Įkraunama...
Įkraunama...

Angina

QUOTE(lina.br @ 2006 02 18, 15:24)
Labas!
Mano mažei 9mėn. pakilo aukšta temperatūra, naktį virš 40 laipsnių. Iškviečiau greitają, gydytoja įtaria pūliuojančią anginą liepė gerti antibiotikus, nes prieš tai bandžiau mušti temp. su eferelganu, bet mažai padėjo. Vakare sugirdžiau antibiotikus valandą ramiai pamiegojo ir vėl prasidėjo verkimai ir dar sloga nežmoniška, temp.pakilo iki 40,5laipsnių, išrengiau ir įtriniau degtine per pusvalandį nukrito iki 38. O ryte liko tik 37, bet irzlumas nepraėjo nei kiek,matosi kad jaučiasi blogai, verkia. Gal kam buvo puliojanti angina, kiek ji laikosi, gal paskubėjau su antibiotikais?

Mano sūnui jau keturi metukai,ne toks mažiukas,kaip tavo lina.br.Bet jau trečia diena kankina temperatūra iki 40.Ir nenoriai krenta,po kiek laiko ir vėl kyla.Nustatė pūlingą anginą.Valgo nenoriai,vaistų gėrimas - dar didesnė kančia verysad.gif .Vat ir mane domina ar ilgai jis sirgs?Dabar kolkas be pokyčių.O antibiotikus skyrė ir gi iškarto.
Atsakyti
Ir mano didžioji guli su angina verysad.gif Temperatūra jau ketvirta diena, tik pradžioj ji buvo iki 38 C, o vakar ir šiandien - jau virš 39 C. Antibijotikus antra diena kaip geriam, Ibufena šiandien jau ketvirtą šaukštelį ką tik išgėrė, su degtine jau du kartus tryniau ir į šlapią paklodę jau du kartus šiandien viniojau...nžn.. Su Ligoliu gerklę valiau, medaus-degtinės kompresą dėjau...nieko verysad.gif
Laikykitės mamytės, tikėkim, kad viskas bus gerai huh.gif console.gif
Atsakyti
Maniškė šiandien jau gerai jaučiasi, temperatūra daugiau nekyla laikosi 37,3 tik dar sloguoja ir truputi pakosti, gal antibiotikai taip gerai padėjo, aišku gaila kad jų prireikė. Bijojau delsti kad į laringitą nepereitų, nes 6 mėn. sirgo tai jau žinom ką tai reiškia. Linkiu visiems greičiau pasveikti.
Atsakyti
Mums siandien diagnozavo pulinga angina. Vakar vaikas visa diena su 39. o tu nors ant galvos stovek, nekrenta ir viskas. Tai visa laika slapia skudura ant kaktos laikiau. Triniau ir vandeniu ir spiritu, gerem Ibufen ir paracetamoli. Vakare tik porai valandu nukrito, o nakti ir vel, bet si karta greitai numusem. Dabar nieko, poliklinikoje pikomes del lakstymo ir siutimo. Kolkas temp neturim, geriam du kartus per para antibiotikus.
Atsakyti
skaičiau pradžią ir nelabai supratau - tai ką angina išaugama liga? bet man turbūt ant senatvės suaktyvėjo. nei angina nei joks kitas organas iš mano burnos nebuvo pjautas, o dabar - lėtinis tonzilitas, dar liaudyje vadinama angina. lor gydytoja ją siūlo pjauti. tai net nežinau ką ir bedaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2006 02 20, 18:21)
skaičiau pradžią ir nelabai supratau - tai ką angina išaugama liga? bet man turbūt ant senatvės suaktyvėjo. nei angina nei joks kitas organas iš mano burnos nebuvo pjautas, o dabar - lėtinis tonzilitas, dar liaudyje vadinama angina. lor gydytoja ją siūlo pjauti. tai net nežinau ką ir bedaryti  g.gif

g.gif As pjauciau ja negalvodama, nes nuo anginos visos kito bedos gali atsirasti, tik vaikam ji lengviau gyja. Man isoperavo kai buvau 4metuku, nes atsirado miokardo pakenkimas , liepe skubiai operuoti.
Dabar operacija neskausminga, nereikia su bliudu rankose sedeti ir laukti. Pamenu tai kaip kosmara, liepe tai i viena, tai i kita puse ziureti, o po to dar fraze paziurek kokia varle doh.gif doh.gif doh.gif Pilna narkoze, greitai, pusvalandis i psio. 4u.gif
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Mums temperatūra jau šešta diena. Išgėrėm visą antibijotiką, kurį skyrė greitosios gydytoja - nieko nepadėjo. Vakar išsikvietėm savo pediatrę, tai jos nuomone, čia ne angina, o gripas (pasirodo, šiemet jis toks itin britkus, su dideliu karščiavimu, kuris tęsiasi šešias dienas). O gripui gydyti antibijotikai kaip ir nereikalingi...tai vakar gėrėm tik Stodal nuo kosulio ir arbatas. Na ir ką... Karščiavo vaikas kas kelias valandas, vėl Ibufeno maksimalią dozę išgėrė, vėl degtinę trynėm, vėl arbatą...jau nebegali į tą arbatą žiūrėti. Vakar du kartus vėmė. O baisiausia, kad vakare pradėjo skųstis, kad širdelę skauda. Tai šįryt lėkėm į polikliniką tyrimų darytis. Žiūrėsim, ką parodys rentgenas ir kraujo tyrimas.
Nžn..širdį skauda į vaiką žiūrint.. verysad.gif
Gal kam padės patarimai, kaip reikia anginą gydyti:
1. Gerklę purkšti su Jodo preparatu "Ligoliu" (neskanus, bet labai gerai užmušinėja bakterijas) (mes dar padukus su grynu jodu ištrinam, jis labai gerai susigeria);
2. Kompresas su medum ir degtine;
3. Skalauti gerklę su medetkų nuoviru;
4. Padeda aronijos uogos;
5. Senas tarybinių laikų vaistas - Terpentino tepatas gerai veikia, gerklę ir krūtinę juo tepti iš šiltai aprišti;
5. Ir, deja, be antibijotiko + Linex nei6eina apsieiti.

