Įkraunama...
Įkraunama...

Angina

QUOTE(Angelux @ 2008 05 19, 11:20)
Mes šiandien buvom nuvyke pas gydytoją, nes jau trečią dieną aukšta t laikėsi, 38-39, galvojom , kad dėl dantuku, nes šio metu kalasi, jau prieš savaitę pradėjo seiliotis, kandžiotis, blogai valgyti, tai kaip tik užpuolė tempa per savaitgali, tai pasirodėm pas gydytoja tik pirmadieni. Nei kosulio, nei slogos, nieko įtartino apart t nebuvo. Tik šianakt knarkt pradėjo. Tai gydytoja apžiūrėjus nustatė pulingą anginą. Matyt dėl dantukų pasilpės organizmas buvo ir prikibo bacila  schmoll.gif , nes blogai valgė, galim sakyt, nieko nevalgė, tik gėrė. Nors šiaip ne taip įgruzdavau kelis šaukštelius doh.gif
Tai mum paskyrė antibiotiką Duracef 250mg, bandysiu duot šaltalankių aliejaus. Darė šlapimo tyrimą, sakė , kad truksta skysčių, čia turbut dėl prakaitavimo, nes labai prakaitodavo po vaistuku nuo t , o gert duodavau,kiek gėrė,  bet per prėvarta neikiši 9 mėn. vaikui. 
Tai tiek, po dvėjų dienų liepė pasirodyt.



Tiesa, ir maniskei sunku isiulyti gerti, kai serga, todel sunkiai issikapanojame, kai sergame su temperatura.
Papildyta:
QUOTE(B_Ernesta @ 2008 05 20, 16:35)
Sveikos mamytes! Na ir mes su ta pacia problema gyvename sad.gif Angina arba temperaturos kartojasi kad menesi! Mums dar tik 11 menesiu o jau kokius 4 kartus gereme antibiotikus sad.gif Noreciau vaikui kokius tyrimus padaryti bet kadangi gyvename Londone pagalbos nulis  verysad.gif  verysad.gif  Jie tik paracetamolio gali visiems atvejams pasiulyti  unsure.gif 
Na va vakar irgi uzkilo temperatura, neauksta buvo tik apie 37.5 bet iki vakaro pakilo 38.5 tai mazdaug tokia ir laikosi nuo vakar vakaro po truputi nukrenta ir vel pakyla, kadangi as i darba turiu eiti auklyte su spritiuku kuneli trina kad temperatura numusti, nes vaistukai jau nebepadeda. Siandien issikvieciau gyd i namus (anglai gyd pas vaikus i namus nevaziuoja nes jie ir patus gali ateiti  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  paskutini karta gal pies menesi su 39.5 per lauka i poliklinika reikejo vezti) tai jauciu vel teks antibiotikus gerti. Sakykite kaip kovoti su angina kai tokie maziukai vaikiukai, kaip nuo jos apsaugoti? Ka daryti kad nereiketu antibiotiku gerti 5 kartus i metus? Nes jau toks liudesys paskutiniu metu apemes kad sakes, aju kokius 2men sveiko vaiko nemaciau, o kai nebserga tarodo knarkimas naktimis visada islikes  verysad.gif



Mums irgi daznai kartojasi angina. Paprastai neissiverciam be antibiotiku. Bet jeigu jums neisraso antibiotiku, tai bent bandykit sildyti su lupenomis isvirtu bulviu kompresu, tik atsargiai, kad neapdegintumete. As dar vis duodu Imunnal lasiukus imunitetui stiprinti, kai tik pajauciu, kad kazkas negerai ir po ligos dar 2 savaites.
Papildyta:
QUOTE(Gagadiga @ 2008 05 27, 12:17)
Tiesa, ir maniskei sunku isiulyti gerti, kai serga, todel sunkiai issikapanojame, kai sergame su temperatura.
Papildyta:
Mums irgi daznai kartojasi angina. Paprastai neissiverciam be antibiotiku. Bet jeigu jums neisraso antibiotiku, tai bent bandykit sildyti su lupenomis isvirtu bulviu kompresu, tik atsargiai, kad neapdegintumete. As dar vis duodu Imunnal lasiukus imunitetui stiprinti, kai tik pajauciu, kad kazkas negerai ir po ligos dar 2 savaites. Is tiesu, tai tikriausiai, jeigu nera imuniteto, reikes isaugti mums savo ligas, deja

