Įkraunama...
Įkraunama...

Angina

QUOTE(Viliana @ 2009 07 02, 17:22)
man padeda purskalas Tantum verde, jis greitai nuima skausma, nes kai pati sirgau ir su hexoral purskiau, tai skausmas nemazejo schmoll.gif  beto darau sildymo kompresus: gerklyte ir kojites 4u.gif  daug daug arbateliu gerti, nors jei nevalgo tegu daug geria 4u.gif

sveikit 4u.gif

o kokius darei kompresiukus gerklytei
verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sakudin @ 2009 07 02, 17:29)
o kokius darei kompresiukus gerklytei
verysad.gif

as tiesiog druska kaitinu ant keptuves, paskui ivynioju i merliuka ir sildau kojites bei gerklyte, aisku tikrinu, kad ne per karsta butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliana @ 2009 07 03, 09:02)
as tiesiog druska kaitinu ant keptuves, paskui ivynioju i merliuka ir  sildau kojites bei gerklyte, aisku tikrinu, kad ne per karsta butu 4u.gif

aciukas, smile.gif tikrai pabandysim
Atsakyti
QUOTE(sermuksnelis @ 2009 06 18, 22:22)

kitas reikalas pulinga angina kuri mum ir buvo jau tris kartus siemet verysad.gif ,jos be antibiotiku nepagydysi,su ja ir temperatura buna daug aukstesne...

liudna bet Lietuvoje daktarai9ir maniske)vengia tyrimo kai susirgom ir paprasiau kraujo tyrimo pasake...kad neseniai daryta t.ty pries puse metu doh.gif neturiu zodziu tam...



mes daug kartu (na betn kokius 4) buvome susirge pulinga, bet isgijome be antibijotiku kuo puikiausiai. Ir liga nesitese ilgiau negu su antibijotikais. As jam nedaviau antibijotiku delto, kad pati vaikysteje esu sirgusi letine pulinga. Pas mane tonziles budavo pastoviai puliuojancios, paspaudus puliai sunkdavosi, tai jeigu nuolat buciau gerusi antibijotikus, tai nezinau kas butu buve. Nors siaip kudikysteje mama daznai duodavo man.

Tik vat jeigu bakterine angina, tai antibijotikai apsaugo gal nuo komplikaciju, nezinau...
Siemet sunus buvo susirges siaubinga anginos forma, sake daktare per 40 metu patirties tokio atvejo nemate. Tai net geriami antibijotikai nepadejo, reikejo ligonineje leisti. Tai vat tokiu atveju jauciu butume be antibijotiku nezinia ar issikapste.
Atsakyti
Mano sūnui per 2 mėnesius 3 anginos verysad.gif Du kartus gėrė antibiotikus doh.gif Trečią kartą jų išvengėm atsitiktinumo dėka anginą pasigavę užsienyje, ten nuvažavus į polikliniką mums tuoj pat iš gerklės paėmė tepinėlį ir per 2 minutes pasakė, kad anginą sukėlė virusas. O temperatūra buvo 39,6 , gerklė su baltomis apnašomis, aš jau maniau kad tikrai pūlinga angina. Bet kitą dieną tikrai temperatūra ėmė kristi ir pasveikom. Labai įdomu, gal kam nors Lietuvoje daro šeimos gydytojas tokius streptokokų testus, norėčiau kad ir savo lėšomis įsigyti, nunešti gydytojai ir taip gal išvengtume bereikalingo antibiotikų kurso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliuke: 08 liepos 2009 - 21:49
QUOTE(egliuke @ 2009 07 08, 21:47)
Mano sūnui per 2 mėnesius 3 anginos  verysad.gif Du kartus gėrė antibiotikus doh.gif Trečią kartą jų išvengėm atsitiktinumo dėka anginą pasigavę užsienyje, ten nuvažavus į polikliniką mums tuoj pat iš gerklės paėmė tepinėlį ir per 2 minutes pasakė, kad anginą sukėlė virusas. O temperatūra buvo 39,6 , gerklė su baltomis apnašomis, aš jau maniau kad tikrai pūlinga angina. Bet kitą dieną tikrai temperatūra ėmė kristi ir pasveikom. Labai įdomu, gal kam nors Lietuvoje daro šeimos gydytojas tokius streptokokų testus, norėčiau kad ir savo lėšomis įsigyti, nunešti gydytojai ir taip gal išvengtume bereikalingo antibiotikų kurso.


va va... o dabar tai ten jie svaistosi tais antibijotikais. Tik paziuri, gerklyte raudona - antibijotikai. Nesamone kazkokia. Jeigu butumete gere antibijotikus, butu buve blogiau. Organizmas butu nusilpintas ir blogiau sugebetu kovoti su virusu. O baisiausia tai man su kudikiais. Keliu menesiu vaikas suserga tarkime kad ir triju dienu karstine. Simtomai labai panasus i anginos. Ir is karto tokiam mazam antibijotikai. Siaubas kazkoks. O paskui kai vaikas praranda imuniteta aiskina, nu jau nuo antibijotiku tikrai negali buti... Baisu... Bet kodel angina jie gydo is viso antibijotikais? Bijo, kad nesupuliuotu? O jeigu ir supuliuoja, taigi nieko blogo. Maza kas ten kur puliuoja. Votis issikelia ir puliuoja, koks pirstas nusidraskai ir puliuoja.
Nu bijo kraujo uzkretimo... Dar man sako, jog bijo komplikaciju, bet komplikaciju tikimybe yra daugmaz ta pati. Man prasidejo problemos su sirdim kai sirgai angina ir geriau antibijotikus.
Bet su antibijotikais ir be anitibijotiku ligos eiga yra lygia lygiai tokia pati.
Mano kaimyne tai buvo apakus, kad as meluoju gydytojai, jog duodu antibijotikus, o is tikruju neduodu. Nu bet kam juos duoti, jeigu matai, kad vaikas kapstosi???


