Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Geriausi kirpejai Vilniuje
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
esimol
taigi ta kirpeja Jurga , siandien buvau ir suzinojau, o del reklamos, tai kas kaip mano, svarbu, kad kirpeja patiktu, ir dar salonas jaksto gatveje 4u.gif
loti
na as tai galvojau pasidovanosiu sau ejima i simonalux. turejau dazytis ir kirptis...geriau jau nebuciau ejusi, suplojau beveik 500litu, nudaze dar puse bedos(daze sruogomis, tai kai plaukai susukuoti, tai nieko, o jau kai pakeldavau , tai atrodydavo, kad tos sruogos nuaugusios), o kirpimas, tai baisus....dar kai susukuota nieko visai atrode, o kai issiploviau galva blink.gif nelygus kirpimas islindo. tiesa, kirpeja jurgita... schmoll.gif
po 2ju savaiciu ejau VDG taisyti plauku... doh.gif
lienusia
QUOTE(loti @ 2008 03 28, 20:02)
na as tai galvojau pasidovanosiu sau ejima i simonalux. turejau dazytis ir kirptis...geriau jau nebuciau ejusi, suplojau beveik 500litu, nudaze dar puse bedos(daze sruogomis, tai kai plaukai susukuoti, tai nieko, o jau kai pakeldavau , tai atrodydavo, kad tos sruogos nuaugusios), o kirpimas, tai baisus....dar kai susukuota nieko visai atrode, o kai issiploviau galva blink.gif  nelygus kirpimas islindo. tiesa, kirpeja jurgita... schmoll.gif
po 2ju savaiciu ejau VDG taisyti plauku... doh.gif
*

vat tau ir super prabangus salonas, o kaip buna g.gif
RUDOJI
Va va, aišku, užjaučiu, kad taip nenuskilo console.gif Bet pasitvirtino vieno meistro žodžiai, kad yra labai nemažai salonų, užsikėlusių kainas, prisistatančių kaip super ultra liux salonai ir meistrai, o po jų reikia taisyti klaidas, kurios ne per kartą išsitaiso g.gif doh.gif
lienusia
QUOTE(RUDOJI @ 2008 03 28, 23:44)
Va va, aišku, užjaučiu, kad taip nenuskilo console.gif Bet pasitvirtino vieno meistro žodžiai, kad yra labai nemažai salonų, užsikėlusių kainas, prisistatančių kaip super ultra liux salonai ir meistrai, o po jų reikia taisyti klaidas, kurios ne per kartą išsitaiso g.gif  doh.gif
*

siaip dabar su gerais kirpejais tai tikrai deficitas, nes zinau, kad i labai gerus ir gan brangius salonus , pvz. kaip ''Figaro'' priima kirpejas is visikai nekokiu kirpykleliu, pvz . kaip Vizija, nes nera kam dibrt, o paskui ir atsitinka tokios situacijos kaip Quote parase schmoll.gif
robertaslt
idomu buru i jus paziuret po simonos salono? nejaugi taip viskas blogai. o gal jus tiesiuog perdaug atsilike suprast paskutines tendencijas. bet vistiek idomu
RUDOJI
QUOTE(robertaslt @ 2008 03 28, 23:53)
idomu buru i jus paziuret po simonos salono? nejaugi taip viskas blogai. o gal jus tiesiuog perdaug atsilike suprast paskutines tendencijas. bet vistiek idomu
*

Man taip pat būtų idomu mirksiukas.gif Tačiau, manau, kad kirpėjas - meistras, turi ne tik pagal paskutines mados tendencijas visas kirpti, o ir atsižvelgti į klientą (koks jis, kaip atrodo ir t.t.), aptarti tai, kas bus daroma bei, jei gerokai keičiamas kirpimas, apšviesti, kaip papraščiau plaukučius tvarkytis pačiai smile.gif Žinoma, klientė, taip pat turėtų įvertinti meistro siūlomas permainas ar tai atitinka jos stilių, gyvenimo būdą ir t.t. ir įvertinti ar norės ir sugebės išlaikyti kirpimą, formą, šukavimą cool.gif
Bet jei meistras tik "meistras" tada jau kita kalba biggrin.gif Tokių, manau, yra kiekvienoje srityje. O ar šis atvejis būtent blogo meistro atvejis, nežinia mirksiukas.gif
Aš asmeniškai nesu ta, kuri bėga, skuba ir spėja paskui madą, todėl ir kirpykloje nenoriu ekstremalių pokyčių, žinau, ko noriu ir kas man tinka, bet yra žmonių, kurie vis dar neatrado savojo stiliaus flirt.gif
loti
gaila, kad nenusifotografavau po SIMONOSLUX doh.gif

