Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(Ievullka @ 2008 04 02, 19:55)
Čia ankščiau pagyrų susilaukė Valiera iš Zorazos. Norėčiau ir aš prisidėti. Tikrai nuostabus meistras thumbup.gif Kaip tik šiandien buvau pas jį ir po ilgų paieškų pagaliau suradau kirpėją, pas kurį tikrai sugrįšiu dar kartą bigsmile.gif  Labai patiko salono atmosfera. Na vienu žodžiu vertas pagyrų.


Kokios kainos, eiles dideles?
Atsakyti
QUOTE(BElge @ 2008 04 02, 22:54)
Kokios kainos, eiles dideles?

Kainos normalios. 80lt. Užsirašiau prieš savaite, bet galmėjo ir ankščiau.
Šiaip Zoraza man patiko labiau nei Tony and Guy, nes pastatajams aptarnavimas per daug dirbtinai malonus. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2008 04 02, 09:47)
noriu kažko panašaus
user posted image


panasiai mane apkirpo/nudaze Stasys is Pylimo 11, tik asimetriskai, vienas sonas trumpai kitas pan.kaip foto smile.gif Man super patiko
Atsakyti
Pries kelias dienas buvau Pas K.Rimdziu. Vienos spalvos dazymas+iskarpymas=300 lt. Bet galiu pasakyti, kad nieko ypatingo nepadare, niekas nepastebejo, kad buvau kirpykloj doh.gif
Atsakyti
Buvau uzsirasiusi pas Rimdziu kai pasake,kad ilgiems plaukams dazymas ir kirpimas 350lt ir nebejau....bliam pagailo man tiek babkiu.Dabar nezinau pas ka eiti....
Atsakyti
O kur ta Zoraza? kur Urbonaviciute?
Atsakyti
Kokioje kirpykloje isgirtoji Loreta is Fabijoniskiu dirba? gal kas tel nr turit?
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2008 04 03, 14:32)
Kokioje kirpykloje isgirtoji Loreta is Fabijoniskiu dirba? gal kas tel nr turit?

o ne namie ji dirba? unsure.gif
Atsakyti
Buvau nuejusi pas Toma is Figaro (Europos PC), prisiklausiusi geru atsiliepimu biggrin.gif
ir ka gi, nieko stebuklingo ... Arba per daug tikejausi lotuliukas.gif
Mano plaukai plonuciai, tai juos pakarpe ir viskas tuom pasibaige.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

na ka, kirpejo,kuris man patiktu,ieskojau laabai ilgai doh.gif
veikiausiai todel,kad noriu tureti grazius,ilgus kirpcius biggrin.gif
taigi man laabai patiko kirpejas andrius is habitus kirpyklos (netoli tauro kalno) , na tikrai super meistras, bent jau kirpcius kerpa idealiai biggrin.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o kur ta loreta rasti ax.gif ,gal kas info...
man tai patinka Vytas is simonos mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2008 04 03, 15:32)
Kokioje kirpykloje isgirtoji Loreta is Fabijoniskiu dirba? gal kas tel nr turit?

As jau ankscaiu rasiau bet dar karta galiu pakartoti.Si karta mobilu
Loretos tel+37061305888
Atsakyti