O bandet rupuze gydytis kas nors?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdeda: 08 liepos 2009 - 22:46
QUOTE(egliuke @ 2009 07 08, 22:47)
, gal kam nors Lietuvoje daro šeimos gydytojas tokius streptokokų testus, norėčiau kad ir savo lėšomis įsigyti, nunešti gydytojai ir taip gal išvengtume bereikalingo antibiotikų kurso.

mes gyvename vilniuje pas mane daktare irgi nekokia, siaip ar bakterinis ar virusinis susirgimas galima nustatyti ir kraujo tyrima padarius, siaip rekomenduojama antibu neskirti, kol kraujas nebus paimtas. O as kaip savo daktarei paprasiau krauja paimt tai pasake: " o kam, visvien rodys bloga ir tt" tai dabar jei matau, kad rimta liga tai vezu pati krauja priduot mokamai, o jei angina nustato, tuomet tepineli darau irgi mokama, bet ten 3 dienu begyje tik gali arba isaugti kazkas arba ne, o jei isauga tai paskiriami tikslus tyrimai grinai nuo sio grybelio, bet kolkas tik karta darem ir nieko neisaugo, o per 3 dienas laukimo gydemes paprastais vaistukais ir pagerejo smile.gif

QUOTE(skruzdeda @ 2009 07 08, 23:45)
O bandet rupuze gydytis kas nors?

nebandziau, sako su jais reikia atsargiai, nes jei blogai pagaminti ar neduok Dieve per didele doze tai ir numirti gali vaikiukas verysad.gif
Atsakyti
Pas mus pirma angina buvo su labai aukšta temperatūra, antrą kartą su labai padidėjusiais limfmazgiais, abu kartus gydytoja sakė, kad jokiu būdu negalim palaukti reikia iškart antibiotikus, o pasėlio tikrai laukti 3 dienas reikia verysad.gif Kokį kraujo tyrimą jūs darot, paprastoj poliklinikoj jį daro? Mane irgi ima pyktis, kad gydytojai nepadarę tyrimo nuolat siūlo antibiotikus, nesuprantu, ar mūsų šalis taip atsilikusi ar gydytojai nesidomi naujovėmis ar čia dėl pinigų stygiaus yra, kad negali padaryti paprasto testo dėl bakterijos. Rupūžės užpiltinės aš irgi ieškau kur gauti, norėčiau iš patikimų rankų, deja kol kas nepavyko nieko rasti verysad.gif Bandėme homeopatinius lašiukus iš rupūžės, bet jie ten daugiau kitoms ligoms skirti ir mums visiškai nepadėjo.
Atsakyti
Kiek daug naujienų apie rūpūžės ištrauką doh.gif pasirodo vaistinėj gaminama netinkama, o dėl netinkamai parinktos dozės vaikas net numirti gali verysad.gif
O aš tiek daug vilčių turėjau dėl tos ištraukos...
Atsakyti
QUOTE(Viliana @ 2009 07 09, 07:00)

nebandziau, sako su jais reikia atsargiai, nes jei blogai pagaminti ar neduok Dieve per didele doze tai ir numirti gali vaikiukas verysad.gif


cha lotuliukas.gif lotuliukas.gif cha cha.... o kas nors kada nors girdejo atveji, kad vaikas nuo to numirtu???? Man rodosi cia vaistu mafija taip gasdina. kas gi bus jeigu visi ims rupuzemis gydytis?? Taigi vaistu nebepirks. O kokios kruvos pinigu iseina ant tu visokiu ciulpinuku ir panasiu vaistu nuo persalimo!!!!!

Kaip gali vaikas numirti nuo to, jeigu jam gerkle pateps rupuzes uzpilu?? g.gif
O homeopatines vaistines irgi gamina tokiu budu, kad tai gautusi homeopatiniai vaistai, kuriu principas daugartinis skiedimas kol beveik nebelieka materijos.

Zinau, kad lyg ir yra tokie spiritiniai, kur gerti galima, tai ju ten reikia labai mazais kiekiais. Man asmeniskai vaikysteje jie nepadejo, bet mano mama tai mazdaug 20 metu angina buvo issigydziusi.
Atsakyti
QUOTE(egliuke @ 2009 07 09, 17:20)
Kokį kraujo tyrimą jūs darot, paprastoj poliklinikoj jį daro?

na atrodo ir paprastas kraujo tyrimas gali parodyti ar bakterinis ar virusinis susirgimas, pas mus netoli klinika, kur mokamai patiems galima pasidaryti, tai ir atsakymas ta pacia diena buna, o daktarai nedaro, nes taupo valstybes lesas greiciausei vaiku sveikata doh.gif

QUOTE(skruzdeda @ 2009 07 09, 18:41)
cha lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  cha cha.... o kas nors kada nors girdejo atveji, kad vaikas nuo to numirtu????

taip teko, kitaip nesakyciau g.gif o Jusu nesveikas juokas cia nepriimtinas, kai kalbama apie vaiku gyvybe doh.gif mano mama ieskodama sio antpilo girdejo, kad kaime netoli jos vaikas numire, nezinau tikrsliai ar antpilas buvo blogas ar doze perdidele (nes is spirto daroma) ar gal vaikiukas turejo kokiu kitu sveikatos sutrikimu, bet esme tame, kad mamai noras atsoko ieskoti to antpilo unsure.gif
Atsakyti
4u.gif mes tai tonzilotrena gerem apie menesi, tai zadam dar pakartuoti profilaktini kursa smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliana: 10 liepos 2009 - 07:00