Papildyta:
o robertaslt atsakau, kadangi gyvenu siaip tai ne lietuvoje, o cia atvaziavau, tiesiai sviesiai sakau, pigiau susitvarkyti plaukus, galiu pasakyti, kad kirpimas tikrai nebuvo kaip sakote 'pagal paskutines tendencijas'....tai buvo paprastas plauku 'nukarpymas' ir tiek... blink.gif
lienusia
nezinau, as apie sukuosenu mada manau kaip ir apie rubu - nesvarbu kad tai DABAR yra populiaru ir madinga, bet jeigu tau tai visiskai netinka, ne prie veido ir tu atrodai juokingai, tai kam daryt is saves sou, . zmogus ir su rubais, ir su sukuosena, turi jaustis gerai, patogiai, o tada ir atrpodys ir madingai, ir gerai, nes jis tuo metu PASITIKES SAVIMI!!!
TOKIA MANO NOUMONE
okirpeju tikrai nepaprasta profesija, nes jis vistiek turi jausti zmogu, matyti kas jam tinka, kas ne, o ne varyt pagal save... g.gif ,kad dabar tokia kirpimo tendencija, ir as taip darysiu...
man su kirpejais nesiseka, nes kiek sutikau, visiem paaiskinu ko noriu (o kazko ypatingo tikrai niekada nenoriu blush2.gif ), o jie pagal save vistiek apkerpa, ir iseinu visada as nepatinka rezultatu, nors i akis jiems to nedristu pasakyt
loti
QUOTE(lienusia @ 2008 03 29, 14:47)
nezinau, as apie sukuosenu mada manau kaip ir apie rubu - nesvarbu kad tai DABAR yra populiaru ir madinga, bet jeigu tau tai visiskai netinka, ne prie veido ir tu atrodai juokingai, tai kam daryt is saves sou, . zmogus ir su rubais, ir su sukuosena, turi jaustis gerai, patogiai, o tada ir atrpodys ir madingai, ir gerai, nes jis tuo metu PASITIKES SAVIMI!!!
TOKIA MANO NOUMONE
okirpeju tikrai  nepaprasta profesija, nes jis vistiek turi jausti zmogu, matyti kas jam tinka, kas ne, o ne varyt pagal save... g.gif ,kad dabar tokia kirpimo tendencija, ir as taip darysiu...
man su kirpejais nesiseka, nes kiek sutikau, visiem paaiskinu ko noriu (o kazko ypatingo tikrai niekada nenoriu blush2.gif ), o jie pagal save vistiek apkerpa, ir iseinu visada as nepatinka rezultatu, nors i akis jiems to nedristu pasakyt
*

