Įkraunama...
Įkraunama...

Hidrocefalija-smegenu vandene

QUOTE(linele.m @ 2009 06 03, 11:56)
Aciu  4u.gif kartais isiverkti padeda  mirksiukas.gif man tik vienos nakteles dazniausiai reikia  smile.gif Rudaake matai pas mus biski kita situacija, mes ne Lietuvoje, tai cia atvirksciai gydytojai negazdina dazniausiai jiems viskas ok doh.gif as pati sunerimusi del sunaus sveikatos ir raidos. Jis visai neatpilinejo VISAI iki 3.5 men ir vertesi nuo pilviuko ant nugarytes 2 men,o dabar to nedaro. Nesivarto, nezaidzia su zaislais, nesedi nei apkamsytas , jam jau 7 men ir savaite. Visa tai kelia man nerima, bijau praziopsoti kazka svarbaus ko veliau negalesime istaisyti  verysad.gif
Tikrai tikiu,kad jis sveikas yra ,o jei ne tai tikrai bus  smile.gif nemazai jau mums teko visko per tuos 7 menesius smile.gif


raida gal sutrikus, tikrai, bet nemanau, kad kazkas bus rimto, labai linkiu geru naujienu wink.gif stiprybes ir tikejimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2009 06 03, 11:37)
raida gal sutrikus, tikrai, bet nemanau, kad kazkas bus rimto, labai linkiu geru naujienu wink.gif  stiprybes ir tikejimo  4u.gif


Aciu 4u.gif jums taip pat mirksiukas.gif
Atsakyti
Oho, kiek čia visko įvyko...Linele, stiprybės jums ir sveikatytės vaikučiui! 4u.gif Viskas bus gerai, išauš ta giedra dienelė,. Kaip ir Rudaakė sako, tikėkim, kad mūsų leliai sveiki. Ir aš tuo tikiu. Ir kai sako aplinkiniai, kad mano mergytei blogai su regėjimu, aš sumastau ką atsakyt...Kad dar mažytė, kad visi pažvairuoja, kol maži...Ir kantriai laukiu tos dienos, kada pagaliau mums atliks tyrimukus ir bus aišku, kas ir kaip...Ir kas benutiktų, mes vistiek mylėsim savo vaikučius wub.gif
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2009 06 05, 20:39)
Oho, kiek čia visko įvyko...Linele, stiprybės jums ir sveikatytės vaikučiui! 4u.gif  Viskas bus gerai, išauš ta giedra dienelė,. Kaip ir Rudaakė sako, tikėkim, kad mūsų leliai sveiki. Ir aš tuo tikiu. Ir kai sako aplinkiniai, kad mano mergytei blogai su regėjimu, aš sumastau ką atsakyt...Kad dar mažytė, kad visi pažvairuoja, kol maži...Ir kantriai laukiu tos dienos, kada pagaliau mums atliks tyrimukus ir bus aišku, kas ir kaip...Ir kas benutiktų, mes vistiek mylėsim savo vaikučius  wub.gif

Noreciau pasakyti, kad jei vaikas zvairuoja iki 9 menesiu, tai abejoju, kad tas zvairumas praeis. Mano bernas jau 2 metus nesioja akinukus. tikrintis sugalvojom kai vaikui buvo metai. aisku man buvo sokas, nes pasake, kad jis turi toliaregiste, tai yra visiskai nieko nemato is arti. dabar praejo 2 metai, as dziaugiuosi, nes yra pagerejimu ir yra timybe, kad ateity nenesiuosim akiniu, Gygytoja sake, jog ko anksciau vaikas pradeda nesioti akinius, to greiciau pasviksta. As labai tikiuosi, kad viskas bus gerai ir pas jus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(danika @ 2009 06 08, 13:44)
Noreciau pasakyti, kad jei vaikas zvairuoja iki 9 menesiu, tai abejoju, kad tas zvairumas praeis.


Mano mergina žvairavo iki metų. Nebežvairuoja.
Atsakyti
sveikos,
mamytes priimkit ir mus i savo gretas
man bliovimo stadija ka tik gryzom is gydytoju, kaip visada nieko gero ir nieko blogo
atrodo neblogai , tas pasakymas man jau blink.gif
net nezinau ka pasakyti verysad.gif
linkiu siprybes visoms, ir kantrybes blush2.gif wub.gif wub.gif
laikykites
norejau paklausti kiek masazai lopselio gatvej kaune kainuoja?
gal kas zinot?
Atsakyti
sveikos, mes jaqu grizom is sanatorijos thumbup.gif mums labai patiko, proceduru daug ivairiausiu apturejom, mano mazute labai sukatyvejo, neber tokia pasyvi, labiau viskuo domisi, daug daugiau juda, ir garsu daugiau leidzia. Visi mus apziureje gydytojai sake, kad viskas su ja gerai, partako ji turi, tik letesne mergyte ir neskuba, bet visa laika juda i prieki po truputi thumbup.gif
na, as jau pati manau, kad mes tikrai esam sveikos, nors is gentiku atsakymas dar tik birzelio 25d, bet manau kad viskas bus gerai.

