Įkraunama...
Įkraunama...

Žirmūnai: Žirniukas

Gal galite "apšviesti" situaciją 4u.gif Kaip su priėmimu ir lopšelio/darželio kokybe g.gif ? Iš anksto ačiū
Atsakyti
Sveiki, gal kas žino, ar "Žirniuke" yra lopšelis, ar priimtų vaiką nuo 1,5 metų?
Ačiū
Atsakyti
Sveikos mamytes, noriu visas ispeti apie lopseline grupę Žirmūnų lopšelyje-darželyje "Žirniukas" - tikrai nepatariu ten leisti savo vaikiuko!!! Mano sunelis ten išbuvo 2 dienas. Auklėtojos visai nekompetetingos ir apskritai turbūt be išsilavinimo, jau nekalbant apie elementarias vaikų psichologijos žinias. Aš tiesiog esu pakraupusi ju bendravimu su vaikais! mus priėmė kažkokia auklėtoja Olga, atėjus pasiimti vaiko buvau tiesiog pašiurpinta jos elgesio su jais. Išgirdau jos monologą vaikams - "tu kaip sriubą valgai! žiūrėk į lėkštę! vėl apsipylei!!! tu nieko visiškai nesugebi! vaikų galvos palenktos prie lėkščių, beveik pačioj sriuboj, vaikai persigandę, ašaros akyse" - pasiėmiau savo vaiką ir daugiau ten net kojos jo nebus... ar kieno nors 1.5 metų vaikas puikiai valgo sriuba? ar jis privalo mokėti valgyti, ar ji privalo jį išmokinti, ar ji negalės jo perrengti jeigu ir apsilaistys? be to mano vaikas į lauką buvo išvestas su tapkėm!!! ir po to tom pačiom tapkėm, pilnom smėlio sėdėjo grupėje.
Žodžiu mamytės turėkit galvoje "Žirniukas" - ne jūsų vaikams!
Atsakyti
Prie mano namu vienintelis rusiskas darzelis, dabar nezinau ka daryti, gal yra kitokiu nuomoniu?
Atsakyti
Na, man jau vien jo teritorija baisi, dažnai eidavom vakare pasivaikščiot, pažaist ant smėlio to darželio teritorijoj, tai ten pilna jaunimėlio, kuris geria alų ir nenustebčiau radusi kokį švirkštą doh.gif O jei vaikas ras blink.gif Man išorinė aplinka pasirodė labai nesaugi, nes pastatas ant kalno, o tvoroj skylės- vaikiukai gali išsirident ir nė nepastebės... Į vidų nė nėjau schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė @ 2005 04 09, 17:28)
Gal galite "apšviesti" situaciją 4u.gif Kaip su priėmimu ir lopšelio/darželio kokybe g.gif ? Iš anksto ačiū


.Yra darzelyje lopseline grupe. Pries pora menesiu ten uzrasiau savo maze. Nuo rudens turetu buti dvi naujos lopselines grupes. Taciau, ar vesiu ten savo vaika, labai abeboju, nes kaip jau ir minejo bviena mama, darzelio kieme istisai, net ir dienos metu renkasi vietine jaunoji fauna ir geria stipru alu, kartais ir pasimusa, tvorose skyles, yra aplinkiniuose namuose gausu kaciu kerbeju, tad kates nuolat eina atlikineti reikalus i smelio dezes... Darzelis buves rusiskas. Vedeja dar dabar kalba rusiskai. aukletojos turetu buti dvikalbes, nes grupes itariu bus misrios. Tame dar nematyciau nieko blogo, bet butent aplinka, o itariu ir grupes nepasizymi tvarka ir svara... Tad nors darzelis ir labai arti, butu tikrai patogu, dar nezinau, ka darysim su savo mazyle:)

Atsakyti

Siaubas, o mums tas darželis pasirodo pagal gyvenamą vietą priklauso, dar galima rinktis Ramunėle, eisiu apie ją pasiskaityt, tikiuosi bus geresni atsiliepimai.
Iš vis nesuprantu, kaip galima tokiom auklėtojom dirbt su vaikais, gal turėtų tėveliai kažkoki skundą parašyt ir atleistų auklėtojas kurios taip dirba.
O ką daryt jei kitur vaiko nepriims, nes tas darželis jam nepriklauso?

Atsakyti
QUOTE(Vetrune @ 2006 04 07, 10:54)
Siaubas, o mums tas darželis pasirodo pagal gyvenamą vietą priklauso, dar galima rinktis Ramunėle, eisiu apie ją pasiskaityt, tikiuosi bus geresni atsiliepimai.
Iš vis nesuprantu, kaip galima tokiom auklėtojom dirbt su vaikais, gal turėtų tėveliai kažkoki skundą parašyt ir atleistų auklėtojas kurios taip dirba.
O ką daryt jei kitur vaiko nepriims, nes tas darželis jam nepriklauso?

na, ir kaip sekesi susirasti darzeli g.gif
Atsakyti
QUOTE(jureta. @ 2006 05 14, 16:44)
na, ir kaip sekesi susirasti darzeli  g.gif



Sveiki, mes užsirašėm į Ramūnėlę Žirmūnų 10. Susirašinėjau su mamomis kurių vaikučiai ten lanko, tai visai neblogi atsiliepimai.
Atsakyti
mamos, darzelyje yra pokyciu - nauja direktore, buvau uzsukus, maloniai pabendravom, uzrase i lietuviu grupe, pakalbejau su kitomis mamomis, vaikai noriai lanko darzeli, skanus maistas, aukletoja taip pat maloni. o aplinka tai tikrai siaip sau g.gif na, matysim, jei nepatiks reiks kazka daryti...
Atsakyti
Noriu pasidalint džiaugsmu smile.gif
Bet iš pradžiu mano istorija... Gyvenu Siaures miestelyje, Žukausko gatveje,mano mažiui beveik 2 4u.gif 4u.gif Atejo laikas eit i darba, šalia tik Žirniukas schmoll.gif Ka daryt? Nuejau... bigsmile.gif Ir maloniai nestebau.... Ne del aplinkos aisku- ji tikrai baisi, bet del naujos direktores ( kaip suprantu buvo kaskokia kita...)Ji pilna energijos, geru ideju ir labai tiki kad pastatys ta vargseli ant koju. Kaskaip uzsikreciau nuo jos-bandysiu vest maziu ten...Ypac kad zada atidaryt lietuviuku lopseli thumbup.gif Aukletoja pasirodo irgi labai maloni-jauna svelni mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mamytės. As vasaros metu kai dar tik gimė mano dukrytė, sedėjau ir klausiausi kaip auklėtoja bendrauja su vaikai. Tikrai baisu blink.gif Vaikų - vos 8, o ji su jeis vos susitvarko. Kalbos maždaug tokios:"visi ateinat ir stovit čia. Dabar tu ir tu eini suptis, jus 2 einat pasėdėti ant kelmuko, o kiti pasiimat pagaliukus ir paišot tą ir tą..." Ar gi gali vaikai kuriems po 4 5 metukai išsėdėti ramiai?! schmoll.gif Juk tam ir išeina, kad padukti. Žodžiu- nusiviliau. Kai atėjo laikas mano mažulę užrašyti - tai jokių konkrečių atsakymų neišgirdau. Paklausiau nuo kokio amžiaus galima pradėti lankyti - ats. kai norėsit, tai tada. g.gif Ir labai abėjoju, ar vaikučius ten gerai prižiūri, sudariau įspudį kad jie ten kaip kariuomenei, viskas pagal nurodimus g.gif
Atsakyti