buna kirpeju, kuriems ir aiskinti nereikia ko tu nori, jie patys nuostabiausiai parenka, kas tau tinka, deja ne mano atvejis sio paskutinio apsilankymo metu, dar paaiskini kaip kirpti, dar paprasai, kad daug nekarpytu, o vis tiek padaro nekaip nori... unsure.gif
tai dar gerai buna, kad apkerpa ne taip kaip nori, bet tau tinka, o kai nukerpa ir du menesius negali i save ziureti ph34r.gif
o kirpejai tai as irgi nesakau, vis tiek jau po visko, kam dar cia nervus sau gadintis...tiesiog ten nebegriztu ir tiek.. schmoll.gif
kazkaip labai jau nusivylusiai parasiau tongue.gif
MintBubble
Pasiskaičiau ir aš nusprendžiau pasidalinti įspūdžiais smile.gif Toms, kurios turi ilgus plaukus tai tikrai siūlyčiau išbandyti kirpėją Rūtą iš Salon+. Aš pas ją kerpuosi jau 3 metus ir dar niekad nebuvo taip, kad apkirptų ar nudažytų, o po to man nepatiktų ar negalėčiau susitvarkyt. Šiaip ji labai faina ir tikrai įsiklauso į kliento norus ir pati pasiūlo, pataria. Daug kartų pas ja kirpau ir įvairius kirpčiukus bei iškarpymus ir dar nė karto nenusivyliau. Iš pradžių draugės negalėdavo patikėti, kad rytais neturiu praleist daugybės laiko prie veidrodžio, nes kirpimas visada gražiai krenta vien išplovus galvą thumbup.gif Sėkmės visoms atrandant savo kirpėją 4u.gif
muzika 74
Sveikos mergaitės smile.gifŠiandien apsilankiau grožio studijoj "Dervinga"pas Jurgitą,pasidariau lengvą cheminį sušukavimą ir likau labai patenkinta( o ir mano vyrui labai patiko.....hihi ).Na kaip ir pavasariu sušviete,taigi norėjosi kažkokių kardinalių pokyčių.....žinot,jau esu kogero nuolatinė "Dervingos"klientė....hihi :)Labai jau Jurgitos atsakingas požiūris į savo darbą ir klientus....super,super,super...o ir kainos visai padorios,susimokejau tik 70 lituku bigsmile.gif tiesa dar nusipirkau iš jų priemonių savo naujajai čiukosenai....hihi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
_Magnolija_
sveikos! o kiek kirpimas ir dazymas kainuoja Labeloj pas Asta? ax.gif
Žm❤nytė
QUOTE(muzika 74 @ 2008 03 29, 18:42)
Sveikos mergaitės smile.gifŠiandien apsilankiau grožio studijoj "Dervinga"pas Jurgitą,pasidariau lengvą cheminį sušukavimą ir likau labai patenkinta

labas, sakyk, kokio ilgio tavo plaukai?
ir su kokiom priemonem ta chemini dejo, nes as irgi noriu blush2.gif
ar tikrai nenudegina? blush2.gif

ir kiek laiko uztruko, nes aš su mažium savo.... reikia kažkaip į 2 valandas įsisukt. ax.gif
muzika 74
mano plaukai vidutinio ilgio,po cheminio liko iki pečių....hihi smile.gif Naudojo jei neklystu Goldwell firmos priemones bigsmile.gif Likau tikrai patenkinta,nes buvo atsibode kiekviena diena plautis ir tvarkytis plaukus lotuliukas.gif Užtrukau tikrai neilgai...susuko plauka,užtepė kažko,pasedėjau 15min.,nuplovė.dar užtruko fiksažas kokių 10 min ir viskas...išplove plauka,išdžiovino ir viskas mirksiukas.gif Jei jau vyrui buvo nenuobodu,tai patikėk..... biggrin.gif Turi jie ir savo internetinį puslapį
www.dervinga.lt užsuk,ten yra visi jų duomenys thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
mokka
QUOTE(_Magnolija_ @ 2008 03 27, 17:58)
sveikos! o kokie atsiliepimai apie ZORAZOJ dirbanti kirpeja?(vyras bet vardo nepamenu) blush2.gif
*

Valerij Gigevič, jei apie tą patį. Geras meistras, dėmesingas, o ir šiaip įvairiausių konkursų nugalėtojas, beje ir šiemet auksines žirkles gavo
Žm❤nytė
QUOTE(muzika 74 @ 2008 03 30, 20:41)
mano plaukai vidutinio ilgio,po cheminio liko iki pečių....hihi  smile.gif Naudojo jei neklystu Goldwell firmos priemones  bigsmile.gif Likau tikrai patenkinta,nes buvo atsibode kiekviena diena plautis ir tvarkytis plaukus lotuliukas.gif Užtrukau tikrai neilgai...susuko plauka,užtepė kažko,pasedėjau 15min.,nuplovė.dar užtruko fiksažas kokių 10 min ir viskas...išplove plauka,išdžiovino ir viskas  mirksiukas.gif Jei jau vyrui buvo nenuobodu,tai patikėk..... biggrin.gif Turi jie ir savo internetinį puslapį
www.dervinga.lt užsuk,ten yra visi jų duomenys thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

