Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ištekėjusios nešiojat sijonus ir aukštakulnius?

sveikos mamytes 4u.gif
idomu pasidare suzinot ar po vestuviu vis dar devit sijonus ir aukstakulnius?ar kaip sakant turiu vyra,tai dabar ziuriu saves ir nesiojate kas patogiau?
Atsakyti
O kaip ištekėjimas susijęs su sijonais ir aukštakulniais? Mes juk ne arabų pusiasalyje gyvename blink.gif . Maniškiui kaip tik patinka, kai dėviu sijonus.
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif cia tai geras!!!! as dabar netekejus, bet zinau kad kai istekesiu, tai sijonu tikrai nenesiosiu, tik kelnes. ant ju tokia ilga tunika ir dar plaukus visada laikysiu pridengusi. nes kam tie sijonai, nesamone, tik vyram kabinti, o kai jau ji turi tai to nebreik. dar, beje, del batu neapsisprendziau - galvoju gal guminius nesiot.. juodus aisku, kad is minios neisskiskirciau,
Atsakyti
o ko jus juokiates blink.gif gal zmogui is tikruju tai labai rupi, o jus iskart ironizuojat viska doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 02 01, 16:13)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  cia tai geras!!!! as dabar netekejus, bet zinau kad kai istekesiu, tai sijonu tikrai nenesiosiu, tik kelnes. ant ju tokia ilga tunika ir dar plaukus visada laikysiu pridengusi. nes kam tie sijonai, nesamone, tik vyram kabinti, o kai jau ji turi tai to nebreik. dar, beje, del batu neapsisprendziau - galvoju gal guminius nesiot.. juodus aisku, kad is minios neisskiskirciau,

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
aš dar netekėjusi, bet man atvirkščiai gavosi. kai pradėjau bendrauti, o po to ir gyventi su dabartiniu savo draugu (taip kad aš jau viena koja santuokoj smile.gif ), tai pradėjau aukštakulnius nešiot, nors anksčiau į jų pusę nežiūrėjau. man asmeniškai norisi būti kuo patrauklesne jam, norisi labiau pasitempti, nors ir su aukštakulniais "praaugu" savo brangųjį 2-3 cm... blush2.gif
Atsakyti
pralinksmino lotuliukas.gif

o tai dėl ko Jūs tuos sijonus ir aukštakulnius anksčiau nešiojot? kad vyrą susirast? hihihi.gif paskui dar pabėgs jei nenšiosit biggrin.gif juokauju.

juk lygtais įrodyta, kad moterys rengiasi dėl savęs ir dėl kitų moterų, o tik paskui dėl vyrų, tai, kad vedybos man rods aprangai neturėtų turėt esminės reikšmės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2008 02 01, 16:28)
o ko jus juokiates  blink.gif gal zmogui is tikruju tai labai rupi, o jus iskart ironizuojat viska  doh.gif


Nu as tai net suglumau is pradziu klausima paskaicius, toks kosminis man jis pasirode unsure.gif
bet paskui pagalvojau, gal tikrai kazkam taip atrodo, ar gal tiesiog klausimas nevykusiai suformuluotas g.gif
bet cia lyg toks suvokimas isreikstas, kad puostis reik kol vyra gauni. Ar taip supratau?
Atsakyti
QUOTE(daisha @ 2008 02 01, 16:30)
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
aš dar netekėjusi, bet man atvirkščiai gavosi. kai pradėjau bendrauti, o po to ir gyventi su dabartiniu savo draugu (taip kad aš jau viena koja santuokoj smile.gif ), tai pradėjau aukštakulnius nešiot, nors anksčiau į jų pusę nežiūrėjau. man asmeniškai norisi būti kuo patrauklesne jam, norisi labiau pasitempti, nors ir su aukštakulniais "praaugu" savo brangųjį 2-3 cm...  blush2.gif

beje, žinau ir tokių moteriškių, kurios tikrai nustojo stengtis gražiai atrodyt. gal ne iš karto po santuokos, bet jai įsibėgėjant, tai tikrai. a la - mane vyras myli bet kokią. nesiginčiju, bet suprast tokių irgi neišeina... g.gif
Atsakyti
QUOTE(cacalialka @ 2008 02 01, 14:30)
sveikos mamytes 4u.gif
idomu pasidare suzinot ar po vestuviu vis dar devit sijonus ir aukstakulnius?ar kaip sakant turiu vyra,tai dabar ziuriu saves ir nesiojate kas patogiau?


O aš iki vestuvių išvis nedėvėjau aukšakulnių... Ir sijonų beveik ne, tik džinsus... g.gif Tik į senatvę po truputį pradėjau, gal po 10 metų santuokos, tai ką dabar man daryt? lotuliukas.gif
Atsakyti
biscuit biggrin.gif kiekvienas ziuri is savo varpines! del to ir ironizuoju. keista pasirode, kad dar yra taip galvjoanciu 21a. tikrai, atrodo kad cia grynai tas variantas - istekejusi tai kaip ir mirusi. o dar jei vaika turi tai tada isvis moteris tik namie turbut turi sedeti.. schmoll.gif

Erszebeth lotuliukas.gif tai tada jau tau teks kisti viska i spinta arba mesti lauk, kitokios iseities nematau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GūGa: 01 vasario 2008 - 15:39
Oho, va čia tai klausimas blink.gif Mano nuomone, kaip tik reikia vyrą gavus puoštis, stengtis būti gražia, o ne tapti kokia tai tūndra mirksiukas.gif Aš dar netekėjusi, bet gyvenu su vyru ir jei po to kai apsigyvenom kartu būčiau tapusi kokia nuobodi tai , turbūt, ilgai netemptume... Juk vyrui patinka kai jo moteris graži, kai kiti nužvelgia ir pan. Čia panašiai jei vyras nebeprisižiūrėtų savęs tai juk toks nebepatiktų... ar aš klystu?
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 02 01, 15:38)
Erszebeth  lotuliukas.gif  tai tada jau tau teks kisti viska i spinta arba mesti lauk, kitokios iseities nematau  g.gif


Tai kad škada mesti, geri daiktai, pinigas mokėtas, o į spintą i tep netelpa g.gif O gal ir diedą reiktų mesti, ir taip per ilgai su juo, įtartinas kažkoks nenormalus, kaip jis be aukštakulnių ir sijonų mane vedė? Tada problema būtų išspręsta, sijonai galėtų likti, ir su jais kabinčiau kitą diedą bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 01 vasario 2008 - 15:52