Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(lienusia @ 2008 03 26, 19:04)
labukas,
parasyk, jei netingesi, kaip tau seksis pas Asta mirksiukas.gif , nes ir as vis audziu minti pas ja uzsirasyt, tai butu smagu suzinot, ar likai patenkinta jos atliktu darbu? mirksiukas.gif


Būtinai parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
tai dar susimatysim nes as irgi ta diena biggrin.gif 10val.

o čia *saulyte klausė kur dažytis tai jeigu nori natūraliai atrodyti eik pas Gvidą Visunitoje prie Europos.
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2008 03 26, 11:52)
Dabar susimaisiau, internete paziurejau labelos adresa tai raso jaksto 13. tai koks gi is tirkuju?

Anksciau buvo Jaksto dabar Vienuoliu g. As buvusi Mindaugo kliente,o MB ir dabar lankosi pas Minde.
Papildyta:
QUOTE(Blondie @ 2008 03 26, 11:47)
Ačiū...  4u.gif

Prasau! Tik jei eisi pas Aliona,aiskiai papasakok jai apie visus savo norus smile.gifsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(RUDOJI @ 2008 03 26, 20:05)
Būtinai parašysiu mirksiukas.gif


Sekmes TAU!!! 4u.gif , labai laksiu tavo pasakojimo, beje ka darysi su plaukais - dazysi ar kirpsi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bronele @ 2008 03 26, 19:10)
tai dar susimatysim nes as irgi ta diena biggrin.gif 10val. 


Tai kad mano laikas jau gerokai po pietų bigsmile.gif
QUOTE(lienusia @ 2008 03 26, 19:29)
Sekmes TAU!!! 4u.gif , labai laksiu tavo pasakojimo, beje ka darysi su plaukais - dazysi ar  kirpsi? ax.gif

aciuks.gif
Aš ir dažysiu, ir kirpsiu, šiaip labai kardinaliai keistis nesiruošiu ax.gif Bet vistiek informuosiu, kaip sekėsi ir kokie įspūdžiai 4u.gif
Atsakyti
uzsirasiau balandzio 5 d. pas Mariu is Simonos smile.gif na ziuresim kaip cia mano plaukus pakirps ir padazys.. as plaukus auginu, tai labai nebus kur reikstis biggrin.gif bet vistiek..
Atsakyti
QUOTE(bronele @ 2008 03 26, 21:10)
tai dar susimatysim nes as irgi ta diena biggrin.gif 10val. 

o čia  *saulyte klausė kur dažytis tai jeigu nori natūraliai atrodyti eik pas Gvidą Visunitoje prie Europos.



o kokios kainos pas Gvida?
Atsakyti
na, kai buvo trumpesni plaukučiai tai 70 už kirpimą, ber paskutinį kart paėmė 90 tipo jau prie ilgaplaukių... doh.gif o dažymas žinokit nepamenu... apie 200 sumokėdavau už dažymą ir kirpimą.
Atsakyti
va atradau Visunitos tinklapį, na tai kainos kandžiojasi g.gif
vien tik už dažymą paklot 200 Lt man per brangu schmoll.gif
ieškosiu pigiau, na jau nors už 100 Lt kur...
ot laikai atėjo...košmaras doh.gif
Atsakyti
sveikos! o kokie atsiliepimai apie ZORAZOJ dirbanti kirpeja?(vyras bet vardo nepamenu) blush2.gif
Atsakyti
sveikos gal kas lankėtės kirpykloj žalgirio g. 95 pas Rasą?
Atsakyti
uzsirasiau balandzio 8 dienai i Labela pas Asta kirpimui ir dazymui blush2.gif ziuresim kaip man seksis,nes ilgi plaukai,bet isseke taciau vistiek bijau nutrumpinti g.gif
Atsakyti