aciu thumbup.gif registruojuos cool.gif
inetuke
Gal kas nori pas L. Žvirblyte balandžio 4 d. 18.30, dažymas ir kirpimas? Jei ka rašykit.
suka
QUOTE(muzika 74 @ 2008 03 29, 19:42)
Sveikos mergaitės smile.gifŠiandien apsilankiau grožio studijoj "Dervinga"pas Jurgitą,pasidariau lengvą cheminį sušukavimą ir likau labai patenkinta( o ir mano vyrui labai patiko.....hihi ).Na kaip ir pavasariu sušviete,taigi norėjosi kažkokių kardinalių pokyčių.....žinot,jau esu kogero nuolatinė "Dervingos"klientė....hihi :)Labai jau Jurgitos atsakingas požiūris į savo darbą ir klientus....super,super,super...o ir kainos visai padorios,susimokejau  tik 70 lituku  bigsmile.gif tiesa dar nusipirkau iš jų priemonių savo naujajai čiukosenai....hihi 4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Reklama cool.gif
muzika, kiek jums ta Jurga moka už tokį parašinėjimą/ Ar šiaip draugė yra gera? bigsmile.gif
Jei gerai moka, tai, pasakyk, kad ir aš galiu va taip parašinėti. Dar ir telefoną dervingos įdėsiu už papildomą mokestį bigsmile.gif
ingutis
QUOTE(MintBubble @ 2008 03 29, 17:56)
Pasiskaičiau ir aš nusprendžiau pasidalinti įspūdžiais  smile.gif Toms, kurios turi ilgus plaukus tai tikrai siūlyčiau išbandyti kirpėją Rūtą iš Salon+. Aš pas ją kerpuosi jau 3 metus ir dar niekad nebuvo taip, kad apkirptų ar nudažytų, o po to man nepatiktų ar negalėčiau susitvarkyt. Šiaip ji labai faina ir tikrai įsiklauso į kliento norus ir pati pasiūlo, pataria. Daug kartų pas ja kirpau ir įvairius kirpčiukus bei iškarpymus ir dar nė karto nenusivyliau. Iš pradžių draugės negalėdavo patikėti, kad rytais neturiu praleist daugybės laiko prie veidrodžio, nes kirpimas visada gražiai krenta vien išplovus galvą  thumbup.gif Sėkmės visoms atrandant savo kirpėją  4u.gif
*

kiek tau kainuoja apsilankyti pas ta kirpeja?
charisma
pasidalinsiu savo patirtim: man geriausia is visu meistru plaukus nudaze Loreta is fabijoniskiu salono, tikrai pataike ir su atspalviu ir paciu dazymu, ir naudoja plauka tausojancius dazus, zodziu drinks_cheers.gif eisiu pas ja uz 2 sav. kirptis - paziuresim, sake, kad po jos rankos labai pradeda augti plaukai, kaip tik ko man reikia cool.gif ziuresim bigsmile.gif
Žm❤nytė
QUOTE(inetuke @ 2008 03 31, 12:01)
Gal kas nori pas L. Žvirblyte balandžio 4 d. 18.30, dažymas ir kirpimas? Jei ka rašykit.
*

o kiek kainuotu su ilais plaukais?

gal noreti.... šiaip planuoju cheminy susivaryt rolleyes.gif
NASA
QUOTE(suka @ 2008 03 31, 14:55)
Reklama  cool.gif 
muzika, kiek jums ta Jurga moka už tokį parašinėjimą/ Ar šiaip draugė yra gera? bigsmile.gif 
Jei gerai moka, tai, pasakyk, kad ir aš galiu va taip parašinėti. Dar ir telefoną dervingos įdėsiu už papildomą mokestį  bigsmile.gif
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Siūlau ir Jums užsukti,manau sutarsit dėl atlygio lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Beje aš irgi (pagal rekomendacijas iš čia )kerpuosi pas Jurgita ir tik gerai atsiliepiu apie ją.Dabar auginu plaukus,taigi rečiau užsuksiu kirptis ..........nebent galiukus,bet manikiūrą tik tenai,nes dar + pilingą prie manikiūro daro,kuo labai nustebino kitur niekas nesiūlė.......o kosmetologo paslaugas renkuosi Labeloje biggrin.gif Dirbu centre taigi viskas šalia patogu
Angelita
QUOTE(charisma @ 2008 03 31, 17:06)
pasidalinsiu  savo patirtim: man geriausia is visu meistru plaukus nudaze Loreta is fabijoniskiu salono, tikrai pataike ir su atspalviu ir paciu dazymu, ir naudoja plauka tausojancius dazus, zodziu  drinks_cheers.gif  eisiu pas ja uz 2 sav. kirptis - paziuresim, sake, kad po jos rankos labai pradeda augti plaukai, kaip tik ko man reikia cool.gif  ziuresim bigsmile.gif
*