Karščiuojant:
1. Daug šiltų skysčių (gali būti kisieliukas ar kompotas, kas vaikui skanu);
2 Temperatūrą mušti tik kai daugiau nei 38 C:
Ibufenas, Panadolas (tik nemaišykit jų su analginu - vaistai vienas kitą slopins) - galima iki 4 kartų per parą.
Degtinės-vandens skiediniu įtrinti kūnelį (pradedant pėdutėm trinti link širdies, ypač vidines šlaunų puses, pilvuką, rankų vidines puses - kur stambiausios kraujagyslės) - iki 4 kartų per parą.
Vinioti į drėgną paklodę (vaiką šokiruoja, bet veikia labai efektyviai...kai jau neber, kur dingti:(.


Vienu žodžiu. Mūsų gripo niekas neima...Laikomės kaip nors, mamos...

Atsakyti
QUOTE(lina.br @ 2006 02 18, 16:24)
Labas!
Mano mažei 9mėn. pakilo aukšta temperatūra, naktį virš 40 laipsnių. Iškviečiau greitają, gydytoja įtaria pūliuojančią anginą liepė gerti antibiotikus, nes prieš tai bandžiau mušti temp. su eferelganu, bet mažai padėjo. Vakare sugirdžiau antibiotikus valandą ramiai pamiegojo ir vėl prasidėjo verkimai ir dar sloga nežmoniška, temp.pakilo iki 40,5laipsnių, išrengiau ir įtriniau degtine per pusvalandį nukrito iki 38. O ryte liko tik 37, bet irzlumas nepraėjo nei kiek,matosi kad jaučiasi blogai, verkia. Gal kam buvo puliojanti angina, kiek ji laikosi, gal paskubėjau su antibiotikais?


labas,mes dar nepažystamos,bet nieko smile.gif ,mūsų mylimiausia liga angina,ir pūliuojanti ir virusinė.Viskas priklauso kokia ta angina,folikulinė ar lakūninė,ir kokius antibijotikus geriat.Manau kokį nors sumamedą,šiaip rekomenduočiau vengti šitų vaistų,labai jau didelė jų akumutacija ir šalinimas per tulžį.O šiaip angina liga yra labai rimta,ir vaistukus reikėtų gerti bent jau 7 dienas.Svarbiausia kad nesusidarytų komlikacijos.Labai linkiu pasveikti,ir daugiau nebesirgti smile.gif .Mums jau penkeri bus paskutinę žiemos dieną,pirma angina susirgom 11mėn.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2006 02 21, 13:59)
labas,mes dar nepažystamos,bet nieko smile.gif ,mūsų mylimiausia liga angina,ir pūliuojanti ir virusinė.Viskas priklauso kokia ta angina,folikulinė ar lakūninė,ir kokius antibijotikus geriat.Manau kokį nors sumamedą,šiaip rekomenduočiau vengti šitų vaistų,labai jau didelė jų akumutacija ir šalinimas per tulžį.O šiaip angina liga yra labai rimta,ir vaistukus reikėtų gerti bent jau 7 dienas.Svarbiausia kad nesusidarytų komlikacijos.Labai linkiu pasveikti,ir daugiau nebesirgti smile.gif .Mums jau penkeri bus paskutinę žiemos dieną,pirma angina susirgom 11mėn.



Mes gėrėm Unasyną 5 dienas, dabar jaučiasi gerai tik dar biški sloguoja. Aš net nežinojau, kad tų anginų visokių būna, o gal gydytoja blogai nustatė diagnozę, gal buvo gripas, nes valgė ji neblogai. Įdomu dėl ko suserga angina, ko reikėtų saugotis: peršalimų , šalto maisto?
Atsakyti
mano nuomone, angina reiktu operuoti tik jei jau labai jinai baisi ir isbandete visu kitus budus (kad ir rupuzes uzpila.kaune yra homeopatine vaistine Rotuses aiksteje, tai kiek girdejau ten yra jau gatavo rupuzes uzpilo, tad jei kam rikai pabandykit pasidometi). Nes kai man isoperavo angina, tai prasidejo nesibaigiantys bronchitai ir kiti blogumai, nes, kaip aiskino vienas profesorius, angina mums yra duota tam, kad apsaugotu plaucius nuo visu bjaurumu. O kai mes negailestingai viska ispjauname, visi bjaurumai "slenkai" gilyn i organizma nesutikdami jokio pasipriesinimo verysad.gif
Atsakyti
Sveiki. Mes šiandien iš gydytojos sugrįžom. Pirma kartą nustatė anginą. Išrašė Hiconcil gerti. Temperatūra vakarais pakyla, bet neauksta 37,6. verysad.gif
Atsakyti
Mielos mamos kuriu vaikuciams operavo angina - bukit geros, parasykite, kaip maitinti vaika po operacijos? Maniski operavo ambulatoriskai ir po triju valandu grizome namo. Dabar trecia diena po operacijos ir kol kas gyvas saldytomis sultimis, ledais ir obuoliu kose. Kada jusu vaikuciai pradejo valgyti rupesni ir pasildyta maista?
Atsakyti