Atsakyti
O aš papasakosiu liūdną istoriją... kai angina komplikavosi į širdies raumens uždegimą ir 8 metų berniuką nunešė pas angeliuką verysad.gif verysad.gif Mirė šiąnakt , staiga, tik surėkė iš skaumo ir užgeso... cray.gif

Skaudu.. ypač kai mirties priežastis angina blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalbara: 12 liepos 2008 - 22:26
QUOTE(L'Occitane @ 2008 07 13, 00:26)
O aš papasakosiu liūdną istoriją... kai angina komplikavosi į širdies raumens uždegimą ir  8 metų berniuką nunešė pas angeliuką  verysad.gif  verysad.gif Mirė šiąnakt , staiga, tik surėkė iš skaumo ir užgeso... cray.gif

Skaudu.. ypač kai mirties priežastis angina  blink.gif

verysad.gif Kaip liūdna verysad.gif
Atsakyti
o dieve, neduok tu dieve tokios nelaimės net pikčiausiam priešui, užuojauta.
Atsakyti
Mano vaikis taip pat ka tik persirgo puline angina. Staiga sukilo temperatura, jokiu persalimo pozymiu. Aisku, siuo metu dygsta trys dantukai, tai is pat pradziu viska nurasiau dantukam. Sekancia diena, kad ramiau butu iskvieciau gydytoja i namus, ji ir nustate puline angina. Skyre antibijotika "Biodroxil" (tikiuosi, teisingai uzrasiau). Ten tokie miltukai, kuriuos reikia sumaisyti su nedideliu kiekiu vandens. Gaunasi labai skanus sirupelis. Labai noriai isgeria
Atsakyti
QUOTE(Kituliux @ 2008 09 19, 13:44)
Mano vaikis taip pat ka tik persirgo puline angina. Staiga sukilo temperatura, jokiu persalimo pozymiu. Aisku, siuo metu dygsta trys dantukai, tai is pat pradziu viska nurasiau dantukam. Sekancia diena, kad ramiau butu iskvieciau gydytoja i namus, ji ir nustate puline angina. Skyre antibijotika "Biodroxil" (tikiuosi, teisingai uzrasiau). Ten tokie miltukai, kuriuos reikia sumaisyti su nedideliu kiekiu vandens. Gaunasi labai skanus sirupelis. Labai noriai isgeria

Pas mus ta pati situacija verysad.gif .Užkilo tempa siaubinga,suverčiau dantims,nes iltiniai lenda.O šiandien pažiūriu-jau puliukai ant tonziliu verysad.gif .Siaubas..dažnokai serga..šiais metais jau trečias kartas bus,o dar dviejų metukų neturim unsure.gif .
Atsakyti
aš galiu pasidalinti savo panos pūlingos angino gydymo metodu be geriamų antibų, ne pirmas kartas taip.

sukilo tempa, matau kad jau angina virsta - daktarė kostatavo pūlinga angina. su vienkartiniu švirkštuku, be adatos aišku, 3 kart dienoj po 15 lašų rupūžės užpiltinės, į tarpus 3 kart dienoj pikio užpiltinės po 15 lašų užpurškiu ant tonzulių, daviau nuo tempos ibufeno, naktis pirma buvo sunkoka, pasku pradėjo kristi tempa. na dar supurkšdavau BIOPAROX - toks purškiamas antibas - ir išsivertėm be geriamų. taip gydomės jau ne pirmą kartą, saugau pilvelį smile.gif po tokių ipurškimų apie 30 min jokio maisto burnon, dar daviau šalavijo, medetkų, ramunėlių arbatos karštokos, bet per šiaudelį - jos priešuždegimminės.
Atsakyti
o kaip jūs darot tas užpiltines?
Atsakyti
QUOTE(lauke @ 2008 09 27, 15:35)
o kaip jūs darot tas užpiltines?

