.gif Pasitikiu, nuolat be baimės atsiduodu į jos rankas, nuoširdžiai pataria, pasiūlo, darbas profesionalus, o ir pati labai miela, išeinu kaip ant sparnų clap.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 03 31, 17:06)
pasidalinsiu  savo patirtim: man geriausia is visu meistru plaukus nudaze Loreta is fabijoniskiu salono, tikrai pataike ir su atspalviu ir paciu dazymu, ir naudoja plauka tausojancius dazus, zodziu  drinks_cheers.gif  eisiu pas ja uz 2 sav. kirptis - paziuresim, sake, kad po jos rankos labai pradeda augti plaukai, kaip tik ko man reikia cool.gif  ziuresim bigsmile.gif

gal jau praejo tos 2 savaites? mirksiukas.gif
as pas Loreta daziausi viena karta - likau patenkinta, tik kad siaubingai ilgai daze - 3 valandas doh.gif mano senoji kirpeja per tiek laiko ir apkirpdavo ir dazydavo ir sukuodavo.
vel arteja reikalas dazytis ir kirptis, mastau ar visais tikslais kreiptis i Loreta.. Laukiu atsiliepimu.
Atsakyti
Gal kas buvo salone Matrix pas kirpeja Toma

Kaip ar patiko kokie atsiliepimai blush2.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
as ir mano vyras lankomes pas kirpeja Beata pilaites kirpykloje, pradzioje pilaites, kur yra La BAMBA ir vairavimo mokykla, tikrai labai gera kirpeja.. dirba su nuostabiom priemonem.. mano plaukai iki puses nugaros, tai as dazau ir kerpu, dar kokia kauke uzdeda ir labai graziai visada sutvarko - isdziovina, tai sumokejau paskutini karta 110 Lt, ankscaiau po 80 mokedavau, bet viskas po biski brango.. taciau verta.. tikrai visada griztu patenkinta ir pasitikinti savimi.. ax.gif
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2008 04 12, 16:04)
Mergaites, o kur Labella randasi ir su kokios firmos dazais ten dazo?ar ilgai reikia laukti eilese?  4u.gif



Labella vienuolio g.14 cool.gif eilės nepasakyčiau, kad ilgos, bet turbūt pailgės po supermamų biggrin.gif aš paskambinau rodos penktadienį tai man pasiūlė trečiadienį, bet aš pati dar taip anksti negalėjau biggrin.gif tai užsirašiau penktadieniui. O dėl dažų tai nežinau net, neklausiau. Priemonės REVLON ar kažkas panašaus.. pirkau iš ten šapūną , nenuplaunamą balzamą ir plaukų kaukę blondinėms, neleidžia pagelst plaukams. Laabai patinka, plaukai faini būna thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kas lankėtės Sarma Style Jasinskio g-vėje ir darėtės nauja paslauga –kirpimu karštomis žirklėmis. ?
sakykit, ar tai tiesiog pakirpimas, ar tai jau skaitosi kirpimas, na šukuosenos kirpimas?
ar ten tiesiog už tuos Paslaugos kaina – 60 - 85 Lt pakerpa galiukus ir tiek?

ačiū 4u.gif
Atsakyti