Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidimų kambariai

Parasykite, kur lankotes, o kur patinka/ nepatinka.

Mes kol kas buvome tik akropolio Euroopoje, dar zinom Malvina ir MAUGLI.

Gauname nuolat sms, kad KAUNE Delano sekmadieniais vyksta renginukai vaikams, gal kas zinote, ar Vilniuje kas nors vyksta?

Prasom dalintis informacija drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man irgi tai aktualus klausimas, norėčiau daugiau sužinot tokius renginukus vaikam... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(teresik @ 2008 02 08, 15:05)
Man irgi tai aktualus klausimas, norėčiau daugiau sužinot tokius renginukus vaikam... drinks_cheers.gif

Uz 25 lt. (45min) galima apsilankyti "Kidy Gym"
Atsakyti
QUOTE(jovial @ 2008 02 09, 13:31)
Uz 25 lt. (45min) galima apsilankyti "Kidy Gym"



Kidy gyme tik tai tam skitru laiku,mes lankeme bet pvz nuo1m iki 2 laikas nuo12iki13val tai mum cia kaip tik ispola miegoti:(
Europoje ir mes lankomes kiekviena syki eidami i Akropali kokius 40min pabunam o poto atsiboda ax.gif
Atsakyti
Dar yra Pasilaiciuose Vilniuje Nykstukas, buvom, bet su mano dar 3 metuku neturinciais vaikais ten nera ka veikt, nepritaikyta tokiems maziems.
Renginukai savaitgali vyksta su sokiais pokiais Dvarkiemi ant Traku kelio, rekomenduoju thumbup.gif
Dar kartais nueinam i Zioga BIG'e, kai nera ka rinktis, tai ten visai gerai.
Jei ne mase vaiku, kurie kaip nutruke nuo pavadelio ir mato tik save, butu neblogai Europa-opa, bet....
Atsakyti
mes atradome Europoj vaiku kambari picerijos patalpose, jeigu pataikai savaitgali ne ant pietu, ten labai saunu thumbup.gif didele ciuozykla, didelis kamuoliuku baseinas, antras aukstas su kliutimis, kur gali lipti ir tevai su mazesniaisias. Super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tatli @ 2008 04 04, 18:43)
Kidy gyme tik tai tam skitru laiku,mes lankeme bet pvz nuo1m iki 2 laikas nuo12iki13val tai mum cia kaip tik ispola miegoti:(
Europoje ir mes lankomes kiekviena syki eidami i Akropali kokius 40min pabunam o poto atsiboda ax.gif

O ka ten aplamai galima veikti vaikam? Vistiek už tokia kaina tai gal ir užsiemimai sugalvoti?
Atsakyti
tai taip, Kidygyme vyksta uzsiemimai vaikams. Uzsiemimus veda kineziterapeutes. thumbup.gif
Atsakyti
Mums Kauno Akropoly nepatiko, erdve didele, o pasirinkimas mazas... Mole geresnis.. Megoj nebuve..
Atsakyti
O mes dar Akropoli atradom 2 aukste kur boulingas,kinas,yra kavine Bravarija tai ten irgi yra zaidimu kambarys veikia iki22.As ten nebuvau palikus nes mum tik1ir3 tai ji priziureti reikia nors ten priziuri ir skatino mus kad paliktumem,bet drauge savo 2ir 7men berniuka paliko mazdaug 1ir30min pakol valgem jam labai patiko.Manau galima ir i kina nueiti ramiai ten turetu priziureti vaika
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2008 04 05, 23:00)
Dar yra Pasilaiciuose Vilniuje Nykstukas, buvom, bet su mano dar 3 metuku neturinciais vaikais ten nera ka veikt, nepritaikyta tokiems maziems.
Renginukai savaitgali vyksta su sokiais pokiais Dvarkiemi ant Traku kelio, rekomenduoju thumbup.gif
Dar kartais nueinam i Zioga BIG'e, kai nera ka rinktis, tai ten visai gerai.
Jei ne mase vaiku, kurie kaip nutruke nuo pavadelio ir mato tik save, butu neblogai Europa-opa, bet....

Jei turi omeny ,,Nykstuku pasauli" - mes ten sventem 5 m. mergytes gimtadieni, tai mano 2 m. neturinciai mergelei oi kiek buvo dukimo lotuliukas.gif Aisku, teko visur is paskos lipt, begt ir aukscio bijanciai mamytei verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pelele @ 2008 04 20, 20:07)
Jei turi omeny ,,Nykstuku pasauli" - mes ten sventem 5 m. mergytes gimtadieni, tai mano 2 m. neturinciai mergelei oi kiek buvo dukimo  lotuliukas.gif Aisku, teko visur is paskos lipt, begt ir aukscio bijanciai mamytei  verysad.gif


Ir as sutinku - mazam vaikui sioje kavineje veiklos nera per daugiausia, bet tikrai yra. Beje vaikui iki 2 metu - zaidimai nemokami. smile.gif Tik man asmeniskai butu sunku, jei ne vyresnele dukra, nes is tikruju maziuka is visur reikia traukti, o suaugusiam lipti i koki vamzdi ne itin patogu smile.gif .

Siaip as laikau save vaiku zaidimo kambariu zinove.
Pakomentuosiu kai kuriuos.

Vilniaus Impuls klube (Kareiviu g.) - dukros pats mylimiausias kambarys. wub.gif Privalumas - vaiku labai nedaug, valanda - 2lt (su narystes kortele), be jos - 3 lt. Priima vaikus nuo 2 metuku. thumbup.gif Veiklos aisku ne tiek kiek Euroopoje, bet pakankamai smile.gif .Vaikus priziuri aukle. Tik vat kaip uztaikysi - kartais vaikui visa laika tenka buti vienam (nebuna kitu vaiku), bet jei buna - bent maniske visados susidraugauja. smile.gif O dar - jokio maisto ten negalima, vandenuko duoda.

Vilniaus Euroopa - man nelabai, NYkstukas tikrai geresnis. Euroopoje vaiku kruvos, jokios tvarkos. Viena karta vamzdyje buvo ... prikakota. g.gif

Malvinoje dukra buvo tik karta, sakyciau tiksliai atitinka ju reklama - ramiu mergaitisku zaidimu kambarys. Berniukams nelabai ten butu ka veikti.

Kauno Akropolio vaiku kambarys - niekam tikes, veiklos labai nedaug, - tiek maziukams, tiek didelems. Dukra ten nenoriai pasilieka. Daugiausia ten masineliu, i kurias pinigelius mest reikia.

Kauno Megiukas - neblogas, beje ten tikrai daug veiklos patiems maziausiams (tik zaisliuku nemazai suluzusiu) - skirtingai nei kitur.

Taigi isvada - mums pats megstamiausias - Impulso Kareiviu g. zaidimu kambarys, deja matyt apie ji mazai kas zino, o gal neivertina g.gif ,nes jis daznokai buna tuscias.



Papildyta:
QUOTE(Antarė @ 2008 02 06, 15:28)
Parasykite, kur lankotes, o kur patinka/ nepatinka.

Mes kol kas buvome tik akropolio Euroopoje, dar zinom Malvina ir MAUGLI.


Prasom dalintis informacija drinks_cheers.gif


Nejaugi Mauglis dar gyvas? Itariu kad senokai jau nebe.
Papildyta:
QUOTE(Stebukle @ 2008 04 05, 21:00)

Dar kartais nueinam i Zioga BIG'e, kai nera ka rinktis, tai ten visai gerai.



O galima placiau apie ta Zioga, kas ten gero - ten vaiku kavine ar zaidimo kambarys? Kokios ten yra veiklos?
Atsakyti