Na butinai parasyk kaip tau su plauku augimu po Loretos nes as pas ja tik dazusi plaukus.
Ieva-Pieva
eisiu ir aš kudlų trumpint. auginau, bet kažkaip netinka unsure.gif , noriu iki pečių.
belieka apsipręsti pas ką ir kirpčius paaugint. pretendentai čiupinėti mano plaukuoseną:
Toma iš Figaro europoj
Tomas iš Divines
Benas iš Rūtos studijos

g.gif
Caylee
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2008 04 01, 19:20)
eisiu ir aš kudlų trumpint. auginau, bet kažkaip netinka  unsure.gif , noriu iki pečių.
belieka apsipręsti pas ką ir kirpčius paaugint. pretendentai čiupinėti mano plaukuoseną:
Toma iš Figaro europoj
Tomas iš Divines
Benas iš Rūtos studijos

g.gif
*

Pas Tomus biggrin.gif nebuvau, bet Benas visai patiko.

Reikia ir man jau pasitrumpint galiukus...Bet sikart noriu visai paprastai, be jokiu kirpciu. Nemoku priziuret as ju unsure.gif
Ieva-Pieva
QUOTE(Caylee @ 2008 04 01, 19:21)
Pas Tomus biggrin.gif  nebuvau, bet Benas visai patiko.

Reikia ir man jau pasitrumpint galiukus...Bet sikart noriu visai paprastai, be jokiu kirpciu. Nemoku priziuret as ju unsure.gif
*

o kokios spec. priežiūros reikia kirpčiams? biggrin.gif
kas patiko Beno darbe?
MintBubble
Kirpimas priklausomai nuo plauku ilgio 50-70lt, na o su dazymu ir kaukem iki 200lt, priklausomai nuo to ar tonuoja (na as dazniausiai plauku pagrinda dazau keliais rudais atspalviais, tada kirpimas geriau isryskeja) ar daro kokias nors sruogeles ir t.t. 4u.gif
Ieva-Pieva
noriu kažko panašaus
user posted image
ingutis
QUOTE(MintBubble @ 2008 04 01, 22:54)
Kirpimas priklausomai nuo plauku ilgio 50-70lt, na o su dazymu ir kaukem iki 200lt, priklausomai nuo to ar tonuoja (na as dazniausiai plauku pagrinda dazau keliais rudais atspalviais, tada kirpimas geriau isryskeja) ar daro kokias nors sruogeles ir t.t.  4u.gif
*

aciu uz atsakyma ax.gif
charisma
QUOTE(Angelita @ 2008 04 01, 16:42)
Na butinai parasyk kaip tau su plauku augimu po Loretos nes as pas ja tik dazusi plaukus.
*

parasysiu drinks_cheers.gif kaip tau pas ja dazymas? ax.gif
Caylee
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2008 04 01, 20:33)
o kokios spec. priežiūros reikia kirpčiams?  biggrin.gif
kas patiko Beno darbe?
*

na reikia unsure.gif as kai visiska tingine sitoj srity, tai issiplaunu, isdziovinu ir varau, o ten dar graziai dziovint juos reikia ir blabla doh.gif nors as apie tuos kirpcius, kur siek tiek ant sono, tai pas mane jie visada bele kaip budavo biggrin.gif

Man patiko, kad is mano jau gerokai nuaugusiu plauku grazu kirpima suformavo, dailiai labai krentanti
Ievullka
Čia ankščiau pagyrų susilaukė Valiera iš Zorazos. Norėčiau ir aš prisidėti. Tikrai nuostabus meistras thumbup.gif Kaip tik šiandien buvau pas jį ir po ilgų paieškų pagaliau suradau kirpėją, pas kurį tikrai sugrįšiu dar kartą bigsmile.gif Labai patiko salono atmosfera. Na vienu žodžiu vertas pagyrų.
BElge
QUOTE(Ievullka @ 2008 04 02, 19:55)
Čia ankščiau pagyrų susilaukė Valiera iš Zorazos. Norėčiau ir aš prisidėti. Tikrai nuostabus meistras thumbup.gif Kaip tik šiandien buvau pas jį ir po ilgų paieškų pagaliau suradau kirpėją, pas kurį tikrai sugrįšiu dar kartą bigsmile.gif  Labai patiko salono atmosfera. Na vienu žodžiu vertas pagyrų.
*

