Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

acha, man irgi patinka Giedriaus receptai thumbup.gif
o kur tavo reportazas su kotletais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 19, 17:10)
acha, man irgi patinka Giedriaus receptai  thumbup.gif
o kur tavo reportazas su kotletais biggrin.gif


Suvalgytas blush2.gif Pasitaisysiu pioneers.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2008 02 19, 16:13)
Suvalgytas  blush2.gif Pasitaisysiu  pioneers.gif

lotuliukas.gif laukiam nesulaikiam bigsmile.gif
Atsakyti
labai aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 19, 15:40)
reiks ir man nusipirkti zuvies, gal savaitgaliui seimai pagaminsiu ka nors g.gif 
Esu isbandzius Sonatinos zuvi prancuziskai (jei gerai pamenu pavadinima), man labai patiko  thumbup.gif
6663, o tu zuvi kepei nevoliojus i miltus?

Ash taip pat kartais kepu Sonatinos prancuzishkaji varianta- labai skanu.
Ne, miltuose shi karta zuvies nevoliojau..
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(motiejuke @ 2008 02 19, 14:14)
vistienos krutineles su pievagrybiais kotletukai ir bulvem paruostos ant garu ..


wub.gif

ir aciu visoms uz gerus zodzius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(motiejuke @ 2008 02 19, 15:14)
vistienos krutineles su pievagrybiais kotletukai ir bulvem paruostos ant garu ..
user posted image



QUOTE(daluta @ 2008 02 19, 17:36)



Kaip apetitnai atrodo... essen.gif
Istikruju cia geriau nelyst, kai sugalvoji biski pakust... biggrin.gif
Ir kai turi atsisakyt paciu skaniausiu produktu...

QUOTE(6663 @ 2008 02 19, 06:04)
Sparneliai su ryziais:
Vishtienos sparneliai (pamarinuoti majonezo/cesnako padaze) ir akepti keptuveje. Valgem su ryziais (kartais ryzius gaminu taip: puode su trupuciu aliejaus pakepu lauzytus spageti, kol paruduoja, tada supilam ryzius, shiek tiek apkepam ir pilam verdancio vandens, dedam prieskoniu..Troshkinam, kol vanduo ishgaruoja)

user posted image

Silke:

I dumo skonio Zigmo silke ivyniojau po gabaleli pomidoro, idejau po riekele svoguno (galima ir be), i kiekviena suktinuka ilashinau kelis lashus balzaminio acto. Padazas: shaukshtelis majonezo, shaukshtas grietines, tarkuotas marinuotas agurkas, juodieji pipirai (labai patiko padazas:))

user posted image

Burokeliu mishraine:

Visiems zinoma burokeliu mishraine: virti: burokeliai, bulves, morkos, pupeles (viskas kubeliais), marinuotas agurkas, juodieji pipirai, majonezas. Mishraine gavosi labai shviesi, nes turejau nedaug burokeliu blush2.gif )

user posted image

Zuvis(tilapia):

Zuvyte marinavau para, likusiam marinate nuo super skaniu marinuotu pomidoru tongue.gif ..Trumpai pakepiau , priesh baigiant uzberiau Santa Marijos zuvies prieskoniu ir dziovintu prieskoniniu zoleliu..Virtas bulves apkepiau su bulviu prieskoniais..

user posted image

Man ne visas foto rodo... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karpeace: 19 vasario 2008 - 19:44
Reiks pabandyti kijevo kotletus kepti orkaiteje bigsmile.gif ,o gal kas jau ir isbande ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2008 02 19, 16:26)
kaip fantastiskai atrodo...o kur receptas rolleyes.gif

aciukas, o supjaustom vistos krutinele smulkiai, galima ir ne blush2.gif idedam smulkiai supjaustytus pievagrybius, kiausinis, truputuka dziuveseliu bigsmile.gif kad susilipdytu mase, aisku pagal skoni prieskoniu itt


QUOTE(Mintibutė @ 2008 02 19, 16:38)
Daluta,kaip skanu bigsmile.gif labai megdavau farsiruotas vistu odeles - superinis skonis... aciu,kad priminei 4u.gif

o vat idomu ar tinka parduodamos saldytos odytes, ar jas imanoma prifarsiruot g.gif ar labai jau mazos, ispjaustytos itt
Atsakyti
Musu pietus

makaronai su farsu, darzovemis troskinti grietineles padaze ax.gif buvo labai skanu, siek tiek liko tai vakare atejo MB draugas tai ir jam teko, gavau komplimenta blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(motiejuke @ 2008 02 19, 20:41)
o vat idomu ar tinka parduodamos saldytos odytes, ar jas imanoma prifarsiruot g.gif ar labai jau mazos, ispjaustytos itt

Tai zinoma, kad tinka bigsmile.gif As juk taip pat tokias pirkau, siaip jos buvo gan nemazos, beveik visas dalinau dar ir per puse biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(motiejuke @ 2008 02 19, 21:41)

o vat idomu ar tinka parduodamos saldytos odytes, ar jas imanoma prifarsiruot g.gif ar labai jau mazos, ispjaustytos itt



As seniau pirkdawau, ten jos ywairiu dydziu budawo kiek pamenu. Darydawau wieno kasnio kepsniukus, labai gerai ir skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 19, 16:47)
Musu pietus

makaronai su farsu, darzovemis troskinti grietineles padaze  ax.gif buvo labai skanu, siek tiek liko tai vakare atejo MB draugas tai ir jam teko, gavau komplimenta blush2.gif

user posted image



Oho kaip skanu essen.gif

Gal galetum placiau kaip ta grietineles padaza padarei?
Atsakyti