i sanatroroja siaip priima nuo 1 metu, jaunesnius opriima isimties tvarka smile.gif as labai fdziaugiuosi, kad sita proga pasinaudojom

sekmes visoms mamytems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 06 09, 09:04)
i sanatroroja siaip priima nuo 1 metu, jaunesnius opriima isimties tvarka smile.gif  as labai fdziaugiuosi, kad sita proga pasinaudojom
sekmes visoms mamytems 4u.gif


Džiaugiuosi už jus, labai smagu girdet tokias naujienas thumbup.gif
O mum visai reikalai sustoję, i lopšelio gatvę nepriėmė, nes mes ankstyvąją korekciją praėję savo poliklinikoj, tai nebent rudenį priims doh.gif. Mankštų irgi negalima, nes mums tas prakeiktas FP uždėtas...tai pati, kiek sugebu tiek pajudam ir pasimasažuojam švelniai...
Dėl raidos testo, atsakymo nepasakė, tik numykė, kad nieko baisaus...jokių dokų negavau...Dėl sanatorijos išvis niekas neaišku, gydytoja tyli, na, ryt važiuosiu ir viską išsiaiškinsiu, nebepatinka man nei tvarka mūsų gydymo įstaigose, nei mažuliukų priežiūra sad.gif. O neduok die, dėl skiepų, jei pagal kalendorių nespėji, tai jau skambina, lyg kokie bomžai būtume ir vaiku nesirūpintume doh.gif.
Jau pradedu nerimauti, kad klinikose kai atsigulsime, bus tokia pat betvarkė...o aš ne iš tų karingųjų, norisi viską gauti civilizuotai ir kultūringai sad.gif. Artimieji jau perspėja, kad reiks kišt į kišenę, kad visus tyrimus atliktų...sad.gif Ot, dasigyvenom... cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2009 06 09, 10:58)
Džiaugiuosi už jus, labai smagu girdet tokias naujienas  thumbup.gif
O mum visai reikalai sustoję, i lopšelio gatvę nepriėmė, nes mes ankstyvąją korekciją praėję savo poliklinikoj, tai nebent rudenį priims  doh.gif. Mankštų irgi negalima, nes mums tas prakeiktas FP uždėtas...tai pati, kiek sugebu tiek pajudam ir pasimasažuojam švelniai...
Dėl raidos testo, atsakymo nepasakė, tik numykė, kad nieko baisaus...jokių dokų negavau...Dėl sanatorijos išvis niekas neaišku, gydytoja tyli, na, ryt važiuosiu ir viską išsiaiškinsiu, nebepatinka man nei tvarka mūsų gydymo įstaigose, nei mažuliukų priežiūra sad.gif. O neduok die, dėl skiepų, jei pagal kalendorių nespėji, tai jau skambina, lyg kokie bomžai būtume ir vaiku nesirūpintume  doh.gif.
Jau pradedu nerimauti, kad klinikose kai atsigulsime, bus tokia pat betvarkė...o aš ne iš tų karingųjų, norisi viską gauti civilizuotai ir kultūringai sad.gif. Artimieji jau perspėja, kad reiks kišt į kišenę, kad visus tyrimus atliktų...sad.gif Ot, dasigyvenom... cry.gif  cry.gif  cry.gif

niu mes klinikose gulejom nieko nedaviau ir viskas buvo oki wub.gif aisku yra tokiu gydytoju kur reikia paklaust nesivargina patys papasakoti kaip kas, nepergyvenkit viskas bus ok, mum irgi su klubais bedeliu yra tai pati manksti kiek moku blush2.gif
viskas po maza zingsnely y prieky wub.gif wub.gif
laikykites wub.gif
Atsakyti

mamytes, gal zinot kokia yra tarppusrutulinio tarpo ir skilveliu matmenu norma?
aciu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidusiuke: 09 birželio 2009 - 19:47
QUOTE(vaidusiuke @ 2009 06 09, 20:46)
mamytes, gal zinot kokia yra tarppusrutulinio tarpo ir skilveliu matmenu norma?
aciu wub.gif

ne skilveliu turejau omeny doh.gif o IT trumpina ten lyg interkulerinis tarpas kaskas tokio mirksiukas.gif
mamkos gal zinot?
Atsakyti
Labutis visoms 4u.gif mes vakar buvome klinikose pas Ragaisi ir mums nutrauke vaistukus clap.gif yahoo.gif tik liepe stebeti ar neatsiras kokiu nors pozymiu bet is visos sirdies tikiuosi kad neatsiras doh.gif
Atsakyti