Kokios kainos, eiles dideles?
Ievullka
QUOTE(BElge @ 2008 04 02, 22:54)
Kokios kainos, eiles dideles?
*

Kainos normalios. 80lt. Užsirašiau prieš savaite, bet galmėjo ir ankščiau.
Šiaip Zoraza man patiko labiau nei Tony and Guy, nes pastatajams aptarnavimas per daug dirbtinai malonus. doh.gif
Joa
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2008 04 02, 09:47)
noriu kažko panašaus
user posted image
*

panasiai mane apkirpo/nudaze Stasys is Pylimo 11, tik asimetriskai, vienas sonas trumpai kitas pan.kaip foto smile.gif Man super patiko
nez
Pries kelias dienas buvau Pas K.Rimdziu. Vienos spalvos dazymas+iskarpymas=300 lt. Bet galiu pasakyti, kad nieko ypatingo nepadare, niekas nepastebejo, kad buvau kirpykloj doh.gif
Latelle
Buvau uzsirasiusi pas Rimdziu kai pasake,kad ilgiems plaukams dazymas ir kirpimas 350lt ir nebejau....bliam pagailo man tiek babkiu.Dabar nezinau pas ka eiti....
Latelle
O kur ta Zoraza? kur Urbonaviciute?
Latelle
Kokioje kirpykloje isgirtoji Loreta is Fabijoniskiu dirba? gal kas tel nr turit?
Ieva-Pieva
QUOTE(Latelle @ 2008 04 03, 14:32)
Kokioje kirpykloje isgirtoji Loreta is Fabijoniskiu dirba? gal kas tel nr turit?
*

o ne namie ji dirba? unsure.gif
vabalauskiene
Buvau nuejusi pas Toma is Figaro (Europos PC), prisiklausiusi geru atsiliepimu biggrin.gif
ir ka gi, nieko stebuklingo ... Arba per daug tikejausi lotuliukas.gif
Mano plaukai plonuciai, tai juos pakarpe ir viskas tuom pasibaige.
juli_ma_ni
sveikutes 4u.gif

na ka, kirpejo,kuris man patiktu,ieskojau laabai ilgai doh.gif
veikiausiai todel,kad noriu tureti grazius,ilgus kirpcius biggrin.gif
taigi man laabai patiko kirpejas andrius is habitus kirpyklos (netoli tauro kalno) , na tikrai super meistras, bent jau kirpcius kerpa idealiai biggrin.gif 4u.gif 4u.gif
*Avril*
o kur ta loreta rasti ax.gif ,gal kas info...
man tai patinka Vytas is simonos mirksiukas.gif thumbup.gif
Angelita
QUOTE(Latelle @ 2008 04 03, 15:32)
*

As jau ankscaiu rasiau bet dar karta galiu pakartoti.Si karta mobilu
Loretos tel+37061305888
*Avril*
QUOTE(Angelita @ 2008 04 03, 17:47)
As jau ankscaiu rasiau bet dar karta galiu pakartoti.Si karta mobilu
Loretos tel+37061305888
*

o ji namuose dirba...ar yra konkretus adresas kirpyklos ax.gif
Angelita
Ji dirba kirpykloje kuri randasi daugiauksciame name Fabijoniskese.Kirpyklos telefonas 2702203.Adreso mintinia nezinau bet jei pasakmbinsi i kirpykla tai butinai tau paaiskins.
nez
QUOTE(Angelita @ 2008 04 04, 08:07)
Ji dirba kirpykloje kuri randasi daugiauksciame name Fabijoniskese.Kirpyklos telefonas 2702203.Adreso mintinia nezinau bet jei pasakmbinsi i kirpykla tai butinai tau paaiskins.
*

o, kokios kainos pas ja?
Latelle
QUOTE(Latelle @ 2008 04 03, 14:45)
O kur ta Zoraza? kur Urbonaviciute?
*

g.gif
*Avril*
QUOTE(Angelita @ 2008 04 04, 08:07)
*

aciu, 4u.gif cia turbut priesais iki parduotuve mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.