Rupūžės ištrauką galima nusipirkt ir jau pagamintą,ji vadinasi Bufo 3,ir yra pirkt homeopatinėse vaistinėse.Apie šią ištrauką plačiau mamos dalijasi informacija čia
http://www.supermama...?...153&hl=bufo

Mano močiutė kadaise darydavo tokias rūpūžės ištraukas,ir gydydavo man anginą ax.gif padėdavo
Atsakyti
Pasikaiciau apie ta BUFO ,gal reiks vaziuot ir nusipirkt ,nes irgi vargstam su angina sad.gif
Va dabar kaip tik vel sukilusi jinai . O kas liecia sirdeles ,mes tikrinames profilaktiskai ,nes atsirades uzesiukas
Atsakyti
o man viena mama pasake toki recepta nuo anginos, sake savo vk taip isgyde ir jos vyr taip mama isgyde vaikysteje. nezinau kiek tos tiesos gal individuoliai kiekvienam, bet mano vk jau puse metu gerkle nesiskundzia,pfu,pfu,pfu...
reikia skiesti per puse maistini acta su siltu vandeniu( kai kur maciau kad ir obuoliu actas tinka, nezinau) ir deti sildoma kompresa ant gerkles 1val taip laikyti po to nuimti, palaikyti be nieko 1val, po to vel 1val ir taip visa para(nakti taip pat).seip tai labai nudegina kakla,bet mes uzsigydem ji l greit su saltalankiu.paskutinio karto mes net ir nedejom nes vk jau nesileido,matyt nera l gera,degina.aisku kai visa tai darem jam buvo irgi didele temp tai nelabai is pradziu suprato kas cia vyksta.dar aisku kartu girdem ir antibijotikus nes l ilgai temp laikesi.bet dabar viskas ok,nezin nuo to ar ne bet pasveiko.savo mazam jei angina butu daryciau tuos kompr.
gal dar su rupuzes ta uzpiltine pabandyciau. tik kad su tais kompr sako praeina suvisam butent anginos. nezinau ziuresim
tai tiek ax.gif
Atsakyti
sveikutes. prisidedu ir as prie jusu. radau daug naudingos info, bet...
mano vyresneliui 1m 7 men. siandien tycia paimiau vaistu pasa ir suskaiciavau 8 antibiotikus israsytus nuo tol, kai vaikiukui suejo metukai, jie visi nuo anginos, nes vaikas daugiau niekuo nesirgo. dar 3 receptelius esam gave nekompensuojamus, ligoninej. vaikas serga su auksta tempa, ir labai greitai ligos eiga vystosi. porasyk buvo tai, kad nuejom pas daktare su raudona gerkle per pietus, ir gaunam siaip vaistuku, o vakare jau vezu vaika i ligonine, jau pulinga angina, nes zinau kad jei per nakti negaus antibu tai ryte bus sakes. tik tiek kad mano sarunas labai geras ligoniukas. wub.gif
tai bendrai paemus per puse meteliu vaikas sirgo 11 kartu. siaubas... jam kas antra sav angina. buvom pnv pas LOR. bet durnyste.registravausi telefu pas poceviciene o kai nuvaziavau suzinojau kad uzregistravo pas trunce blink.gif kazkos idomus daktaras pasirode. pasiule operuotis ir angina ir sinusus ir dar prisikabino prie neva atlepusiu mano sunaus ausu (pasirodo jis turi privacia plast chirurg klinika)
tai va, treciadieni isvarom i egipta, o kai grisim sakem varysim i santariskes dar pas lorista pasikonsultuoti. ir kiek cia prisiskaiciau, tai abejoniu neliko, jei tik pasiulys vilniuj operuot, sutiksiu, nes nemanau kad prie tokiu sirgimu pades uzpilas rupuzes. nors pabandysim gal.

beje, mano pamastymai apie uzpila.
as kai buvau nescia ir susirgau angina, man pasiule gydytis tantum verde, nes antibu negalima, ir kaip tik mano vaikas susirgo angina. pasisakiau as vaiko daktarei, ir ji man pasiule skalauti gerkle degtine, nes ji vietiskai naikina bakterijas. tai va, o rupuzes uzpiltine juk ir yra degtine, tai ar nebus cia praktiskai vienas ir tas pats? beje, man per pora dienu daugmaz ir skausmas praejo, bet dar kelias dieneles profilaktiskai skalavau gerkle rolleyes.gif
tai vat toks mano pamastymas
sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti